Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Wydawało mu się, że może jeździć z prawem jazdy nieważnym od 12 lat

bart
18 października 2018, 16:04

Policjanci drogówki musieli być zaskoczeni, gdy kontrolowany kierowca podał im prawo jazdy w kawałkach, w dodatku nieważne od kilkunastu lat.

Policja czasami spotyka kierowców ze starym dokumentem, rzadko jednak jest on w takim stanie
Fot. KPP w Świeciu

W miniony wtorek policjanci ruchu drogowego kontrolowali pojazdy w Osiu. Około godz. 11.30 mundurowi zatrzymali kierowcę renault. Mężczyzna, poproszony o okazanie prawa jazdy, przedstawił stróżom prawa dokument z 1998 r., nieważny od 12 lat. Policjanci zatrzymali dokument.
REKLAMA

- Od lipca 2006 r. wszystkie prawa jazdy wydane do 30 czerwca 1999 r. - a także nowsze, ale w formie papierowej - straciły swoją ważność - przypomina mł. asp. Joanna Tarkowska, oficer prasowy KPP w Świeciu. - Nawet te wydane bezterminowo. Należy je bezwzględnie wymienić - podkreśla.
REKLAMA

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz