Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Łucja, Witold, Dorota
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 16°C
 • zachmurzenie małe
  Jutro:
  31°C / 17°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  31°C / 20°C
REKLAMA

Wypadek pod Świeciem. Zderzyły się dwa samochody osobowe

red
28 maja, 13:12

Kierowcy podróżujący na trasie Świecie-Drzycim muszą liczyć się z utrudnieniami.

Opel uszkodzony w wypadku, do którego doszło w Sulnówku
Fot. Andrzej Bartniak

W sobotę około godz. 12.15 niedaleko przejazdu kolejowego w Sulnówku (gmina Świecie) zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i skoda.

Jak informuje komenda powiatowa straży pożarnej w Świeciu, jedna osoba, 43-letnia pasażerka opla, została poszkodowana i trafiła do szpitala.

Początkowo droga była nieprzejezdna, potem pojazdy były przepuszczane wahadłowo. Obecnie ruch na trasie Świecie-Drzycim odbywa się już normalnie.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (9)

1. Odcinek z zakrętami, zjazdem na most. Tu trzeba jeździć rozważnie. Niestety, trafi się "kozak" i wypadek gotowy. Jeszcze dobrze jak sam walnie w drzewo albo wyląduje w rowie. Źle jak przy okazji kogoś niewinnego okaleczy lub zabije.

2. "Zderzyły się dwa samochody osobowe". W 97% wypadków jest to jeden pirat, który jest sprawcą wypadku. Osoby z drugiego samochodu są całkowicie niewinne. I z reguły nigdy się nie podaje winnego wypadku.

3. Nawet jak np: samochód wjedzie w tył drugiego samochodu: tytuł artykułu: zderzenie dwóch samochodów. Kiedy w końcu bez takich bzdur w tytułach artykułów o wypadkach ?

Odpowiedzi: 2

Absolutna prawda

Odpowiedzi: 0

Geniuszu od siemiu boleści powiedz mi skąd w chwili podawnia informacji o wypadku dziennikarze mają wiedzieć kto był sprawcą, skoro czasami nawet policja nie jest pewna?  A co jeśli wina jest obopólna?? A co jeśli okaże się, że było inaczej niż się wydawało?? Rozwiązania są dwa albo będziesz dowiadywał się o każdym zdarzeniu w trzydniowym opóźnieniem, albo założysz własną gazetę i pokażesz jak to się robi.  

Odpowiedzi: 2

Następny pirat drogowy, obrońca drogowej głupoty

Odpowiedzi: 0

Jaka wina ? Xd Obu jaka ? 

Odpowiedzi: 0

Bardzo wąska jezdnia i obniżone mocno pobocze, nawet 10 centymetrów! Przy deszczu rozmoczone pobocze , zjazd na nie jest niebezpieczny bowiem jest ono rozmoczone deszczem. Drogowcy powinni uzupełniać braki na poboczu! 

Odpowiedzi: 0

Jerzdzo jak szaleni znuf zdobyli wypadek  straha mum jeśdzidz moju skodu

Odpowiedzi: 0

A jak tam jedziesz 70-80 to cię wyprzedzają po 110 bo im się spieszy do biedronki 

Odpowiedzi: 0

Jeżdżę tam przepisowo do -3 km na liczniku , a co chwilę jestem wyprzedzana !! 2 auta na 5 nie wyprzedzają to by była taka statystyka . Na 90 jadą po 120-130 lub więcej ! Da się to odczuć .

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz