Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Leon, Leonard, Lesława
REKLAMA

Z Nowego na dyrektora w Toruniu, a teraz powiedziano jej „do widzenia”

Andrzej Pudrzyński
2 lipca, 10:21

Katarzyna Kaczmarek-Sławińska od 2016 r. była dyrektorem kujawsko-pomorskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Od kilku dni jest bez stanowiska i bez pracy.

Katarzyna Kaczmarek-Sławińska twierdzi, że została odwołana bez podania przyczyn
Fot. Andrzej Bartniak

Jak powiedziała „Gazecie Pomorskiej”, 25 czerwca przyjechali przedstawiciele centrali ARiMR i oznajmili jej, że została odwołana bez podania przyczyn. Nie dostała też żadnej propozycji zatrudnienia.

Biuro prasowe ARiMR w Warszawie, pytane o powody dymisji, powołuje się na Kodeks pracy i ustawę o ARiMR. Zgodnie z zawartymi tam przepisami, nie podaje się uzasadnienia odwołania.
REKLAMA


„Gazeta Pomorska” spekuluje, że powodem mogła być twarda polityka kadrowa dotychczasowej szefowej kujawsko-pomorskiego oddziału.

Jej zastępczynią jest Jolanta Sobecka, synowa toruńskiej posłanki Anny Sobeckiej (PiS). Typuje się ją jako możliwą następczynię Kaczmarek-Sławińskiej. Agencja podlega ministrowi rolnictwa. Od niedawna jest nim Jan Krzysztof Ardanowski, poseł PiS spod Torunia, który zastąpił Krzysztofa Jurgiela. Czy decyzja o odwołaniu szefowej ARiMR ma związek ze zmianą ministra? Niewykluczone.
REKLAMA

Katarzyna Kaczmarek-Sławińska mieszka w Bochlinie (gmina Nowe). Działała aktywnie w strukturach powiatowych PiS. W 2007 r. kandydowała do Sejmu z listy tej partii (nie weszła, chociaż zdobyła sporo głosów), a w 2010 r. starała się bez powodzenia o fotel burmistrza Nowego. Przez ostatnich 12 lat pracowała na różnych stanowiskach w ARiMR.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Otworzy się w nowym oknie

Komentarze (51)

Dno, Kobieta dno!!!!!!!!!!!!!! Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie! 

Odpowiedzi: 1

"On"jak można być tak zawziętym?tak pisać mogą tylko żli ludzie,dno ty osiągnołeś tym wpisem.

Odpowiedzi: 0

Tak to jest, jak się przychodzi i zwalnia wszystkich kierowników po czym bierze sie na te same stanowiska katechetów.w końcu ktoś oczy otworzył. Gratuluję  

Odpowiedzi: 0

A taka mądra była... Jak widać dostała to na co zasłużyła 

Odpowiedzi: 0

Czas najwyższy 

Odpowiedzi: 0

Ja tam jej nie żałuję, te wszystkie pisiory zagryzają sobie gardła, pewnie znalezli kogoś z rodziny dobrze postawionego, a ona była tylko pionkiem.Te swoje pisowskie nawyki niech teraz wprowadza u siebie , na swoim podworku ( przy swoim domu)

Odpowiedzi: 0

Chyba zgiela palec nie trzymała go w tej czesci ciala prosto ,Ten  caly GANGPIS sam się unicestwi,

Odpowiedzi: 0

Sklepowa została usunięta ...ale jaja. Spełnił się sen Marka :) 

Odpowiedzi: 0

Niech jeszcze zabierze ze sobą tych wszystkich szkodników, których wsadziła na stanowiska. Kłamczucha i intrygantka. Jak zwalniała innych, to nie martwiła sie za co będą żyć. Życzę jej tylko tego, aby trafiła na takiego szefa jakim ona była dla innych.

Odpowiedzi: 0

0 (słownie ZERO cech pozytywnych) same negatywy!

Traktowała współpracowników jak śmieci.

Teraz sama została potraktowana jak smieć i jeszcze ma czelność skamleć!

Odpowiedzi: 0

Tak sie składa, że jestem rolnikiem i "sąsiadem" tej pani.

Czas najwyższy że ktoś pomyslał w końcu i ją zwyczajnie zwolnił. Ta osoba to przykład totalnego braku kompetencji, chamstwa, buty. Skłócona ze wszystkimi sąsiadami. Wszedzie widząca jakieś spiski.

Czytałem artyków w pomorskiej gdzie pani chwali sie swoimi osiągnięciami w budowaniu Agencji. Tyle że chyba pisze tam o jakiejś innej agencji bo do tej do której ja jeżdzę w Świeciu na ul. Witosa to od dłuższego czasu panuje bałagan. Ta pani posadiła na stanowisku kierownika następną taka jak ona sama. Wszystko można powiedzieć ale nie to że ma olej w głowie i zna się na problemach rolnictwa. wprowadza zament.

Rolnicy nie mogą na nią patrzeć. Dobrały się dwie ludzi powyrzucały i szczęśliwe. Tak to pani Kasia z drugą panią poprawiły ARiMR. Tam nie ma z kim rozmawiać.

Mam nadzieję że wyleciała jedna poleci i druga. Gorzej już nie może być

Odpowiedzi: 0

Życzę powodzenia w szukaniu pracy, bo w nadchodzących wyborach raczej Pani nie wygra. Jest Pani z powiatu świeckiego, więc trzeba było pamiętać też o rolnikach, bo my będziemy pamiętać. To co się dzieje w agencji w Świeciu, to nie jest do opisania. Kierowniczka nic nie wie, terminy dotyczą tylko rolników, a części pracowników już nie. Idzie się tam jak na skazanie. W dziale dotyczącym zwierząt nie ma kompetentnych ludzi, bo ci najlepsi odeszli, albo zostali przeniesieni. Zero uprzejmości, a o dobrej woli nie wspomnę. Czas na zmiany, może w końcu naprawdę dobre. 

Odpowiedzi: 0

Jestem rolnikiem z powiatu. Nie będę się wypowiadał na temat tej pani która była dyrektorem bo szkoda czasu i słów.

Powiem tylko tyle nigdy nie było w powiatowym oddziale tak żle jak jest teraz. Nie można normalnie nic załatwić. Nie można sie dogadadć. Wszyscy robią łaskę.

Rozumiem że to był sposób myślenia tej pani. Ale wykonanie pani kierownik która nie ma pojęcia o tym co się dzieje do okoła.

Piszemy skargę do ministra na biur w Świeciu i Kierownika. Takie tyraktowanie musi sie skończyć.

Odpowiedzi: 0

Nie znam osobiście byłej dyrektor, ale byłem nieraz w biurze na Witosa i kierowniczka jest miłą i do rzeczy osobą.

Odpowiedzi: 1

Bardzo miła i niekompetentna.

Odpowiedzi: 0

Mi pomogła, szybci dopłaty dostać.

Odpowiedzi: 1

Czyli złamała prawo. Ponieważ traktuje Cię lepiej jak pozostałych. Pewnie odpaliles jej coś z tych dopłat???

Odpowiedzi: 1

G jak g...no

Odpowiedzi: 0

Brak szacunku do pracowników.Bezwzględność i brak umiejętności kierowania ludźmi.Podziekowania dla ministra Ardanowskiego od pracowników i byłych pracowników.Wreszcie ogromna ulga.Będzie mozna normalnie pracować!!!!

Odpowiedzi: 0

Ty rolnik a za te przyspieszenie dopłat to ile wzięła pod stołem?

Tak lody na boku kręci.

Odpowiedzi: 1

nie wzila nic

Odpowiedzi: 1

Dobra ciocia???

Odpowiedzi: 0

Problemy z załatwieniem czegokolwiek w zakresie zwierząt są także w biurze w Aleksandrowie Kujawskim. Pracowali tam znakomici fachowcy z wieloletnią praktyką. Zawsze można było liczyć na pomoc i fachową obsłógę. Niestety juz ich nie ma. Teraz wybierając sie do agencji w Aleksandrowie trzeba zarezerwować sobie pół dnia, bo obsłóga idzie tak wolno i na dodatek nikt nic nie wie. Dzwonią tylko jeden do drugiego i sprawa stoi w miejscu.

Kierownik tego biura to jedna wielka żenada. Słowa od niego nie można wydostać. Zero wiedzy, zero kompetencji, zero uprzejmości. Najwyższy czas aby podzielił losy pani dyrektor, bo to jedna banda.

Odpowiedzi: 1

....obsłóga.....

Jaja sobie potężnie robisz?????

Odpowiedzi: 0

,,Oto jest ta, która jeszcze kilka dni temu  mieniła się być wyższya nad wszystkie mocarze świata''

I co? Siedzi dzisiaj w swoim "Wolfschanze"na skarpie wiślanej gryząc pazury opowiadając że już jej sie w agencji nie podobało.

Mamy nadzieję, że pani kierownik z Biur Powiatowego w Świeciu podzieli los tej pani. Fałsz, obłuda i niekompetencja się skończy.

Prosimy Pana Ministar Ardanowskiego zeby pochylił sie nad naszym problemem jakim jest kierownik w Świeciu.

Rolnicy z powiatu Świeckiego

Odpowiedzi: 2

z ciebie to "rolnik",tylko tak mi zielonką tu jedzie

Odpowiedzi: 0

DOBRY TEN TEKST Z "KRZYŻAKÓW:

Odpowiedzi: 0

Wszystko co tu jest pisane na temat tych pan to prawda pod którą się podpisuję.

Nie można zapominać o dośc ważnej rzeczy. Mianowicie kto wymyślił panią kierownik Agencji w Świeciu.

Nie kto inny jak pan B. Tarach z Kozłowa. Radny.

Nie zapomnijcie podziękować Radnemu Tarachowi za protegowaną na Witosa.

Dziękujemy panie Tarach!!! Dziękujemy pani Kierownik!!! Żegnamy chłodno pani Kasiu!!!

Oby na ZAWSZE

Odpowiedzi: 0

Krótkia charakterystyka pani z pod Nowego

Agresja brak skali

Inteligencja zero

Chamstwo brak skali

Brak szacunku do ludzi brak skali

Cwaniactwo brak skali

Umiejętności zero

Kompetencje zero

Zarządzanie zero

Spiskowanie brak skali

Myślenie zero

Podsumowanie: brak cech pozytywnych

Odpowiedzi: 0

Też proszę Pana Ministra Ardanowskiego o pomoc. Rolnictwo to nie tylko dopłaty, susza i pomór świń, ale w dzisiejszych czasach przede wszystkim urzędnicy: w agencji, weterynarii itp. To z nimi mamy pierwszy kontakt. A w Świeciu w agencji na pomoc pani Kierownik liczyć nie można. Po co komu osoba, która nie rozumie rolników. Przy poważnych problemach opiera się na wiedzy pracowników, a co gorsze jeszcze wyśmiewa się z ludzi. A to każe okna otwierać, bo nieprzyjemny zapach, a to co chwilę chodzi sprawdzać czy jeszcze ktoś siedzi przy biurku. Myśli, że z debilami ma do czynienia, że nie widzimy że niepotrzebnie urzędnikom głowę zwracamy. Panie Ministrze niech Pan posłucha głosu rolników i przyglądnie się sprawie dogłębnie. 

Odpowiedzi: 0

Strony

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz