Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Leon, Leonard, Lesława
REKLAMA

Zobaczcie, jak strażacy z OSP Lniano odmienili swoją remizę [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
1 września, 14:25

Nie jest wykluczone, że strażacy z OSP Lniano szybko znajdą naśladowców. Odnowione przez nich bramy wjazdowe do remizy robią furorę. Wszystko za sprawą oryginalnego malowania.   

Tak prezentują w całej okazałości nowe bramy w OSP Lniano, które wymalowano w ciągu 15 godzin
Fot. OSP Lniano
REKLAMA
REKLAMA

Wiosna i część lata upłynęły druhom z Lniana na gruntownej modernizacji trzech wrót remizy.

-  Przez wiele popołudniowych godzin cięliśmy i malowaliśmy arkusze blachy, odświeżyliśmy ramę konstrukcyjną wrót i nawierciliśmy ponad tysiąc otworów do nitowania nowego poszycia bram - wyliczają na swoim profilu strażacy z OSP Lniano.

REKLAMA
REKLAMA

W miniony weekend zajęli się malowaniem wrót. Nie wybrali jednak standardowego rozwiązania, lecz postanowili nadać swojej remizie wyjątkowy charakter. I tak na drzwiach pojawiły się trzy scenki. Pierwsza nawiązuje do przeszłości, druga teraźniejszości, a trzecie jest wyobrażeniem św. Floriana , patrona strażaków.

Obrazy są w głównej mierze dziełem Roberta Kukli ze Świdnicy. Na pomysł by właśnie w ten sposób uatrakcyjnić remizę wpadł Mikołaj Grabowski, prezes OSP Lniano.

REKLAMA
REKLAMA

- Zaproponowałem to na jednym ze spotkań, a koledzy uznali, że to dobry pomysł - mówi prezes. - I tak zrobiliśmy coś, co mocno przykuwa uwagę. Zwłaszcza dzieci.        

Dzieło, które powstało na bramach wyjazdowych zostało ufundowane ze środków własnych jednostki oraz dzięki wsparciu sponsorów, którzy dość regularnie wspierają OSP Lniano.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

Brawo, super

Odpowiedzi: 0

Pięknie!

Odpowiedzi: 0

Projekt i zgłoszenie rozumiem było na to wszystko czy to samowola? 

Odpowiedzi: 1

zgłoszenie? na co? hahah

Odpowiedzi: 0

Oczywiście musi się zawsze znaleźć jakaś zmora,a co chcesz do wglądu zezwolenie na malowanie ?!!  Brawo powód do dumy.

Odpowiedzi: 0

Super, pięknie to wygląda. Brawo za kreatywność 

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz