Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Anna Ośko ruszyła z kampanią wyborczą. Czy mieszkańcy gminy Warlubie zaufają właśnie jej?

W piątek o godz. 12.00 na skwerze w Warlubiu odbyła się krótka konferencja prasowa z udziałem Anny Ośko, która w grudniowych wyborach zamierza się ubiegać o fotel wójta Warlubia. Na razie zajmuje go jako komisarz. W czasie spotkania kandydatka przedstawiła zarys swojego programu. Co chce zmienić? 

Udostępnij
osko-konferencja42

REKLAMA

W odróżnieniu od Eugeniusza Kłopotka, który swoją kampanię wyborczą rozpoczął w Bydgoszczy, jego główna konkurentka zorganizowała spotkanie w centrum Warlubia. W czasie dość krótkiego wystąpienia przedstawiła tylko zarys swojego programu. Jego pełna treść ma być dostępna już niebawem w mediach społecznościowych oraz na ulotkach, które trafią do mieszkańców gminy.

- W czasie mojego urzędowania jako komisarz odebrałam bardzo wiele telefonów od mieszkańców - podkreśla. - Ludzie dzwonią z różnymi problemami, czasem błahymi, ale z ich punktu widzenia istotnymi i wartymi załatwienia. Proszę dzwońcie dalej, bo traktuję to jako dowód zaufania, a wiem że wcześniej wielu z was było zbywanych.
REKLAMA

Reklama
Reklama

Zdaniem Anny Ośko sprawami, które ona potraktowałaby priorytetowo jako wójt Warlubia są: poszerzenie bazy przedszkolnej oraz budowa żłobka, zorganizowanie miejsca pobytu dziennego dla osób starszych, rozwijanie sieci wodno-kanalizacyjnej.

Ponadto kandydatka na wójta wymienia remonty dróg, opracowanie programu wykorzystania hali sportowej, wspieranie rolnictwa ekologicznego, powstanie targowiska, meliorację, a także wprowadzenie zmian w zakresie usług komunalnych.

a.bartniak@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij
78 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Dziękujemy Pani,  że

Dziękujemy Pani,  że doprowadziła Pani naszą Gminę do normalności. Naszą rodzina odda na Panią głosy. 

Pandemia ….kampania …a

Pandemia ….kampania …a gdzie ludzie maja maseczki ????Czy to zgodne z ustawa covidowa????Brak slow!!!!Jeszcze jak ladnie to na zdjeciu widac jak co niektorzy bez masek albo ubrane tyle o ile!!!!

Ty się martw żeby dziecka

Ty się martw żeby dziecka Tobie po pijaku nie przejechał a koledzy, Delkates i Koniczyna po wygranych wyborach  nie zatrudnili jego wraz całą chordą degeneratów w Urzędzie gminy. Wtedy oprócz maseczki zbroję na dolnej części pleców będziesz całą dobę nosił jak im całej wypłaty na długi gminne nie zaniesiesz.

Masc na ból d.. y nie pomoże. 

Szczaw i mirabelki…. 

Stawiam na Kłopotka.

Stawiam na Kłopotka. Doświadczony polityk i działacz z układami. Tylko on pomoze gminie.

Reklama

Jak chcecie skończyć z tym co

Jak chcecie skończyć z tym co przez lata działo się w gminie za cichym przyzwoleniem części radnych to głosujcie na panią Anię 

Pani komisarz tak stoi na

Pani komisarz tak stoi na straży prawa a tu proszę na zdjęciu ile gapiów…akurat byłam dziś w Warlubiu w tym czasie ale chyba trafiłam na koniec bo tylko pare osób i towarzystwo się rozchodziło za to w tym czasie z pół godziny na środku szosy pod gminą tarasują ruch zaparkowała sobie policja, włączyła niebieskie światełka i tak stali i stali, pewnie znowu na gminie robili porządek bo pani komisarz na kogoś naskarżyła…ta pani mojego głosu nie dostanie, z ludzi tylko wariatów struga, teraz się przymila bo chce głosów a jak wygra to dzień dobry nie usłyszycie. ….w dragaczu trzymają kciuki by u nas została wójtem bo mają jej po dziurki w nosie

Pani Aniu w końcu Pani

Pani Aniu w końcu Pani wystartowała! Przynajmniej nie jest Pani uwikłana w ten przestępczy proceder Michalaka i jego świty z Jankowską przewodniczącą Rady Gminy włącznie. Brawo ma Pani nasze głosy.

Przewodnicząca rady

Przewodnicząca rady natychmiast do wymiany!!! Już ona wie za co

Reklama

Ja  również  stawiam na Pana 

Ja  również  stawiam na Pana  Kłopotka. Tylko Pan Kłopotek postawi gminę na nogi.

Jest  poza miejscowymi układami!!!!!!

Posiada  doświadczenie na szczeblu gminy, wojewódzkim oraz krajowym. 

MA szersze  spojrzenie na sprawy gminy . Posiada większe możliwości w pozyskaniu pomocy-wsparcia finansowego dla gminy od pozostałych kandydatów. 

„Jest poza miejscowymi

„Jest poza miejscowymi układami ” Jeden nie jedyny przykład który mówi wszystko. 

Pani Maria , Wadna zbierające podpisy,  uczestniczące w spotkaniach przedwyborczej Płochocinku i Barze w Warlubiu

Kłopotek i ten menel to

Kłopotek i ten menel to rodzina każdy to wie nawet u nas w Swieciu kłopotek wchodzi żeby przykryć lewiznę menela i tyle

Właśnie działacz z układami

Właśnie działacz z układami już jeden taki był

Reklama

Ciągnie swój do swego „z

Ciągnie swój do swego „z takimi papierami” to co się dziwić. 

Pani Aniu, ja panią bardzo

Pani Aniu, ja panią bardzo podziwiam. Dzięki organizacji, której pani dała początek, dowiedzieliśmy się co działo się w naszej gminie. Mam świadomość, że nie było to łatwe ale fala pani radę i chwała za to.

Czy Pani pełniąc funkcje

Czy Pani pełniąc funkcje komisarza może kandydować na wójta w tej właśnie gminie?  Wydaje mi sie że przepisy tego zabraniają

M…..j ty masz tak. Weź już

M…..j ty masz tak. Weź już przestań.

Klopotek to rozsądny kandydat

Klopotek to rozsądny kandydat

Po co w dobie koronawirus robić spotkania na skwerku, to jest bezmyślność 

A zdrowie tych ludzi nie jest ważne???

Nie wiem w co kandydatką jest

Nie wiem w co kandydatką jest czy nie jest uwikłana, ale smród poprzedniej kampanii czuć z daleka. 

Ludzie swoje wiedzą, nawet jak gościa nie widać. 

Czy to nie jest przebiegłość

Czy to nie jest przebiegłość tej kandydatki ? Zgłosiła się na komisarza,zeby robić sobie z tej pozycji kampanię wyborczą?Mam pytanie do Gazety o wyjaśnienie czy kandydatka spotkanie na skwerku zorganizowała w godzinach pracy ?Czy nagłośnienie (p.kandydatka korzystała z mikrofonu) zapewnili pracownicy podlegli jej służbowo i czyją własnosć stanowił sprzęt nagłaśniający?Jezeli ta osoba korzystała ze sprzętu gminy i obsługi pracowników gminy to czerwona kartka i skandal.Za obsługę jej kampanii powinien płacić jej komitet wyborczy a nie gmina.Jak ta kobieta może być efektywna w pracy jak prowadzi kampanię wyborczą ?

Kłopotek sprowadzi same

Kłopotek sprowadzi same kłopoty jest to człowiek byłego wójta gminy warlubie,a Michalak przynajmniej będzie spokojny o stołki swoich bajblizszych

Komisarz łobywatel mówimy nie

Komisarz łobywatel mówimy nie!!!

Wybory wybory do urn !!!

Wybory wybory do urn !!!

Mniejmy nadzieje ze pani Ośko

Mniejmy nadzieje ze pani Ośko wygra te wybory..

Ze wreszcie sie zakonczy lewactwo i kradzieże układy i te inne przekręty.. By naszym mieszkańcom żyło się lepiej. By cos wkoncu powstało dla ludzi 

Tylko Anna Osko zrobi cos dla

Tylko Anna Osko zrobi cos dla szarego człowieka.. I oczywicie zrobic porządke w tej prywatnej i rodzinnej gminie po panu. M

Za co Ośko otrzymuje

Za co Ośko otrzymuje wynagrodzenie z naszych podatków.? Za bycie komisarzem czy za prowadzenie kampanii wyborczej?

Pani anna tylko ona. Zaufanie

Pani anna tylko ona. Zaufanie konkretność działań i uczciwość to sie liczy 

No ja jej nie ufam.

No ja jej nie ufam.

Wez nie gadaj wez sie przytul

Wez nie gadaj wez sie przytul do pana Sz i niegadaj glupot 

Wojna polsko-polska… Szkoda

Wojna polsko-polska… Szkoda słów 

 Tylko uczciwość nie obłuda

 Tylko uczciwość nie obłuda nie interesy nie przekręty.. Tylko Anna Osko jest godna tego stanowiska. Doświadczenie w pracy z ludzmi a gmine zna od poszewki… A kłopotek za komuny byl w warlubiu i co? Polityk niczego dla nas nie zrobił będąc tam na górze.. Mieszka daleko od naszego społeczeństwa.  Jedna dupa z Michalakiem.. Żegnam i dziękuję 

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W ubiegłą sobotę doszło do tragicznego wypadku w zakładzie produkującym wyroby mleczarskie.