Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Bezgotówkowy oddział Banku BNP Paribas w Świeciu

Oddział Banku BNP Paribas w Świeciu przy ul. Wojska Polskiego 81 zmienił format na bezgotówkowy. To już 124 tego typu bezgotówkowa placówka Banku BNP Paribas.

Udostępnij
nowy_oddzial

Bank BNP Paribas systematycznie unowocześnia swoje oddziały i kontynuuje konwersję na placówki bezgotówkowe w ramach strategii wdrażania rozwiązań cyfrowych. Jednym z nich jest oddział w Świeciu.

- Zmiany technologiczne oraz ewolucja przyzwyczajeń Klientów wpływają na transformację tradycyjnej sieci placówek w sektorze bankowym.  Dbając o komfort i wygodę Klienta  i jednocześnie dostosowując się do zmieniających się oczekiwań i zachowań  tego Klienta, zmieniamy nasze oddziały w formule, która umożliwia w pełni partnerską i komfortową rozmowę z doradcą. Wybrane placówki banku zmieniamy na bezgotówkowe, czyli bez obsługi kasowej, ale z możliwością wpłaty i wypłaty gotówki w nowoczesnych oraz ergonomicznych wpłatomatach i bankomatach  – tłumaczy Maciej Chlebowski, Dyrektor Departamentu Rozwoju i Transformacji Sieci Oddziałów w Banku BNP Paribas.

W oddziale w Świeciu Klient może umówić się na spotkanie z przedstawicielem Banku BNP Paribas poprzez aplikację Booksy, z którą bank nawiązał współpracę w maju 2020 r.

124 oddziały bezgotówkowe BNP Paribas Bank Polska stanowią 28% całej sieci. W takich placówkach, konsultanci mają więcej czasu na obsługę Klientów, którzy oczekują porady lub chcą skorzystać z bardziej złożonych produktów banku.

Oddział Banku BNP Paribas przy przy ul. Wojska Polskiego 81 w Świeciu dostępny jest dla Klientów w poniedziałek w godzinach 10:30-18:00 oraz od wtorku do piątku w godzinach 08:30 do 16:00.

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Reklama