Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Był pijany i wsiadł do ciężarówki. Zderzył się z autem osobowym, którym jechały cztery osoby

Policja podaje nowe informacje w sprawie wczorajszego wypadku drogowego.

Udostępnij
xx

REKLAMA

Reklama
Reklama

Przypomnijmy. W czwartek około godz. 16.45 niedaleko przejazdu kolejowego na wysokości Belna na trasie Świecie-Laskowice ciężarówka zjechała na pobocze, uderzyła w drzewo, a potem zderzyła się z samochodem osobowym. Osobówką podróżowały cztery osoby, w ciężarówce był tylko kierowca. Na szczęście, nikt nie doznał poważnych obrażeń i nie wymagał pobytu w szpitalu.

- Po przeprowadzeniu badania kierowcy tira, okazało się, że był pod wpływem alkoholu. Miał 2,4 promila - informuje sierż. szt. Damian Ejankowski z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Kierowcy grozi do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy nawet na 15 lat.
REKLAMA

Reklama
Reklama

Osoby podróżujące autem osobowym miały dużo szczęścia

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Reklama
Reklama

Udostępnij

Komentarze (17)

  1. Zbynio

    27 sierpnia 2021 14:39

    Żal chłopa za co będzie teraz

    Żal chłopa za co będzie teraz pił…

  2. Koles

    27 sierpnia 2021 14:40

    Bez Sądu! Dwa lata i

    Bez Sądu! Dwa lata i dożywotnio prawko. Potecjalny morderca. Jeszcze będzie oskubany za koszty. Brawo zostałeś idiotą powiatu ’21.

  3. Kasik

    27 sierpnia 2021 14:56

    W pobliżu przejazdu

    W pobliżu przejazdu kolejowego w Belnie? 

    • Czytaj

      27 sierpnia 2021 15:00

      Czytanie ze zrozumieniem się

      Czytanie ze zrozumieniem się kłania 

      • Magda

        27 sierpnia 2021 20:28

        Tekst został zmieniony. 

        Tekst został zmieniony. 

  4. Szofer

    27 sierpnia 2021 15:01

    wanna do zboża,ośka w górze

    wanna do zboża,ośka w górze,wracał z rozładunku z jakiegoś silosa paszarni .Naklejka na drzwiach mówi że auto to jezdzi po europie. (francuski wymóg oznaczenia martwego punktu.) kierowca w ruchu miedzynarodowym 2,4promila. Wstyd i jeszcze raz wstyd… Plać i płacz.

  5. Ekolog

    27 sierpnia 2021 15:39

    Niektórzy i tak będą

    Niektórzy i tak będą twierdzić, że wszystkiemu winne są drzewa.

    • Gosc

      27 sierpnia 2021 16:02

      Nawet jak drzew by tam

      Nawet jak drzew by tam niebylo a rósł krzak to winny by był krzak ,bo przecież kierowcy przestrzegają ograniczeń  prędkości oraz warunków drogowych,na kogo najłatwiej zegnac winę na drzewo bo akurat tam rośnie,podam przykład trasa Tleń- Czersk droga prowadzi przez las, najlepiej wyciąć Las bo szosa jest,Ci co chcą wycinki drzewo to w większości przypadków są osoby które mają zabić przepisy drogowe.jezdze codziennie z Laskowice- Świecie do pracy jadąc na 6.00 to jest totalny wyścig szczurów kawałek prostej i zaczyna się wyprzedzanie 5-7 aut bo ma mocny silnik udało się raz to czemu nie drugi,az nagle raz się nieuda i płacz i lament że był wypadek i niestety nieudało się pomiędzy drzewami tylko w drzewo,a wystarczy jechać normalnie pięć minut dłużej.

      • 27 sierpnia 2021 17:03

        Normalnie bajki i poematy

        Normalnie bajki i poematy drogowe o kierowcach i drzewach mógłbyś pisać

        • Gość

          27 sierpnia 2021 17:31

          Bajki to ty możesz opowiadać,

          Bajki to ty możesz opowiadać, jeździsz codziennie tą trasą?Ja jeżdżę i widzę co się dzieje,policja powinna tam stać codziennie od 5.20 do 6.00 rano i od14.00 do 16.00 to nalapali by sporo że ma wypłaty by starczyło dla 10 w tydzień by zarobili uczciwie.,za samo wyprzedzanie na trzeciego przed zakrętami i na ciągłej podwójnej,tyczy się jadących z Świecia jaki i do Swiecia

          • Jasny

            28 sierpnia 2021 09:34

            Jak się toczysz a nie

            Jak się toczysz a nie jeździsz to się nie dziw że Cię peleton wyprzedza z ORMO jesteś na emeryturze ? Czasem wyjedzie ktoś do pracy sobie te kilka min szybciej ale gdy widzi muła na drodze to wszystkie pokłady cierpliwości się kończą bo jedzie taki osrany jak by mu miał jaki dzik z osiedla wyskoczyć czy sarna zwalniając na prostej drodze ilu takich co dotyka hamulca bez ważniejszego powodu 

          • Gość

            28 sierpnia 2021 14:22

            Do Jasny według ciebie 90km/

            Do Jasny według ciebie 90km/ h to jest mało?zacznij myśleć racjonalnie i zadaj sobie pytanie czy stan tej drogi pozwala na szybszą jazdę?pewnie według ciebie to tak.a do emerytury mam jeszcze 30 lat.

  6. Jan

    27 sierpnia 2021 15:57

    Kierowcy ciężarówek są

    Kierowcy ciężarówek są największym zagrożeniem!!! Piją na tych postojach a wtedy rudlszaja w trasę!! Apel do policji za MONDI na parking tak na vistule jeździjcie ich kontrolować bo tam baluja!!!!

    • Szofer 2

      27 sierpnia 2021 16:40

      Balować można pić też ale z

      Balować można pić też ale z głową ale w stopniu takim żeby nie zagrażać innym 

  7. Bronek

    27 sierpnia 2021 20:47

    Zawsze można zostać

    Zawsze można zostać policjantem A nie mówić co kto ma robić 

  8. Do koles

    27 sierpnia 2021 20:59

    Dokładnie, dwa lata co

    Dokładnie, dwa lata co najmniej beż żadnych sądów i dożywotnio prawko zabrać. Przecież te niewinne 4 osoby mogły zginąć, albo nie tylko one. Pijak za kierownicą i pedofil powinni dostawać jakieś dożywotnie kary i ciężką pracę za darmo!!! Gnoje siedzą i nietylko oni za kratami a my ich utrzymujemy!!!! Leci fajny program ,, wiezienie” tam jest czarno na białym, siedzą jak w hotelu i jeszcze diety mogą sobie zmieniać bo cepowi coś nie pasuje na żołądeczku…. ahhh 

  9. Marian

    27 sierpnia 2021 23:10

    Melanzowiec z brakowałow w

    Melanzowiec z brakowałow w końcu pijany w coś  uderzył jadąc tirem? 😀