Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Było głośno, mocno i ciężko. Zobacz zdjęcia z sobotniej imprezy pod zamkiem

XV Festiwal Mocnych Brzmień przeszedł do historii. Gwiazdą imprezy poświeconej pamięci Ryśka Bieńka, zmarłego tragicznie świeckiego perkusisty, był zespół Luxtorpeda. Headliner wieczoru nie zawiódł oczekiwań fanów ostrego grania.

Udostępnij
festival-20

Podczas sobotniej imprezy na scenie pojawiło się osiem kapel: Vermis - laureat piątkowego konkursu, Lowtide - formacja ze Świecia oraz Scylla, M.O.R.O.N., ThermiT, Hope, The Sixpounder i na deser Luxtorpeda. Po raz kolejny festiwal odbył się koło świeckiego zamku.

a.bartniak@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (14)

 1. Anonim

  30 lipca 2017 19:02

  Lepiej by zorganizowali fajna

  Lepiej by zorganizowali fajna imprezę na podobę Terminalu, a nie coś dla garstki ludzi

 2. Voit

  30 lipca 2017 19:54

  Jaki Terminal? Przecież

  Jaki Terminal? Przecież techno już dawno padło. Nawet w Berlinie nie robią już parad. Nikt by nie przyszedł na Terminal i po pierwsze kto by miał to zrobić? 

  • Głupoty

   1 sierpnia 2017 07:56

   Love Parada nie jest

   Love Parada nie jest organizowana z powodu zbyt dużej ilości ludzi, która gromadziła się na tej imprezie. W 2010 roku było ponad 1.400.000 osób i niestety doszło do tragedii, która spowodowała zakończenie jej cyklu. Polecam weryfikować informacje. Na YouTube można znaleźć jeszcze filmiki z Terminalu w Świeciu, na którym bawią się tłumy.

  • Głupoty

   1 sierpnia 2017 07:57

   Love Parada nie jest

   Love Parada nie jest organizowana z powodu zbyt dużej ilości ludzi, która gromadziła się na tej imprezie. W 2010 roku było ponad 1.400.000 osób i niestety doszło do tragedii, która spowodowała zakończenie jej cyklu. Polecam weryfikować informacje. Na YouTube można znaleźć jeszcze filmiki z Terminalu w Świeciu, na którym bawią się tłumy.

 3. kacper

  30 lipca 2017 20:28

  To niech by zrobili pod

  To niech by zrobili pod zamkiem festiwalm disco polo. Kto jest za? Oksir robi tylko imprezy dla garstki, jak ten blues festiwal czy mocne brzmienia. moze w końcu coś dla zwykłych ludzi. Chętnych by nie zabrakło zeby przyjśc na taką imprezę.

  • oczy zielone

   30 lipca 2017 22:19

   Na disco polo jedz do

   Na disco polo jedz do Wąchocka   he

  • barkas

   31 lipca 2017 23:34

   Jeśli ktoś chce imprezę disco

   Jeśli ktoś chce imprezę disco z pola to niech ją zorganizuje. OKSIR na pewno pomoże. Inicjatywa FMB, zlotu motocyklowego, rajdu enduro itp.  to efekt pracy ludzi,którzy  chcą coś zrobić. Ciekawe czy ktoś z niezadowolonych ruszy d…ę i zacznie działać by w przyszłości festiwal disco polo odbył się w Świeciu. Na 99% jestem przekonany, że nie! A  organizatorów imprez w okolicy bardzo szanuję,że tyle serca wkładają w organizację imprez.

  • barkas

   31 lipca 2017 23:37

   Jeśli ktoś chce imprezę disco

   Jeśli ktoś chce imprezę disco z pola to niech ją zorganizuje. OKSIR na pewno pomoże. Inicjatywa FMB, zlotu motocyklowego, rajdu enduro itp.  to efekt pracy ludzi,którzy  chcą coś zrobić. Ciekawe czy ktoś z niezadowolonych ruszy d…ę i zacznie działać by w przyszłości festiwal disco polo odbył się w Świeciu. Na 99% jestem przekonany, że nie! A  organizatorów imprez w okolicy bardzo szanuję,że tyle serca wkładają w organizację imprez. Łatwo jest prawda krytykować…

 4. disco

  30 lipca 2017 22:56

  A ja zgadzam się zkacprem.

  A ja zgadzam się zkacprem. powinni zrobić duża imprezę disco zmaiast tego badziewia

 5. Monika

  31 lipca 2017 08:37

  W Świeciu robią wielką

  W Świeciu robią wielką Kulturę. Tu nikogo nie interesuje muzyka, której słucha najwięcej ludzi

 6. Anty

  31 lipca 2017 09:46

  disco-srisko. jak by było za

  disco-srisko. jak by było za darmo to by przyszli, ale gdyby trzeba byo zapłacić 40 zł to już by stękali że tak drogo, że w Polsacie mogą oglądć za darmo 

 7. Brr

  1 sierpnia 2017 00:01

  Na zamku wogóle nie powinno

  Na zamku wogóle nie powinno się organizować tego typu imprez. To miejsce powinno żyć historią. Na takie imprezy na pewno są inne dobre miejsca. 

  • Ola

   1 sierpnia 2017 09:46

   Niby gdzie? w amfiteatrze.

   Niby gdzie? w amfiteatrze. Zamek jest idealny 

 8. Adolf

  2 sierpnia 2017 16:42

  Ale ludzie w Świeciu są

  Ale ludzie w Świeciu są popierdzieleni. Jak nic się nie dzieje, to stękają że zamek stoi pusty. Jak jest impreza, to też źle bo muzyka nie taka.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama