Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Cała szkoła musiała przejść na naukę zdalną

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu wydał decyzję o przejściu na naukę zdalną wszystkich klas. Ma to związek z szybko rosnącą liczbą osób zakażonych Covid-19.

Udostępnij
zsp-swiecie-2

REKLAMA

W poniedziałek na szkolnym komunikatorze, popularnym Librusie, pojawiła się informacja, że w związku z kolejnymi przypadkami zakażeń wśród uczniów i nauczycieli, dyrektor szkoły zmuszony jest wystąpić o tryb zdalnego nauczania dla całej placówki. Ten stan ma obowiązywać do 10 listopada włącznie.

Reklama
Reklama

Jak wynika z dalszej części komunikatu, decyzja Piotra Kamińskiego, dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu, podyktowana jest tym, że naukę zdalną mają 23 odziały na 46 w całej szkole.
REKLAMA

Jeśli badania potwierdzą chorobę u kolejnych dwóch osób, kwarantanna obejmie dalszych 9 klas Zespołu Szkół Ponadpodstawowych.

- Przejście na tryb zdalny ma wyciszyć ogniska chorobowe - tłumaczy dytektor Piotr Kamiński. - W tej chwili dysponujemy informacją o zakażonych siedmiu uczniach i pięciu nauczycielach. W takiej sytuacji nie ma możliwości normalnej pracy - podkreśla dyrektor ZSP.

a.bartniak@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij
53 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

A po sklepach bez.maseczek

A po sklepach bez.maseczek moga łazic?

Uczniowie to zrozumiałe, ale

Uczniowie to zrozumiałe, ale zaszczepieni pierdylionem dawek nauczyciele? Oby tylko nie poumierali.

A moze to dlatego ze jak masz

A moze to dlatego ze jak masz grype i sie nie szczepiles odrazu idziesz na test covid i wychodzi pozytywny. Jak sie zaszczepiles to na test juz nikt nie wysyla i masz grype. I tak sie robi statystyki w pl dla januszy.

Reklama

Jak by płacili nauczycielą za

Jak by płacili nauczycielą za wykonywaną pracę jak wszystkim .to by nie było nauki zdalnej. Kombinowali zaraz po dniu nauczyciela nagrody odebranie i nauka zdalna to było pewne

Ten kto nie przeszedł covida

Ten kto nie przeszedł covida niestety nie zrozumie ja przeszłam ciężko i wiem.ze jest niestety niektorym nie da się wytłumaczyć nie życzę nikomu tego co ja przeszłam ale jak by ktoś tak zachorował z bliskich to może wtedy by pomyśleli i bzdur nie opowiadali a dodam ze byłam szczepiona. 

Wreszcie dzięki temu, że

Wreszcie dzięki temu, że szarańcza ZSP będzie uczyć się zdalniemy, my mieszkańcy os. Kościuszki możemy odetchnąć z ulgą. Tym którzy twierdzą, że szczepienie to zło, proponuję zacząć czołganie w kierunku najbliższych cmentarzy. HWWD antyszczepionkowe kanalie. 

Reklama

Jakby się wszyscy zaszczepili

Jakby się wszyscy zaszczepili to by można im wała pokazać a tak to będziemy się bujać. Szczepionka powoduje jedynie skutki uboczne u tych co się nie szczepili np zdebilenie

A w drugim liceum /tzw.białym

A w drugim liceum /tzw.białym/ to są chyba  sami nieśmiertelni , bo w czasie przerwy pełno młodzieźy bez maseczek i dystansu na zakupach po wafek i soczek w pobliskim polomarkiecie /galeria marianki/.

Po przeczytaniu w swojej

Po przeczytaniu w swojej prywatnej posesji , waszych komentarzy stwierdzam że wirusa ma pół powiatu. Tylko że zaatakowało mózg. Zresztą czego się dziwić jak wypowiadają się patrole których rodzice sobie nawet domu na własność nie ogarnęli. My tu w Jezewie nie chorujemy na choroby od głodu. Tu każdy ma siano na jedzenie, dobre owoce i zdrowe powietrze od lasów.  Nie to co patologia z wynajętych kamienic co jabłko widzą tylko na wycieczce w Kauflandzie. Żyj zdrowo .

Reklama

Oczywiście byłam świadkiem w

Oczywiście byłam świadkiem w szpitalu ze Pan był w ciężkim stanie i zemdlał na poczekalni a był zaszczepiony -szczepienia nie maja tu nic do rzeczy każdy przechodzi naszej ..a nieprawda jest ze jak się ma grypę to wychodzi pozytywny test miałam w ubiegłym tyg i był negatywny bo była to angina wiec nie mozna mierzyć wszystkich ta sam miara .

Sa leki skuteczne na covid

Sa leki skuteczne na covid dlaczego te chore rzady je blokuja i wciskaja te smieszne pseudo szczepionki. Przeciez to mozna leczyc w 2-3 dni jak zwykly kaszel.

Czy to prawda ze zaszczepieni

Czy to prawda ze zaszczepieni nauczyciele maja covid ? 

Reklama

Czy zarazeni sa tylko cie

Czy zarazeni sa tylko cie niezaszczepieni?

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Biznes

W tym roku przypada już osiemnasta edycja Festiwalu Smaku w Grucznie koło Świecia. Organizator podał datę festiwalu i cennik stoisk dla wystawców.

Wiadomości

- Po ponad pół godziny czekania pojechałem z dzieckiem do Chełmna - mówi Czytelnik. - Panie w rejestracji nie potrafiły powiedzieć, dlaczego lekarz, który...

Biznes

Gmina wyłoniła w przetargu firmę, która dokończy budynek z przeznaczeniem na cele gastronomiczne i administracyjne w Ośrodku Wypoczynkowym Deczno.

Wiadomości

Uroczysta zbiórka związana z powiatowymi obchodami Święta Policji odbyła się w sali kinowej Centrum Kultury w Świeciu. Uroczystość była okazją do wręczenia policjantom awansów...

Wiadomości

Skrajną nieodpowiedzialnością i brakiem wyobraźni wykazał się 44-latek, który pomimo opuszczonych zapór oraz czerwonego sygnału nadawanego przez sygnalizator, wszedł na przejazd kolejowy i przeszedł...

Wiadomości

Policjanci z komendy w Świeciu zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach oraz na nagraniu z monitoringu.

Reklama
Reklama

Wiadomości

Jak wypadły matury w powiecie świeckim? Z egzaminem najlepiej poradzili sobie abiturienci I LO w Świeciu. Jak co roku, najwięcej maturzystów poległo na matematyce....

Wiadomości

Na odcinku drogi wojewódzkiej na trasie Świecie-Tuchola pojawiła się masa wybrzuszeń. Może nie byłoby to takie dziwne, gdyby nie fakt, że niedawno był on...

Sport

Katarzyna Wenerska znalazła się w ścisłej kadrze reprezentacji Polski siatkarek na zbliżający się turniej w ramach Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

Wiadomości

Miłośniczka historii, przy pomocy wykrywacza metali, znalazła zakopaną w lesie skórzaną kaburę, a w niej pistolet i dwa magazynki z amunicją. Kobieta powiadomiła policję.

Wiadomości

W ubiegłym roku 74 osoby z powiatu świeckiego miały dochody powyżej 1 mln zł. W każdej gminie był przynajmniej jeden milioner. W czołówce, jak...

Wiadomości

Strażacy i policjanci ewakuowali w środę harcerzy z trzech obozów. W sumie 273 osoby spędziły noc w bezpieczniejszym miejscu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

Uroczysta zbiórka związana z powiatowymi obchodami Święta Policji odbyła się w sali kinowej Centrum Kultury w Świeciu. Uroczystość była okazją do wręczenia policjantom awansów...

Wiadomości

W ubiegłym roku 74 osoby z powiatu świeckiego miały dochody powyżej 1 mln zł. W każdej gminie był przynajmniej jeden milioner. W czołówce, jak...

Wiadomości

W miniony piątek Duży Rynek w Świeciu znowu będzie rozbrzmiewał muzyką. Na scenie pojawiły się zespoły z Turcji, Meksyku, Ukrainy i Polski. Gwiazdą wieczoru...

Wiadomości

Pod koniec lipca powinien zakończyć się remont drogi powiatowej w Terespolu (gmina Świecie).

Wiadomości

Blisko 80 zawodników stanęło na linii startu "Bukowieckiej dziesiątki". Jeszcze więcej zawodników rywalizowało w czterech biegach przewidzianych dla dzieci i młodzieży.

Reklama
Reklama
Reklama

Wideo