Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Cała szkoła musiała przejść na naukę zdalną

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu wydał decyzję o przejściu na naukę zdalną wszystkich klas. Ma to związek z szybko rosnącą liczbą osób zakażonych Covid-19.

Udostępnij
zsp-swiecie-2

REKLAMA

W poniedziałek na szkolnym komunikatorze, popularnym Librusie, pojawiła się informacja, że w związku z kolejnymi przypadkami zakażeń wśród uczniów i nauczycieli, dyrektor szkoły zmuszony jest wystąpić o tryb zdalnego nauczania dla całej placówki. Ten stan ma obowiązywać do 10 listopada włącznie.

Reklama
Reklama

Jak wynika z dalszej części komunikatu, decyzja Piotra Kamińskiego, dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu, podyktowana jest tym, że naukę zdalną mają 23 odziały na 46 w całej szkole.
REKLAMA

Jeśli badania potwierdzą chorobę u kolejnych dwóch osób, kwarantanna obejmie dalszych 9 klas Zespołu Szkół Ponadpodstawowych.

- Przejście na tryb zdalny ma wyciszyć ogniska chorobowe - tłumaczy dytektor Piotr Kamiński. - W tej chwili dysponujemy informacją o zakażonych siedmiu uczniach i pięciu nauczycielach. W takiej sytuacji nie ma możliwości normalnej pracy - podkreśla dyrektor ZSP.

a.bartniak@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (53)

  1. Sodoma

    2 listopada 2021 13:26

    A po sklepach bez.maseczek

    A po sklepach bez.maseczek moga łazic?

    • plandemia

      2 listopada 2021 13:35

      A dlaczego by nie, jest masa

      A dlaczego by nie, jest masa badan ktore pokazuja ze te maseczki nic nie daja.

      • Rozsądny

        2 listopada 2021 13:47

        Jeśli maseczki nic nie dają i

        Jeśli maseczki nic nie dają i jest cała masa badań, które to potwierdzają to zastanawiam się dlaczego cały personel medyczny jak świat długi i szeroki od zawsze podczas zabiegów medycznych np. operacji, stosuje maseczki ochronne. Dla ozdoby? 

        • gkgkf

          2 listopada 2021 13:49

          Poczytaj doucz sie to sie

          Poczytaj doucz sie to sie dowiesz.

        • Older

          3 listopada 2021 13:27

          Po to by nie napluć d rany.

          Po to by nie napluć d rany.

  2. Anonim

    2 listopada 2021 13:34

    Uczniowie to zrozumiałe, ale

    Uczniowie to zrozumiałe, ale zaszczepieni pierdylionem dawek nauczyciele? Oby tylko nie poumierali.

    • plandemia

      2 listopada 2021 13:38

      Przeciez tylko nieszczepieni

      Przeciez tylko nieszczepieni choruja wedlug statystyk w pl. Wiec czego sie boicie zaszczepieni, przeciez po szczypawce nic wam juz nie grozi.

      • Franek Kimono

        2 listopada 2021 13:43

        Zaszczepieni raczej nie będą

        Zaszczepieni raczej nie będą musieli korzystać z respiratora, jak niezaszczepieni foliarze i inni płaskoziemcy 🙂

        • plandemia

          2 listopada 2021 13:45

          Ale to chyba kazdego

          Ale to chyba kazdego indywidualny wybor to co ci do tego kroliczku.

        • tvp1

          2 listopada 2021 14:08

          W telewizorku tak ci

          W telewizorku tak ci powiedzieli ? 

        • DZIDAVAKOŃSKA

          2 listopada 2021 15:01

          Prawda kolego Ale temu

          Prawda kolego Ale temu levackiemu zbiorowisku wPEJSBUKU INA KLOCWAŁENIE powiedzieli co innego i trafili do tych co popukasz A tam echo.

  3. covid

    2 listopada 2021 13:43

    A moze to dlatego ze jak masz

    A moze to dlatego ze jak masz grype i sie nie szczepiles odrazu idziesz na test covid i wychodzi pozytywny. Jak sie zaszczepiles to na test juz nikt nie wysyla i masz grype. I tak sie robi statystyki w pl dla januszy.

    • Anonim

      2 listopada 2021 14:14

      100%

      100%

    • QQnaMuniu

      2 listopada 2021 14:23

      Krótko na temat. Masz MISTRZA

      Krótko na temat. Masz MISTRZA.

  4. Nik1111

    2 listopada 2021 13:45

    Jak by płacili nauczycielą za

    Jak by płacili nauczycielą za wykonywaną pracę jak wszystkim .to by nie było nauki zdalnej. Kombinowali zaraz po dniu nauczyciela nagrody odebranie i nauka zdalna to było pewne

    • ckf

      2 listopada 2021 13:48

      A od kiedy to nauczyciel

      A od kiedy to nauczyciel decyduje o wprowadzeniu nauki zdalnej w szkole? Odpowiada za to wasz wodz kaczka, pinokio i pan respirator, nie zaden nauczyciel.

      • Anka

        2 listopada 2021 15:05

        Ty możesz jedynie kotu

        Ty możesz jedynie kotu Prezesa Pod ogonem POdcierac   POrhu levacki.

        • Older

          3 listopada 2021 13:31

          A ty kuwetę kotu prezesa

          A ty kuwetę kotu prezesa czyścić, prawackazdziro! Jęzorem.

    • Grudziadz

      2 listopada 2021 20:25

      Nauczyciel pojdzie do

      Nauczyciel pojdzie do znajomego lekarza i juz ma cowida ,a dzieci nauke zdalna ,to jest jeden przekret .

      • Older

        3 listopada 2021 13:30

        Jasne, bo wszyscy nauczyciele

        Jasne, bo wszyscy nauczyciele maja znajomych lekarzy.

    • Older

      3 listopada 2021 13:33

      Co to jest „nauczycielą”?

      Co to jest „nauczycielą”? Skąd wy bierzecie tę odmianę, młodzi wykształceni?

  5. Obcy

    2 listopada 2021 14:22

    Ten kto nie przeszedł covida

    Ten kto nie przeszedł covida niestety nie zrozumie ja przeszłam ciężko i wiem.ze jest niestety niektorym nie da się wytłumaczyć nie życzę nikomu tego co ja przeszłam ale jak by ktoś tak zachorował z bliskich to może wtedy by pomyśleli i bzdur nie opowiadali a dodam ze byłam szczepiona. 

    • fdk

      2 listopada 2021 14:28

      To cud ze zyjesz i masz sile

      To cud ze zyjesz i masz sile pisac komentarze.

    • klamca

      2 listopada 2021 14:29

      Przeciez w tv jasno mowia ze

      Przeciez w tv jasno mowia ze choruja tylko niezaszczepieni ! Nie mialas prawa chorowac i to ciezko ! 

      • COVId

        2 listopada 2021 14:35

        Ty jesteś zapewne z tych,

        Ty jesteś zapewne z tych, którzy oglądają Kurwizję. Kłania się Sądowa 18. Zapraszamy, może zmadrzejesz.

        • tvpis

          2 listopada 2021 14:37

          W moim tv tylko tvp 1 ever a

          W moim tv tylko tvp 1 ever a tam mowia ze tylko nieszczepieni choruja i taka jest prawda.

        • Iza

          2 listopada 2021 15:11

          Tobie tlumokku syfwalenoski

          Tobie tlumokku syfwalenoski to sądowa 80 nie pomoże 

    • Older

      3 listopada 2021 13:37

      I słusznie, że dodałaś.

      I słusznie, że dodałaś. Znaczy to tylko tyle, że szczepienie nie tylko nie chroni przed zachorowaniem ale nawet przed jego ciężkim przebiegiem również nie. A co nam się nieustannie wciska?!!! Jak ci „ludzie” mogą sobie spojrzeć w twarz co rano, nie rozumiem.

  6. ***** antyszcz.

    2 listopada 2021 14:28

    Wreszcie dzięki temu, że

    Wreszcie dzięki temu, że szarańcza ZSP będzie uczyć się zdalniemy, my mieszkańcy os. Kościuszki możemy odetchnąć z ulgą. Tym którzy twierdzą, że szczepienie to zło, proponuję zacząć czołganie w kierunku najbliższych cmentarzy. HWWD antyszczepionkowe kanalie. 

    • plandemia

      2 listopada 2021 14:34

      Nie kazdy chce byc darmowa

      Nie kazdy chce byc darmowa myszka doswiadczalna. A jak byles zaszczepiony nic ci nie grozi. Czemu sie boisz tych biednych uczniow idacych po bulke do sklepu ? Po szczypawce jestes niezniszcalny nie lekaj sie !

    • synkrecja

      2 listopada 2021 14:40

      Komentarz do usunięcia za

      Komentarz do usunięcia za szerzenie mowy nienawiści. Nie dajmy się podzielić, bo ktoś się z tego cieszy.

    • Misia

      2 listopada 2021 17:05

      Proponuję zmienić miejsce

      Proponuję zmienić miejsce zamieszkania!!!! 

    • Nik1111 Nik1111

      2 listopada 2021 17:42

      Zdalnie leczą zdalnie uczą to

      Zdalnie leczą zdalnie uczą to zdalnie nieh zsszepią jeżeli to działa!!! Za nas nikt nie odpowiada ani Państwo ani służba zdrowia itd A my jako osoby nie zaszczepione jesteśmy nie odpowiedzialni??? Podpisujemy się że na własną odpowiedzialność się szczepimy 

    • Nik1111 Nik1111

      2 listopada 2021 17:44

      Zdalnie leczą zdalnie uczą to

      Zdalnie leczą zdalnie uczą to zdalnie nieh zsszepią jeżeli to działa!!! Za nas nikt nie odpowiada ani Państwo ani służba zdrowia itd A my jako osoby nie zaszczepione jesteśmy nie odpowiedzialni??? Podpisujemy się że na własną odpowiedzialność się szczepimy 

  7. Ktos

    2 listopada 2021 14:38

    Jakby się wszyscy zaszczepili

    Jakby się wszyscy zaszczepili to by można im wała pokazać a tak to będziemy się bujać. Szczepionka powoduje jedynie skutki uboczne u tych co się nie szczepili np zdebilenie

    • synkrecja

      2 listopada 2021 14:46

      Szczepienie wszystkich nic

      Szczepienie wszystkich nic nie da, bo będą kolejne dawki, po których niewielu przeżyje. To bomba z opóźnionym zapłonem. Szczepionki to tylko jeden z wielu celów glpobalistów. To od dawna nie są teorie spiskowe, a wiedzy trzeba poszukać.

    • Asa

      2 listopada 2021 15:17

      W Izraelu sie zaszczepili

      W Izraelu sie zaszczepili prawie wszyscy i sa w sytuacji gorszej jak my cielaku.

    • Zobaczysz za dwa lata

      2 listopada 2021 20:20

      Podaj skład szczepionki, to

      Podaj skład szczepionki, to pójdę, a tak nikt mnie nie zmusi, szczepionka nie chroni przed zachorowaniem, po co te brednie? 

  8. piksel

    2 listopada 2021 16:26

    A w drugim liceum /tzw.białym

    A w drugim liceum /tzw.białym/ to są chyba  sami nieśmiertelni , bo w czasie przerwy pełno młodzieźy bez maseczek i dystansu na zakupach po wafek i soczek w pobliskim polomarkiecie /galeria marianki/.

    • Ktoś

      2 listopada 2021 16:32

      Białe będzie cisnąć do

      Białe będzie cisnąć do ostatniego zdrowego ucznia 

    • TWUJsk

      2 listopada 2021 17:40

       Tak jak w każdej szkole w

       Tak jak w każdej szkole w Polsce są tacy co się nie stosują. Stań też po WAFEK Platwusie i będzie grało tylko zachowaj dystans.i ubierz  miseczkę. 

      • jaro

        2 listopada 2021 17:53

        Bardzo słaby komentzrz,doucz

        Bardzo słaby komentzrz,doucz się odrobine.

      • jan

        2 listopada 2021 17:54

        Bardzo słaby komentzrz,doucz

        Bardzo słaby komentzrz,doucz się odrobine.

      • cvb

        2 listopada 2021 18:04

        Sam sobie ubierz ja nie mam

        Sam sobie ubierz ja nie mam zamiaru sie stosowac to tych debilizmow, szczepil tez sie nie bede dopoki nikt za te preparaty nie bierze zadnej odpowiedzialnosci.

  9. Gandalf z Jezewa

    2 listopada 2021 17:46

    Po przeczytaniu w swojej

    Po przeczytaniu w swojej prywatnej posesji , waszych komentarzy stwierdzam że wirusa ma pół powiatu. Tylko że zaatakowało mózg. Zresztą czego się dziwić jak wypowiadają się patrole których rodzice sobie nawet domu na własność nie ogarnęli. My tu w Jezewie nie chorujemy na choroby od głodu. Tu każdy ma siano na jedzenie, dobre owoce i zdrowe powietrze od lasów.  Nie to co patologia z wynajętych kamienic co jabłko widzą tylko na wycieczce w Kauflandzie. Żyj zdrowo .

  10. Ania

    2 listopada 2021 17:53

    Oczywiście byłam świadkiem w

    Oczywiście byłam świadkiem w szpitalu ze Pan był w ciężkim stanie i zemdlał na poczekalni a był zaszczepiony -szczepienia nie maja tu nic do rzeczy każdy przechodzi naszej ..a nieprawda jest ze jak się ma grypę to wychodzi pozytywny test miałam w ubiegłym tyg i był negatywny bo była to angina wiec nie mozna mierzyć wszystkich ta sam miara .

    • vbg

      2 listopada 2021 18:07

      Jakbys byl nieszczepiony to

      Jakbys byl nieszczepiony to wyszedl by covid proste, a tak masz angine 🙂

      • Ania

        2 listopada 2021 20:47

        Jestem niezaszczepiona i nie

        Jestem niezaszczepiona i nie zamierzam 

        • kdzm

          2 listopada 2021 20:59

          I prawidlowo! Sa myslacy a

          I prawidlowo! Sa myslacy a nie wykonujacy polecenia.

    • Older

      3 listopada 2021 13:42

      Czy angina to grypa?

      Czy angina to grypa?

  11. guru

    2 listopada 2021 21:05

    Sa leki skuteczne na covid

    Sa leki skuteczne na covid dlaczego te chore rzady je blokuja i wciskaja te smieszne pseudo szczepionki. Przeciez to mozna leczyc w 2-3 dni jak zwykly kaszel.

  12. pytanie

    3 listopada 2021 12:13

    Czy to prawda ze zaszczepieni

    Czy to prawda ze zaszczepieni nauczyciele maja covid ? 

  13. Anonim

    3 listopada 2021 12:14

    Czy zarazeni sa tylko cie

    Czy zarazeni sa tylko cie niezaszczepieni?