Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Chłopiec był wykorzystywany seksualnie. Prokuratura nie ma wątpliwości

Z ustaleń prokuratury wynika, że mężczyzna co najmniej kilka razy obcował płciowo z małoletnim poniżej 15 roku życia i doprowadził go do innych czynności seksualnych.

Udostępnij
59402464_s

REKLAMA

Prokuratura Rejonowa w Świeciu zakończyła śledztwo i przygotowała akt oskarżenia przeciwko Piotrowi F. O sprawie pisaliśmy po raz pierwszy 13 stycznia tego roku, dwa dni po zatrzymaniu 45-latka (patrz tekst poniżej).

Piotr F., urodzony w Nowem, ma już na sumieniu podobne przestępstwo. Między majem a czerwcem 2015 r. w Terespolu Pomorskim koło Świecia wykorzystywał sekualnie osobę małoletnią. Odsiedział za to 5 lat w więzieniu w Potulicach. Trafił też do tzw. rejestru pedofili, czyli Otworzy się w nowym oknieRejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym uruchomionym przez Ministerstwo Sprawiedliwości.
REKLAMA

Piotrowi F. grozi wyrok za recydywę. Za gwałt na dziecku popełniony w 2015 r. znalazł się w rejestrze pedofilów

REKLAMA

Mężczyzna wyszedł z więzienia na początku lipca 2020 r. Zamieszkał u konkubiny w Potulicach (podobno nie wiedziała, że siedział w więzieniu za pedofilię). Z jej synem (z naszych ustaleń wynika, że chłopiec ma 12 lat) przyjeżdżał do krewnych w Terespolu.

Miał go wykorzystywać seksualnie zarówno w Potulicach, jak i w Terespolu. Kiedy 11 stycznia dowiedzieli się o tym od chłopca krewni Piotra F., powiadomili policję w Świeciu.

Mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące. Częściowo przyznał się do winy, ale prokuratura nie podaje, do czego konkretnie. W trakcie śledztwa ustalono, że do obcowania płciowego i innych czynności seksualnych doszło co najmniej kilkukrotnie między 5 lipca 2020 r. a 11 stycznia 2021 r. Grozi mu od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA

Prokuratura skierowała akt oskarżenia do Sądu Rejonowego w Świeciu. Ten jednak odmówił zajęcia się sprawą, twierdząc, że do przestępstwa doszło nie tylko w Terespolu, ale też w Potulicach, gdzie oskarżony mieszkał z konkubiną.

- Świecki sąd uznał, że wobec tego sprawa powinna trafić na wokandę Sądu Rejonowego w Nakle - mówi Piotr Głowacki, zastępca prokuratora rejonowego w Świeciu. - Jesteśmy odmiennego zdania, bo trudno ocenić, w której miejscowości częściej dochodziło do przestępstw. Wnieśliśmy zażalenie do Sądu Okręgowego w Bydgoszczy. Czekamy na odpowiedź - dodaje Głowacki.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (15)

 1. Olaf

  7 lutego 2021 20:50

  Cwel oby teraz w pudle byl

  Cwel oby teraz w pudle byl dymany codziennie 

 2. Jeb*ać pedofila

  7 lutego 2021 21:23

  Taka kur*wa zasługuje na

  Taka kur*wa zasługuje na wsadzenie rozgrzanej lokówki w du*pę i po paru dniach torturowania do piachu . Bo pewnie jak go ru*chali ziomki z pod celi to mu się podobało .

  • Sadysta

   8 lutego 2021 19:06

   Jakie ziomki z pod celi ?

   Jakie ziomki z pod celi ? Kurwy takie jak ten cwelbeka ta ciota siedziała na cwelowni z pedrylami ,gejami i innym kurestwem .

 3. HansAuschwitz

  7 lutego 2021 22:11

  Dajta cwela mi, wycweluje mu

  Dajta cwela mi, wycweluje mu odbyta

  • Janusz

   8 lutego 2021 03:40

   Też masz zaburzenia seksualne

   Też masz zaburzenia seksualne????

  • DużyFiut

   8 lutego 2021 07:01

   wiemy że obciagasz pały

   wiemy że obciagasz pały lachociągu

 4. Andy

  7 lutego 2021 22:18

  Z której on jest parafii???

  Z której on jest parafii???

  • Jarek

   7 lutego 2021 22:59

   Tam gdzie twoj ojciec jest

   Tam gdzie twoj ojciec jest proboszczem. 

 5. gość

  8 lutego 2021 01:38

  Dlaczego ukrywją jego

  Dlaczego ukrywją jego wizerunek i nazwisko, skoro wszystko jest dostępne w rejestrze? ***

  • Anonim

   8 lutego 2021 01:58

   Bo takie jest prawo. Za

   Bo takie jest prawo. Za tamten czyn z 2015 został skazany a za ten jeszcze nie. jak zatrzymają jakiegoś znanefgo polityka czy celebrytę to też podaję tylko pierwszą literę nazwisko mimo że wysztycy wiedza o kogo chodzi.

 6. Klep

  8 lutego 2021 03:39

  We więzieniu nie będzie dym

  We więzieniu nie będzie dym any bo pójdzie siedzieć do ośrodka w którym są sami pedofile. Nasz system więziennictwa działa tak że umieszcza więźniów według przestępstwa które popełnili. Pójdzie w takie miejsce że będą o niego dbać i pracować nad tym by nie gwałcił. Będzie żył w dobrobycie. 

 7. rto

  8 lutego 2021 09:15

  Widzę, że w komentarzach

  Widzę, że w komentarzach wielu ujawnia swoje fantazje seksualne, co też warte byłoby zbadania, bo może sami są zagrożeniem. Wracając do tematu artykułu – widać, że systemowe rozwiązania zawiodły totalnie. Facet po takim wyroku powinien być obserwowany, a gdy okazałoby się, że mieszka z kobietą z dzieckiem, powinna ona zostać uprzedzona. System zawiódł.

 8. Siostra kolegi adama od kolegi

  8 lutego 2021 09:39

  A ze mna nie chcial sie

  A ze mna nie chcial sie kochac niech spada

 9. DCLXVI

  8 lutego 2021 19:13

  Co za kurwiszon jebany cwel

  Co za kurwiszon jebany cwel pedał i  inne łajno .Grzałkę w srake i rozgrzać do czerwoności . Ta ściera będzie chroniona w pudle i będzie się ruchała z cwelami .

 10. **""""

  8 lutego 2021 19:19

  Obciąć mu  c***a i wsadzić do

  Obciąć mu  chuja i wsadzić do ryja razem z jajkami żeby się udusił

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Już w październiku będzie można szybciej i sprawniej zapłacić za parkowanie w Świeciu.

Wiadomości

Podczas czwartkowej sesji burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski uhonorował Oliwię Raniszewską, która znalazła się w gronie 50 najlepszych uczniów na świecie oraz Katarzynę Wenerską, siatkarkę,...

Wiadomości

Około 2 mln zł ma kosztować rozbudowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świeciu wraz z wymianą dachu nad starą częścią budynku. Inwestycja ma ruszyć w 2024...

Reklama