Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Ciało mężczyzny było w głębokim rozkładzie. Prokuratura wszczęła śledztwo

Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny, którego ciało znaleziono w Wiśle.

Udostępnij
topielec

REKLAMA

Przypomnijmy. Do makabrycznego odkrycia doszło we wtorek 24 listopada. Zwłoki dryfujące na wysokości Wielkiego Stwolna (gmina Dragacz) zobaczył wędkarz, który wypłynął łódką na Wisłę.

Strażacy dostali wezwanie o godz. 13.23. Wydobyli ciało na brzeg. Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje, że było ono w stanie głębokiego rozkładu. Utrudni to identyfikację.
REKLAMA
Mieszkania na sprzedaż na nowym osiedlu w Świeciu. Zapraszamy na wirtualny spacer po jednym z nich. Więcej wizualizacji i dodatkowe informacje na www.apartado.pl

Na razie wiadomo tylko tyle, że to zwłoki mężczyzny. Czy był mieszkańcem powiatu świeckiego, czy też ciało przypłynęło z nurtem dziesiątki kilometrów z rejonów położonych w górnej części Wisły? Na odpowiedzi na te pytania trzeba będzie poczekać.

- Trudno na razie spekulować. W piątek zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. W poniedziałek powinniśmy mieć wyniki i wtedy będziemy wiedzieli więcej – wyjaśnia Piotr Głowacki, zastępca prokuratora rejonowego w Świeciu.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (2)

 1. RBK

  26 listopada 2020 14:55

  Hmmm. Mi sie wydaje, ze z

  Hmmm. Mi sie wydaje, ze z gornej czesci Wisly. Plynac pod prad to sie zmierza w gore rzeki.

  • Redakcja

   26 listopada 2020 15:20

   Słuszna uwaga. Poprawione.

   Słuszna uwaga. Poprawione. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama