Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Ciężarówka wpadła do rowu. Dwie osoby poszkodowane

Nie ma już utrudnień w ruchu spowodowanych wypadkiem z udziałem ciężarówki, która w Bramce (gmina Bukowiec) wpadła do rowu.   

Udostępnij
wypadek

REKLAMA

Do zdarzenia doszło około godz. 10.40. Samochód ciężarowy, przewożący palety i beczki, wpadł do rowu przy drodze powiatowej na wysokości Bramki. W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, mężczyzna i kobieta. Oboje przewieziono do szpitala w Świeciu. 

Przez dłuższy czas droga była całkowicie zablokowana. Około godz. 11.50 przywrócono normalny ruch.
REKLAMA

a.bartniak@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (7)

 1. W...

  20 stycznia 2022 14:57

  Ten sam moment praktycznie

  Ten sam moment praktycznie jak wracałam z Świecia w kierunku Tucholi między Przysierskiem a Plewnem jedna ciężarówka na poboczu, druga za skrzyżowaniem przed stacja benzynowa w Plewnie w kierunku Drzycimia też na poboczu. Wcześniej jadąc do Świecia około godziny dziewiątej ludzie nie uważni. Sytuację takie jak wyprzedzanie na trzeciego w momencie kiedy sypal śnieg a momentami było bardzo slizgo to szczyt głupoty. Jak ktoś chce tak jeździć to niech jeździ ale niech myśli o ludziach, którzy jadą normalnie. Niektórzy mają małe dzieci, rodziny. 

  • OB

   20 stycznia 2022 18:36

   Nie umiesz jeździć, to zostań

   Nie umiesz jeździć, to zostań w domu, a nie niepotrzebnie miasto korkujesz…

 2. Rafi

  20 stycznia 2022 16:08

  Tiry na tory

  Tiry na tory

  • Sławek

   21 stycznia 2022 02:05

   Tiry na tory a w sklepach

   Tiry na tory a w sklepach gole haki jak w latach 80 

 3. Stachu

  20 stycznia 2022 16:55

  Nie widzę żadnego problemu,

  Nie widzę żadnego problemu, jest zima to się jedzie wolniej, szybciej się wyjeżdża a wypadki były i będą, przestańcie narzekać na kierowców tirów bo nie dorastacie im do piet

 4. maciej tirowiec

  20 stycznia 2022 17:14

  gumienie ciezarowek i naczep

  gumienie ciezarowek i naczep to jakas porazka w Polsce. Powinna policja sie za to brac i opony ponizej 75% rowa nagradzac tysiacami mandatu.

 5. Pruszcz

  20 stycznia 2022 19:51

  Burmistrz pruszcza co za

  Burmistrz pruszcza co za cwaniak jak by mu zależało na mieszkańcach drogi by były czarne gdzie są piaskarki wstyd banda złodziei 

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Reklama