Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Co z parkiem linowym w hotelu Hanza Pałac, który zniszczyła burza? Sprawdziliśmy

Dobra wiadomość dla miłośników spacerów w koronach drzew. W Rulewie dzieci i dorośli znowu mogą zaaplikować sobie solidną dawkę adrenaliny.

Udostępnij
hanza-czolo

REKLAMA

Przypomnijmy. Park linowy na terenie hotelu Hanza Pałac w Rulewie (gmina Warlubie) ucierpiał w wyniku burzy, która przetoczyła się nad powiatem świeckim w nocy z 14 na 15 lipca. To jedno z najbardziej popularnych i odwiedzanych atrakcji naszego regionu.

Nawałnica poprzewracała drzewa i pozrywała liny. Udało się już usunąć większość szkód i park został ponownie otwarty 23 lipca.

Uruchamiamy trasę żółtą, trasę tandem, skok wahadłowy oraz duże drzewo wspinaczkowe. Oprócz tego plac zabaw i trasa zielona dla najmłodszych również są dostępne – informuje Hanza Pałac.

Na zdjęciach wykonanych tuż po przejściu burzy, widać szkody, jakie wyrządziła.
REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Już w październiku będzie można szybciej i sprawniej zapłacić za parkowanie w Świeciu.

Wiadomości

Podczas czwartkowej sesji burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski uhonorował Oliwię Raniszewską, która znalazła się w gronie 50 najlepszych uczniów na świecie oraz Katarzynę Wenerską, siatkarkę,...

Wiadomości

Około 2 mln zł ma kosztować rozbudowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świeciu wraz z wymianą dachu nad starą częścią budynku. Inwestycja ma ruszyć w 2024...

Reklama