Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Co zmalowali na boisku szkoły w Czaplach? [zdjęcia]

Szkoła złożyła projekt do Fundacji Banku Millennium wymalowania na boisku gier terenowych. Pomysł się spodobał i fundacja przyznała 5 tys. zł dofinansowania.

Udostępnij
ei9a3156

W pracach nad jego przygotowaniem uczestniczyli wolontariusze z Banku Millennium i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Czaplach. Starali się, aby wyposażyć boisko w gry terenowe.

Za otrzymane pieniądze zakupiono farby i przybory do wykonania prac malarskich na płycie boiska oraz stojaki do gry w koszykówkę, które wmontowano na części boiska wydzielone na tę grę.

W realizacji akcji, której przyświecało hasło „Razem gramy i działamy”, uczestniczyli uczniowie i nauczyciele. Dzięki wspólnej pracy na płycie boiska namalowano gry zaprojektowane przez uczniów szkoły.

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama