Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Czy to oni wygrają pobyt w Hanza Pałac za 750 złotych? Wy też macie szansę!

Nagrodą w konkursie Extra Para jest pakiet o wartości 750 zł: kolacja, śniadanie, zabiegi SPA, nieograniczony dostęp do basenu, kompleksu saun i jacuzzi w hotelu Hanza Pałac w Rulewie. Aby wziąć udział w naszym konkursie nie trzeba być małżeństwem. Wystarczy, że oboje macie ukończone 18 lat.

Udostępnij
czolo_extrapara

REKLAMA

Prześlijcie od 1 do 3 zdjęć, przedstawiających Was oboje (najlepiej w poziomie), podajcie swoje imiona i nazwiska, nazwę miejscowości oraz koniecznie krótki opis, w jakich okolicznościach się poznaliście, od jak dawna jesteście razem i za co kochasz Ją/Jego. Prosimy też o podanie (tylko do wiadomości redakcji) dat urodzenia, ponieważ konkurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich.

Wśród osób, które prześlą swoje zgłoszenia do 24 października na adres redakcja@extraswiecie.pl Czytelnicy wybiorą na podstawie opublikowanych zdjęć i opisów najsympatyczniejszą parę.

Reklama
Reklama

Głosowanie będzie odbywało się za pomocą SMS-ów (koszt 2,46 zł z VAT) i potrwa od 28 października do 10 listopada włącznie. Wyniki podamy 11 listopada.

Poznajcie kolejnych uczestników naszego konkursu!
REKLAMA

Katarzyna i Wojciech Czerniawscy Gdańsk/Świecie

Reklama
Reklama

Bardzo długo zastanawiałam się, czy wysłać zgłoszenie do konkursu, bo jednak żyjemy w czasach, gdzie często świadomie, bądź nieświadomie narażamy się na opinię innych ludzi, które mogą być skrajnie różne... Ale w temacie miłości nie ma miejsca na wstyd. Nie wstydzę się tego, że kocham i jestem kochana. Poznaliśmy się jedenaście lat temu w Gdańsku, gdzie przyjechałam zaraz po ukończeniu liceum, do pierwszej w życiu pracy na czas wakacji i tak już zostałam w Trójmieście na stałe. Tutaj oboje mieszkamy, pracujemy, a odpoczywamy właśnie w Świeciu, moim rodzinnym mieście, gdzie są moi bliscy. Kocham Go za to, że nie muszę się wstydzić naturalności oraz za to, że poranną kawę możemy wypić razem, zaraz po przebudzeniu bez zbędnego makijażu... Że mogę być przy nim po prostu sobą... A on za co mnie kocha? Mam nadzieję, że kocha mnie pomimo wszystko, mimo moich wad, bo Miłość to sztuka kompromisu, której cały czas się uczę...Tyle albo aż tyle o Nas 🙂
REKLAMA

Martyna Mykowska z Jędrzejewa i Dawid Malinowski z Grupy

Reklama
Reklama

Nasza historia nie różni się szczególnie od innych. Poznaliśmy się ponad 6 lat temu przez internet. Początkowo myśleliśmy że będzie to kolejna luźna znajomość, lecz tym razem coś między nami zaiskrzyło. Po kilku dniach zdecydowaliśmy się spotkać. Pierwsze spotkanie było czymś niezapomnianym. Po nim oboje wiedzieliśmy, że na tym się nie skończy. Po pewnym czasie zaczęliśmy ze sobą chodzić i coraz więcej się spotykać. Były chwile miłe i dobre, ale też smutne i trudne, jednak przetrwaliśmy. Oboje możemy na siebie nawzajem liczyć, potrafimy się dogadać nawet w trudnych chwilach, a każdy konflikt rozwiązujemy na bieżąco. Jesteśmy dla siebie nie tylko partnerami, ale i najlepszymi przyjaciółmi. Kochamy się za to, jacy jesteśmy, akceptując jednocześnie swoje wady. W czerwcu się zaręczyliśmy i planujemy dalszą wspólną przyszłość. Wiemy, że nic nas nie rozdzieli.
REKLAMA

Malwina Han i Damian Raniszewski z Gawrońca

Reklama
Reklama

Poznaliśmy się w kościele podczas przygotowań do sakramentu bierzmowania. Wspólne zainteresowania i podobne poczucie humoru zaowocowały przyjaźnią, która w szybkim tempie przekształciła się w miłość. Jesteśmy razem od ponad 4 lat, a od ponad roku jesteśmy szczęśliwymi rodzicami. Kochamy się przede wszystkim za to, że rozumiemy się bez słów, podzielamy swoje zainteresowania i wspólnie się rozwijamy. Mimo iż czasami zdarzają się kłótnie, nie wyobrażam sobie dnia bez jego uśmiechu, żartów i czułości. W przyszłym roku rozpoczniemy kolejny etap życia przypieczętowany sakramentalnym „tak”.
REKLAMA

Patrycja Góra i Patryk Ostrowski ze Świecia

Reklama
Reklama

Jesteśmy parą od pół roku. Poznaliśmy się w nocy w klubie na imprezie 31 marca 2019 r. Była to miłość od pierwszego wejrzenia, mimo późnej godziny i paru promili w organizmie 🙂 Po trzech miesiącach nastąpiły huczne zaręczyny, a zaraz potem wspólne mieszkanie. Tworzymy zgraną, pełną optymizmu i szaleństwa parę. Kocham go za to, że zawsze mam jego wsparcie w każdej sytuacji i jest przy mnie wtedy, kiedy go potrzebuję, mimo tego, że jego zamiłowanie do ochotniczej straży pożarnej zawsze będzie na pierwszym miejscu. Tak oto Pysio i Pysia tworzą idealną i zdrową relację miłosną, czekając na jej wspólny owoc:)

redakcja@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (0)

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

Radni przyjęli nowe stawki podatku od nieruchomości, które zaczną obowiązywać w 2024 r.

Wiadomości

Na ul. Tucholskiej w Świeciu samochód dostawczy uderzył w latarnię. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, szybko wyszło na jaw, co było powodem braku koncentracji...

Wiadomości

Właściciele i szefowie firm będą biznesowymi doradcami gminy Świecie. Właśnie zainicjowano czteroletnią kadencję Społecznej Rady Gospodarczej. Czym się będzie zajmowała?

Wiadomości

Na czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Świeciu złożono podziękowania i gratulacje posłance Iwonie Karolewskiej, która do niedawna była sekretarzem powiatu i radną gminy.

Wiadomości

Za czyją sprawą woda w strumieniu przepływającym przez Warlubie przybrała mleczną barwę? Miejscowa firma mleczarska zapewnia, że nie ma z tym nic wspólnego.

Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

- Dotarliśmy do punktu krytycznego – mówi z goryczą Eugeniusz Kłopotek, wójt gminy Warlubie.

Wiadomości

We wtorek po południu doszło do wypadku na drodze krajowej nr 91 w Głogówku Królewskim.

Wiadomości

Jak już informowaliśmy, Świecie ma dostać w ciągu trzech lat około 28 mln zł dofinansowania na kilkanaście inwestycji. Jedną z nich jest zagospodarowanie terenu...

Wiadomości

Zapadła decyzja w sprawie świątecznego drzewka, które stanie się główną ozdobą świąteczną Dużego Rynku w Świeciu. Ta informacja z pewnością wielu przypadnie do gustu.

Wiadomości

Policjanci z posterunku w Bukowcu zatrzymali 37-letniego kierowcę volkswagena, który spowodował kolizję, mając w organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Chcąc uniknąć odpowiedzialności, obiecał mundurowym...

Wiadomości

Na sesji w czwartek 30 listopada radni gminy zdecydują, czyje imię będzie nosił stadion Klubu Sportowego Wda Świecie. Sprawa wydaje się raczej przesądzona.

Wiadomości

Nieoczekiwany finał miało poszukiwanie zabytkowych przedmiotów na terenie gminy Dragacz.

Wiadomości

Radni przyjęli nowe stawki podatku od nieruchomości, które zaczną obowiązywać w 2024 r.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama