Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Do Świecia przyjedzie premier Morawiecki. Przyjdziecie i zadacie mu pytania?

Wkraczamy w ostatni tydzień kampanii przed drugą turą wyborów prezydenckich. Sztaby Rafała Trzaskowskiego i Andrzeja Dudy rzucają wszystkie siły przed rozstrzygającym starciem.

Udostępnij
morawiecki-2

REKLAMA

W ramach akcji poparcia dla urzędującego prezydenta po kraju rozjechali się członkowie rządu różnych szczebli, aby agitować na spotkaniach z mieszkańcami.

Druga strona też nie zasypia gruszek w popiele. Do głosowania na kandydata Koalicji Obywatelskiej namawiał w piątek w Świeciu senator Marek Borowski, wcześniej poseł, marszałek i wicemarszałek Sejmu.

Reklama
Reklama

W pierwszej turze wyborów Rafał Trzaskowski zdobył w Świeciu 37,51 proc. głosów, a Andrzej Duda 35,82 proc. To jedyna gmina w naszym powiecie, w której zwyciężył kandydat Koalicji Obywatelskiej.
REKLAMA

Spotkanie z Mateuszem Morawieckim ma mieć charakter otwarty. Mieszkańcy będą więc mogli nie tylko wysłuchać tego, co powie premier, ale również zadawać mu pytania. Czy jego zapowiedzi i obietnice przełożą się na lepszy wynik Andrzeja Dudy w gminie Świecie podczas drugiej tury wyborów? Przekonamy się 12 lipca.

Premier Mateusz Morawiecki ma spotkać się z mieszkańcami w poniedziałek 6 lipca o godz. 15.25 na Dużym Rynku w Świeciu.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij
142 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Kto płaci za „wycieczki”

Kto płaci za „wycieczki” PISIORÓW po Polsce. 

Ci sami co za popaprańców.

Ci sami co za popaprańców.

Zapytam o miskę  ryżu za

Zapytam o miskę  ryżu za którą Polacy mają za….ć. czy to realne że wtedy Polska się odbuduje tak jak było to 50 lat temu….to są słowa P. Morawieckiego ! Wybierzmy mniejsze zło P. RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO!!!! 

Wypierdalaj po zupki chińskie

Wypierdalaj po zupki chińskie do radomia i smaruj dupe musztardą !

Reklama

Idę się pośmiać. 

Idę się pośmiać. 

Jescze on tu nam jest

Jescze on tu nam jest potrzebny.Jak zacznie kłamać i mu nos urośnie będzie problem żeby się okręcił na rynku nie rysująć elewcji nosem.

Może gdzie ta zwiększona do

Może gdzie ta zwiększona do 8000 kwota wolna od podatku?… A przecież nie byłoby kasy na rozdawanie… 

A ja bede glosowal za Duda, 

A ja bede glosowal za Duda,  bo pamietam jak pracowalam za 5 zl na h za rzadow po..

Reklama

Pamiętamy 2,5 zl godzina

Pamiętamy 2,5 zl godzina pracy i paliwo 6 zl. 

Też pamiętam te niskie stawki

Też pamiętam te niskie stawki zarobkowe i za stówę pełny wózek w kauflandzie… co z tego, że teraz stawki wyższe jak do wózka za stówę mało co włożysz… a do cen paliwa pisiory mają taki wpływ co ja na wydobycie ropy

Ano hyżo moherki świeckie

Ano hyżo moherki świeckie szykować stroje kociewskie na przyjazd pupila…

Ale ludzie się nakręcają

Ale ludzie się nakręcają POwcy totalna opozycja wszystko na nie tak naprawdę  PIS swoje obietnice wprowadza w życie nie wszystkie bo tak naprawdę się nie da politycy zawsze przed wyborami dużo obicują

Reklama

premier na urlopie czy nie ma

premier na urlopie czy nie ma co robiCc

premier na urlopie odwiedza świecie, czy jest w pracy i nie ma co robić tylko jeździć na wycieczki?

Tusk jakoś do Świecia nie

Tusk jakoś do Świecia nie zawitał nigdy do Berlina było mu blżej

Czy to prawda ,że po wizycie

Czy to prawda ,że po wizycie p. premiera będzie wyświetlany film „Pinokio”,przyszłabym z dziećmi?

Niech organizatorzy zaproszą

Niech organizatorzy zaproszą premiera na obiad do Nowego Szpitala to zaraz mu sięodechce jeżdzić po polsce bez stoperanu.

Jakoś  mam dziwne  wrażenie

Jakoś  mam dziwne  wrażenie że pytania i odpowiedzi znane a pytający wyznaczeni wy zaś  biedne świeckie zuczki macie przyjść za tło  robić wychwalać  pana i wznosić  okrzyki ANZEJ DUPA  amen

Olać to!

Olać to!

Bardzo się cieszymy i

Bardzo się cieszymy i przyjdziemy z całą rodziną na spotkanie!

A długopis co na wakacjach

A długopis co na wakacjach tak się ubiega o reelekcję a na mieszkańców Świecia n/W ma wyjebane ale co się dziwić wywodzi się z partii kaczek to tylko partaczy na rejestracjach CCH wielbi sprawy kaczogrodu są mu na sercu gdyż na świeciaków ma wyjebane.

DUDA MA MOJ GLOS I MOJEJ

DUDA MA MOJ GLOS I MOJEJ CALEJ RODZINY <3 Anty PO

Całe życie marzyłem o tym

Całe życie marzyłem o tym żeby najeść się musztardy do syta. Teraz dzieki rządom PiS i panu prezydentowi będzie to możliwe. Przyjdę podziękować za to panu premierowi. On tyle robi dla Polski. Nie śpi nie je tylko jeździ po kraju i czyni dobro na wzór pierwszych chrześcijan.

Uwaga w Nowem na ul Lesnej na

Uwaga w Nowem na ul Lesnej na plakacie Wyborczym Pana D w jednym z oczu jest zainstalowana kamerka .

Jak bym mógł to bym zadał

Jak bym mógł to bym zadał Panu premierowi pytanie kiedy odblokowane zostaną sądy rodzinne bo przez pandemie czeka się ponad rok na 1 rozprawę p

Trzeba jajka przygotować,

Trzeba jajka przygotować, najlepiej zbuki bo to do niego pasuje, pomysły ma ten człowieczek idiotyczne. Mozna też do Nowego Szpitala go zaprosić, jest duża szansa że i jego wykończą i wyjedzie nogami do przodu.

Ten pan nie jest w stanie

Ten pan nie jest w stanie namówić mnie do głosowania na AD. Opowiadając farmazony obraza moja inteligencję i wiedzę. Zacytuję Pawlaka z polskiej komedii „niech szuka glupsxych od siebie” 

A czy w Świeciu też będzie

A czy w Świeciu też będzie ułaskawiony jakiś pedofil bo nie wiem czy sam iść czy z dziećmi na spotkanie 

Po co go  tu zaprosiliście

Po co go  tu zaprosiliście żeby wam wmawiał jaki to Pi S jest cudowny i dobry .Morawiecki kłamie aż mu się z dupy kurzy a Duda taki z niego prezydent że szok ułaskawia pedofilów no brawo wy. Chyba nie macie co robić nasza.wladzo miasta 

Pinokio będziesz siedział

Pinokio będziesz siedział zobaczysz , zbyt mocno namieszaliscie , fafala nie kocham ale niechce mieć totalitaryzmu w Polsce.

Niech wszyscy przeciwnicy

Niech wszyscy przeciwnicy pisu przyjdą z banknotem 500 zł i chórem powiedzą MAMY DOŚĆ 500+ i wrzućcie banknoty do fontanny znaczy do koryta.Kto nie wrzuca jest za pisem albo jest po prostu ŚWINIĄ.

Tak wielu ludzi w ogóle nie

Tak wielu ludzi w ogóle nie rozumie , że to jest bitwa o suwerenność i wolność Polski. Dlaczego Niemcom tak bardzo zależy na wykreowaniu pana Trzaskowskiego? Potrzebują tu swojego administratora, bo poprzedni awansował do Brukseli

Pojdę, posłucham, poprę.

Do psychiatryka zaraz z tym

Do psychiatryka zaraz z tym pisdzielcem zaklamanym

prosze zwolenników PO o nie

prosze zwolenników PO o nie szerzenie nienawiści bez żadnych argumentów.. celebryci popierają PO i wam mówią, że to oświecenie i inteligencja. Właśnie tą nie wiedzą i nienawiścią to pokazujecie

Cała gmina za Panem

Cała gmina za Panem Prezydentem Najjaśniejszej Ojczyzny Dudą i Premierem Morawieckim, a powyższe komentarze tylko świadczą o niskim poziomie intelektualnym zwolenników wrogów wszystkiego co polskie.

/oko.press/morawiecki-w

/oko.press/morawiecki-w-krainie-postprawdy-siedem-najbardziej-bezczelnych-klamstw-kolekcja-ilustrowana/

jutro kolejne „steki” kłamstw będą, ciemny lud przyjdzie i się pokrzepi…

nowość na kabaretowej liście przebojów, chyba na tę chwilę no. 1

natemat.pl/313877,utwor-wieze-dwie-kabaret-pod-wyrwigroszem-smieje-sie-z-pis-syn-tiktoka

Anonim ale ty jesteś aktywny.

Anonim ale ty jesteś aktywny. Ile płacą za każdy post. Już w tygodni widziałem wieczorami auta na Warszawskich pod waszym biurem. Nocne narady… 

Tak przy okazji uświadom ich

Tak przy okazji uświadom ich że przepisy ruchu drogowego obowiązują wszystkich, stawianie auta przy skrzyżowaniu, zasłaniając przejście i widok na skrzyżowaniu jest wykroczeniem. 

Ja przyjadę i się zapytam

Ja przyjadę i się zapytam kiedy będzie dk5 zrobiona. Za ich czasów może się doczekamy 

Co wy macie do 500+ no tak

Co wy macie do 500+ no tak nazwa zjebana , Kto to krytykuje ? Ci co biorą 500+ pod inną nazwą za granicą ! Ci co nie mają dzieci lub mają odchowane ! Jeden z drugim biorą kindergelty i inne zasiłki na dzieci za granicą a tu kurwa krytykują . W innych krajach też są zasiłki na dzieci i nikt tego nie krytykuje . Tylko polaczki non stop 500 + i docinki .Buractwo pełną gębą .Na piłkę nożną i inne  tego typu rzeczy  też idą pieniądze z podatków ludzi którzy tego nie cierpią a jednak …..

Paszoł won!!!

Paszoł won!!!

Mateuszek Klamczuszek im

Mateuszek Klamczuszek im bardziej klamie to ten ryj mu sie bardziej krzywi

Świecie się nie zhańbiło i

Świecie się nie zhańbiło i mam nadzieję nie zhańbi w II turze głosując na PiS-Dudę. Amen.

Polaki jak Dzi……wki dali

Polaki jak Dzi……wki dali sie kupić przez PiSorów

Żeby tylko Morawiecki nie

Żeby tylko Morawiecki nie uszkodził ratusza swoim dłuuuugim nosem. Przyjedzie, sprzeda kilka idiotyzmów ciemnemu ludowi i jeszcze strat narobi, a samorządom dołożyć pieniędzy to nie bardzo chętny. No chyba żeby ktoś wpadł u nas na pomysł postawienia pomnika Jarka I Internowanego, wtedy by chętnie dołożył, oczywiście nie ze swoich, bo swoje ma zakamuflowane na koncie u żony… Żenada.

Szanowny panie redaktorze!

Szanowny panie redaktorze!

Po cóż takie wielkie słowa, iz mieszkańcy Świecia mają przyjść na spotkanie z panem Morawieckim i zadawać jemu pytania? Niech Pan otrząśnie się z naiwności. Każdy logicznie myślący człowiek, obserwujący scenę polityczną wie doskonale, że pan Morawiecki nie przyjeżdża do nas, by odpowiadać na pytania, tylko po to by wygłaszać dyrdymały jakim to wspaniałym „prezydentem” jest obecny kandydat Duda. Dlaczego przyjeżdża do Świecia? Znowu odpowiedź jest prosta jak budowa cepa. Zdecydowana większość mieszkańców Świecia w I turze zachowała się godnie i wybrała przyszłość, otwartość i tolerancję. I niech tak zostanie.  Nie dajmy się zmanipulować ludziom, którzy nie reprezenyują tych wartości.

Przestańcie rzucać

Przestańcie rzucać obraźliwymi komentarzami. Nie siejcie nienawiści do ludzi. Nikt nie jest idealny. Wy też popełniacie błędy, ja je popełniam, premier i prezydent to też ludzie i też popełniają błędy. 

Ok, też nie jestem zadowolona z niektórych decyzji podjętych przez rząd itd ale wybierzmy mniejsze zło. Pan Trzaskowski zniszczy nasz kraj, wyciąga wady Dudzie po to by ludzie się do niego zbuntowali. 

Polska ma być porządnym krajem i do tej pory nie było tragedii.

Zobaczycie jak wygra p. Trzaskowski to odbierze nam wszystko i będzie głowę nosił wysoko. Ile razy zmieniał zdanie?? 

Nie dbał o Warszawę, nie interesowali go ludzie. Chce tylko władzy, pieniędzy. 

Proszę nie hejtować, ja mam swoje zdanie jak każdy..ale widzę co się działo w Polsce czy w Wawie.. lepszy Duda w 100% niż drugi kandydat..

Nie dajmy się nabrać na jego słowa 

Trzaskowski wychowanek Tuska

Trzaskowski wychowanek Tuska a wiadomo uczeń przerasta mistrza, wszystko sprzedadzą np.LOT, a gazoport pewnie Gazprom kupi haha

Niech Pinokio wyp….. Do

Niech Pinokio wyp….. Do Warszawki kota prezesa głaskać do tego się nadaje. 

Adrian przegra te wybory

Adrian przegra te wybory glosuje na niego tylko ciemnota oglupiona przez tv. Po nie cierpie ale Trzaskowski to mniejsze zlo.

Może Rafałek odda pieniądze

Może Rafałek odda pieniądze ukradzione z OFE,nie on przecież tego nie pamięta ale za to lubi się przytulać do Rabieja

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja przekazała informację o śmierci kierowcy skody, 33-letniego mieszkańca Nowego.

Wiadomości

Świeccy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego w skutkach wypadku z udziałem rowerzysty, do którego doszło w Łążku koło Osia.

Wiadomości

Karolina pojechała ze swoim bratem na dożynki w Pruszczu w powiecie świeckim. Nigdy już nie wróciła do domu. Jej rozkładające się ciało znaleziono kilkanaście...

Wiadomości

Zakończyła się adaptacja budynku w Laskowicach na posterunek policji. Niebawem otwarcie.

Wiadomości

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zderzenia we wtorek po południu dwóch samochodów na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Ciepłej w Świeciu.

Wiadomości

Wraz z zakończeniem remontu drogi krajowej nr 91 wróciło pytanie co z prawoskrętem w ulicę Chełmińską? Na razie przejazdu w kierunku Świecia bronią podwójne...

Reklama
Reklama

Co jest grane?

Oryginalny burger, belgijskie frytki, a może danie z dalekiej Tajlandii? W najbliższy weekend na Dużym Rynku w Świeciu będzie można zjeść potrawy z różnych...

Extra Nowe

Wracamy do piątkowego wypadku na drodze krajowej nr 91, gdzie zderzyły się skoda i bmw.

Wiadomości

Powiatowy Zarządu Dróg w Świeciu ogłosił przetarg na sprzedaż samochodu marki Opel Astra III.

Wiadomości

Policjanci zatrzymali kierowcę, który chciał uniknąć odpowiedzialności i uciekł z miejsca kolizji drogowej w Bukowcu, którą sam spowodował.

Wiadomości

Dziś o godz. 9.00 egzaminem pisemnym z języka polskiego rozpoczął się egzamin ósmoklasisty. Trwa on trzy dni. Każdego dnia będzie sprawdza wiedza z innego...

Wiadomości

Niestety, remont drogi powiatowej przez Terespol musiał się rozpocząć mimo wciąż zamkniętego wiaduktu na drodze wojewódzkiej nr 240. Jakie są tego efekty, nietrudno się...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

Zakończyła się adaptacja budynku w Laskowicach na posterunek policji. Niebawem otwarcie.

Wiadomości

Wraz z zakończeniem remontu drogi krajowej nr 91 wróciło pytanie co z prawoskrętem w ulicę Chełmińską? Na razie przejazdu w kierunku Świecia bronią podwójne...

Co jest grane?

Oryginalny burger, belgijskie frytki, a może danie z dalekiej Tajlandii? W najbliższy weekend na Dużym Rynku w Świeciu będzie można zjeść potrawy z różnych...

Wiadomości

Powiatowy Zarządu Dróg w Świeciu ogłosił przetarg na sprzedaż samochodu marki Opel Astra III.

Wiadomości

Policjanci zatrzymali kierowcę, który chciał uniknąć odpowiedzialności i uciekł z miejsca kolizji drogowej w Bukowcu, którą sam spowodował.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wideo