Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Dramat na pasach. Pieszy potrącony w pobliżu komisariatu policji

Policja ustala tożsamość mężczyzny, który uległ wypadkowi na przejściu dla pieszych w Nowem.

Udostępnij
pieszy

REKLAMA

W piątek około godz. 21.55 ul. Bydgoską w Nowem jechał volkswagenem golfem 36-letni nowianin.

- Jak relacjonował funkcjonariuszom, kiedy zbliżał się do przejścia dla pieszych, nagle wtargnął na nie ubrany na ciemno mężczyzna. Panowała już noc, pasy były nieoświetlone i kierowca go nie zauważył – wyjaśnia asp. szt. Agnieszka Żokowska z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Do wypadku doszło na przejściu dla pieszych w pobliżu Komisariatu Policji w Nowem. Funkcjonariusze nie mieli więc daleko na miejsce zdarzenia.
REKLAMA

- Poszkodowany był nieprzytomny. Ma połamane kości kończyn dolnych.Wyczuwalny był od niego silny zapach alkoholu. Został zabrany do szpitala w Świeciu. Po badaniach krwi okaże się, ile promili miał w organizmie – wyjaśnia Agnieszka Żokowska.

Policję i pogotowie wezwał kierowca golfa. Policja ustala tożsamość mężczyzny potrąconego na pasach, bo nie znaleziono przy nim żadnych dokumentów.

Aktualizacja, godz. 12.57
Policja wie już, kim jest poszkodowany mężczyzna. To 40-letni bezdomny, przebywający aktualnie na terenie gminy Nowe. Z najnowszych informacji wynika, że doznał cięższych obrażeń, niż początkowo podawano. Oprócz połamanych kończyn, ma również złamany obojczyk i uraz głowy.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (2)

 1. Jas

  31 października 2020 16:59

  Kogo potrącono? Ktoś coś wie?

  Kogo potrącono? Ktoś coś wie? 

 2. Petrus D

  3 listopada 2020 19:20

  Proszę osobę poszkodowaną w

  Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Wiadomości

Młody mężczyzna, który w niedzielę wieczorem utopił się w Jeziorze Żurskim był mieszkańcem Osia. Przyjechał do Polski w celach zarobkowych.

Wiadomości

Już w październiku będzie można szybciej i sprawniej zapłacić za parkowanie w Świeciu.

Reklama