Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Gdzie jesteś, Basiu? Bliscy proszą o pomoc w odnalezieniu 15-letniej świecianki

Od dwóch tygodni rodzina nie ma kontaktu z 15-letnią Basią Karwasz ze Świecia.

Udostępnij
zaginiona

REKLAMA

Aktualizacja. Nowe informacje na temat losów 15-latki tutaj.

Reklama
Reklama

Kilka dni temu matka dziewczyny opublikowała na Facebooku dramatyczny post.

Moja córka Basia wyszła z domu dwa tygodnie temu i nadal nie powróciła. Proszę, jak ją tylko zobaczycie, to dzwońcie na policję lub bezpośrednio do mnie - apeluje kobieta.

Pod wpisem pojawiły się komentarze znajomych, którzy twierdzą, że widzieli dziewczynę na jednym z placów zabaw.
REKLAMA

Reklama
Reklama

Jeden z tropów wskazuje też, że 15-latka jest aktywna w internecie – ostatnio zaobserwowała profil koleżanki. Dotychczasowe poszukiwania prowadzone przez policję i rodzinę nie przyniosły niestety żadnych rezultatów.

Osoby, które widziały Basię lub mają wiedzę o jej losie, proszone są o kontakt z policją lub bezpośrednio z jej matką pod nr tel. 574 666 422.

redakcja@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (23)

  1. L

    1 lipca 2021 14:47

    D

    D

    • L

      1 lipca 2021 22:03

      M

      M

  2. Dar

    1 lipca 2021 14:50

    Kto pozwala jej się tak

    Kto pozwala jej się tak malować w wieku 15 lat? Malolata robi co chce. 

    • Nzns

      1 lipca 2021 15:49

      Robi co chce bo sie

      Robi co chce bo sie pomalowała? Ludzie przestańcie żyć umysłowo w 1982 roku, gdzie jak ktoś wyszedł pomalowany nie mając wiecej niż 35 lat to dostał po pysku, czasy sie zmieniają boomerzy pieprzeni

    • Fan disco

      1 lipca 2021 15:53

      Moja córka maluje się jeszcze

      Moja córka maluje się jeszcze bardziej

    • Leel

      2 lipca 2021 18:20

      To nie makijaż, tylko filtry

      To nie makijaż, tylko filtry nakładane przy robieniu zdjęć, np przez Snapchat  albo Instagram, po za tym jak się wgłębić w komentarze, nie ma kto tej dziewczyny pilnować, bo rodzina pato

  3. Ewelina

    1 lipca 2021 15:52

    Mi się wydaje że ona ma

    Mi się wydaje że ona ma całkiem dyskretny makijarz. Dziś dziewczyny tak wyglądają

  4. Zeta

    1 lipca 2021 16:05

    To program w telefonie

    To program w telefonie podrasował makijaż teraz co druga zdjęcia twarzy nie doda bez tego. 

    Jak to w jednej nucie ładnie ktoś śpiewa. Nie ma w tobie ani grama z dziewczyny z instagrama. Twa uroda to oszustwo program robi cie na bustwo

    • Kaja

      1 lipca 2021 16:23

      Szkoda, że rodzice nie

      Szkoda, że rodzice nie dołożyli starań by dobrać zdjęcia bez retuszu, które oddają wygląd dziewczynki. Niestety idąc tropem tych zdjęć można szukać igły w stogu siana. 

  5. Ernest

    1 lipca 2021 16:24

    A czy to teraz najważniejsze

    A czy to teraz najważniejsze jak sie maluje?? Ważne żeby się znalazła

    • Fal

      1 lipca 2021 22:18

      A może jej zależy żeby jej

      A może jej zależy żeby jej nikt nie znalazł 

  6. Zzzz

    1 lipca 2021 19:56

    A może uciekła bo działa się

    A może uciekła bo działa się jej krzywda. Największą siłę mają teraz media społecznościowe a matka i ojczym po dwóch tygodniach dopiero reagują. Dziwne

  7. Piter

    1 lipca 2021 20:09

    Skończy się kasa to wróci.

    Skończy się kasa to wróci. Raczej nikt jej nie porwał 

  8. Jacek Stogrowski

    1 lipca 2021 20:44

    Znam kilka takich przypadków

    Znam kilka takich przypadków zniknięć i uważam, że bardzo prawdopodobne, że dziewczyna ucieka z domu przez sytuację w rodzinie. Może mieć na przykład w domu patologię, brak miejsca w którym czujesz się jak w domu, jesteś poniżany, nie możesz się nawet wyspać, bo libacje alkoholowe nie mają końca. Dlatego lepiej spać u kogoś gdzie można zasnąć w spokoju przynajmniej. Ale to tylko moja teoria, mam nadzieję, że z dziewczyną wszystko w porządku. 

  9. Olaf

    1 lipca 2021 21:05

    Melanż się skończy to wróci.

    Melanż się skończy to wróci.

    • Olo

      1 lipca 2021 21:43

      15 latka melanżuje dwa

      15 latka melanżuje dwa tygodnie, bez pieniędzy. Takkk jej znajomi 15 latkowie ją sponsorują. Uciekł dzieciak bo widocznie coś musiało się stać. Nie pierdo. Głupot 

  10. B

    1 lipca 2021 22:55

    Zastanawia mnie jedno. „Od

    Zastanawia mnie jedno. „Od dwóch tygodni nie ma kontaktu z córką” Kur…. Co za matka, która czeka 2 tygodnie..???

    Jeśli dziewczyna rzeczywiście uciekła z powodów sytuacji rodzinnych, życzę jej powrotu do normalności z daleka od świata patologii. 

  11. Xyz

    1 lipca 2021 23:13

    Pewnie śpi u jakieś koleżanki

    Pewnie śpi u jakieś koleżanki bo ma lepiej 

  12. Swieciak

    2 lipca 2021 01:09

    Przeleciałem kilka komentarzy

    Przeleciałem kilka komentarzy. Nic na temat tylko głupie inne spekulacje. 

    Ps. Bardziej przerobione zdjęcia niech pokażą, to napewno pomoże w rozpoznaniu. 

  13. Jarek

    2 lipca 2021 07:19

    Oto pokolenie Fejsbuka i

    Oto pokolenie Fejsbuka i Instagrama…

  14. N

    2 lipca 2021 16:40

    Matka po 2 tyg zareagował?

    Matka po 2 tyg zareagował? Żenujące

  15. Znaleziona

    2 lipca 2021 16:56

    Już się odnalazła cała i

    Już się odnalazła cała i zdrowa 

  16. dopisek44

    2 lipca 2021 18:32

    Na***** po dupie to się

    Na***** po dupie to się odechce.