Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Gmina Osie zachęca do osiedlania się na wsi

Jednym z argumentów zachęcających do tego, by osiedlić się w Osiu jest stała poprawa infrastruktury. Właśnie zakończyły się prace przy budowie nowej kanalizacji sanitarnej w obrębie części ul. Świerkowej.  

Udostępnij
kanalizacja-osie

Za wykonanie liczącego 244 m odcinka kanalizacji odpowiada Gminny Zakład Komunalny w Osiu. Ułożenie rurociągu grawitacyjnego z zadowoleniem przyjęli mieszkający już przy ul. Świerkowej. Będzie też atutem przy podjęciu decyzji dla tych, którzy dopiero planują budowę domu w tej okolicy.

Dzięki tej inwestycji wartej 30 tys. zł rejon Osia w okolicach ul. Świerkowej i Szkolnej został całkowicie uporządkowany w zakresie gospodarki wodno-ściekowej.
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (3)

 1. Jestem w szoku

  21 lipca 2020 19:01

  Naprawdę pełen podziwu 220

  Naprawdę pełen podziwu 220 metrów instalacji , szok. Podajcie jeszcze cenę ile to milionów za te 220 metrów tej nowoczesności. 

  • Masz

   21 lipca 2020 19:47

   podane gamoniu

   podane gamoniu

  • Henio

   22 lipca 2020 19:22

   Nie jesteś w szoku tylko

   Nie jesteś w szoku tylko jesteś idiotą… Jeżeli ulicą ma 220metrow To ile kanalizacji się spodziewałeś 40km ? Myślenie nie boli durniu.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Już w październiku będzie można szybciej i sprawniej zapłacić za parkowanie w Świeciu.

Wiadomości

Podczas czwartkowej sesji burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski uhonorował Oliwię Raniszewską, która znalazła się w gronie 50 najlepszych uczniów na świecie oraz Katarzynę Wenerską, siatkarkę,...

Wiadomości

Około 2 mln zł ma kosztować rozbudowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świeciu wraz z wymianą dachu nad starą częścią budynku. Inwestycja ma ruszyć w 2024...

Reklama