Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Grozi mu nawet 10 lat więzienia za posiadanie i sprzedaż narkotyków

Pięć zarzutów usłyszał 21-letni świecianin, przy którym znaleziono marihuanę i amfetaminę.   

Udostępnij
dragi12

REKLAMA

W miniony poniedziałek około godz. 15.00 policjanci wydziału prewencji komendy w Świeciu, patrolując teren miasta, zauważyli dwie podejrzanie zachowujące się osoby. Na widok radiowozu zaczęły nerwowo się zachowywać, chować się za stojącym obok samochodem, chcąc uniknąć kontroli.

Reklama
Reklama

Mundurowi wylegitymowali mężczyzn. W trakcie rozmowy z policjantami zachowywali się niespokojnie. Wzbudziło to dodatkowe podejrzenia, dlatego funkcjonariusze przeprowadzili kontrolę osobistą. Na ziemi, w pobliżu jednego z nich, znaleźli foliowe woreczki z suszem roślinnym i białym proszkiem.
REKLAMA

Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina o łącznej wadze ponad 20 gramów. 21-letni właściciel narkotyków został zatrzymany. Noc spędził w policyjnym areszcie.

Reklama
Reklama

- Wczoraj świecianin usłyszał zarzut posiadania środków odurzających - informuje podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu. - Zgromadzony przez policjantów materiał dowodowy pozwolił postawić mu kolejne cztery zarzuty związane z udzielaniem narkotyków innej osobie.
REKLAMA

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Reklama

Póki co, zanim stanie przed sądem, będzie musiał regularnie stawiać się w komendzie policji i nie będzie mógł wyjeżdżać poza granice kraju.

a.bartniak@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (9)

 1. Qwe

  5 stycznia 2022 11:59

  „Na widok radiowozu zaczęły

  „Na widok radiowozu zaczęły nerwowo się zachowywać, chować się za stojącym obok samochodem, chcąc uniknąć kontroli. Mundurowi wylegitymowali mężczyzn. W trakcie rozmowy z policjantami zachowywali się niespokojnie.”

  Ku*wa zawsze te same kocopoły piszecie, śmiechu warte

  • Anonim

   5 stycznia 2022 12:02

   Jak tak piszą znaczy że byli

   Jak tak piszą znaczy że byli wystawieni

   • Qwe

    5 stycznia 2022 12:17

    Oczywiście że tak właśnie o

    Oczywiście że tak właśnie o to mi chodzi

 2. Haha

  5 stycznia 2022 15:43

  Nieźle się dałeś złapać

  Nieźle się dałeś złapać frajerze 

 3. ronik

  5 stycznia 2022 15:53

  oby dostal dozywocie i

  oby dostal dozywocie i jeszcze rodzicow pod sa doprowadzic za wychowanie dziecka na patusa

  • Ammmm

   5 stycznia 2022 17:59

   Wyobrażasz sobie to ,że np

   Wyobrażasz sobie to ,że np taki rodzic może to czytać ? I że może rodzic chciałby jak najlepiej dla swojego dziecka , a nie jest w stanie zapobiec ? Dorosły facet . Właśnie patusy komentują w ten sposób . I łykają jak pelikany wszystko co w artykule . Dożywocie ? Za ? Mordują w tym mieście i chodza wolno.  Buziole

 4. FuckTehCops69

  5 stycznia 2022 23:15

  Nie wspomną ze typek przed

  Nie wspomną ze typek przed samym radiowozem wyrzucił wory pod auto gdzie kobieta stała wyszedł do kolegi czekającego za pewne skoro ich dwóch żenada xdff

 5. pionki

  6 stycznia 2022 14:02

  te dzieci to tylko pionki

  te dzieci to tylko pionki.grube ryby woza sie po miescie dobrymi furami i trenuja sztuki walki razem ze swieckimi policjantami i strazamiejska.nie od dzis wiadomo ze swiecka policja nic im nie zrobi bo sie znaja.nawet jeden synalek policjanta chodzi z pieskiem po miescie nafyrany jak swinia i sprzedaje prochy dzieciakom w klubie fitness i na treningach mma od lat i nadal cisza nikt mu nic nie zrobil i nie zrobi.jajca jak berety heeeee.poki nie wjedzie tu bydgoszcz to ten syf bedzie w obiegu

  • FuckTehCops69

   6 stycznia 2022 16:22

   A dwa miał przy sobie

   A dwa miał przy sobie pietnastaka tępe chu*e hehe 

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

To już niemal tradycja. Zmotoryzowane Mikołaje ze Świecia przygotowały niespodziankę dla dzieci. Spotkanie było nie tylko okazją do poczęstunku, ale także zrobienia wyjątkowego zdjęcia.

Wiadomości

Do wypadku w Kozłowie doszło wcześnie rano. Kierująca samochodem kobieta trafiła do szpitala.

Wiadomości

Ten bieg wymaga siły, wytrzymałości i determinacji. Starszy aspirant Dawid Janus z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu uczestniczył w Maratonie Komandosa. Z sukcesem.

Wiadomości

Spadki temperatur są szczególnie uciążliwe - a mogą okazać się śmiertelne - dla osób bezdomnych, koczujących w trudnych warunkach. Niedawno już doszło do tragedii.

Wiadomości

Dwudziestu wystawców zaprezentowało swoją ofertę na Jarmarku Mikołajkowym, który w niedzielę po południu odbywał się przed Parkiem Wodnym w Świeciu.

Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

To już niemal tradycja. Zmotoryzowane Mikołaje ze Świecia przygotowały niespodziankę dla dzieci. Spotkanie było nie tylko okazją do poczęstunku, ale także zrobienia wyjątkowego zdjęcia.

Wiadomości

Na sesji w czwartek 30 listopada radni gminy zdecydują, czyje imię będzie nosił stadion Klubu Sportowego Wda Świecie. Sprawa wydaje się raczej przesądzona.

Wiadomości

Do wypadku w Kozłowie doszło wcześnie rano. Kierująca samochodem kobieta trafiła do szpitala.

Wiadomości

Na ul. Tucholskiej w Świeciu samochód dostawczy uderzył w latarnię. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, szybko wyszło na jaw, co było powodem braku koncentracji...

Wiadomości

Za czyją sprawą woda w strumieniu przepływającym przez Warlubie przybrała mleczną barwę? Miejscowa firma mleczarska zapewnia, że nie ma z tym nic wspólnego.

Wiadomości

Właściciele i szefowie firm będą biznesowymi doradcami gminy Świecie. Właśnie zainicjowano czteroletnią kadencję Społecznej Rady Gospodarczej. Czym się będzie zajmowała?

Wiadomości

Radni przyjęli nowe stawki podatku od nieruchomości, które zaczną obowiązywać w 2024 r.

Wiadomości

Na czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Świeciu złożono podziękowania i gratulacje posłance Iwonie Karolewskiej, która do niedawna była sekretarzem powiatu i radną gminy.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama