Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Jak ci nie rozbiją stojącego pod domem auta, to staranują ogrodzenie. I mieszkaj tu przy drodze…

Posiadanie domu tuż przy szosie wiąże się ze sporym ryzykiem. Przekonali się o tym w czwartek właściciele posesji w Niewieścinie (gmina Pruszcz).

Udostępnij
niewiescin

 REKLAMA

Około godz. 10.30 hyundai tucson wpadł w poślizg na śliskiej od deszczu nawierzchni, zjechał na pobocze i uderzył w ogrodzenie posesji. Spory fragment ogrodzenia runął na ziemię.

Hyundai też nie wyszedł bez szwanku, w przeciwieństwie do jego kierowcy, który nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Szkody oszacowano wstępnie na 40 tys. zł, z czego większość to strata poniesiona przez właścicieli posesji, którzy teraz muszą postawić nowe ogrodzenie. Hyundai tucson był już dość leciwy.
REKLAMA

Pośpiech, lekceważenie złych warunków na drodze, albo alkohol to najczęstsze powody „wizyt” nieproszonych gości w ogrodach i na podwórkach domów stojących tuż przy drodze. Co kilka tygodni informujemy o podobnych zdarzeniach.

W Dragaczu osobowy fiat wypadł z drogi i uderzył w volkswagena, którego właściciel zaparkował w miejscu, jak mu się wydawało, bezpiecznym, czyli przed swoim domem.

Na tym nie koniec. Lista jest znacznie dłuższa. Przytoczmy jeszcze tylko dwa przykłady.
REKLAMA
- W Laskowicach jadący na podwójnym gazie 20-letni kierowca nissana almery po staranowaniu ogrodzenia, wjechał na jedną z posesji. Wydmuchał ponad 2,3 promila – informuje Komenda Powiatowa Policji w Świeciu

Z kolei w Górnych Morgach (gmina Nowe) kierowca stracił panowanie nad autem, zjechał z szosy, staranował ogrodzenie i dachował w przydomowym ogródku. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. Jedna z nich później zmarła.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (5)

 1. Prezes

  4 września 2020 09:37

  Jak nie urok, to sraczka…

  Jak nie urok, to sraczka…

 2. Niewieścin

  4 września 2020 14:42

  Za duża Prędkość. Barany noga

  Za duża Prędkość. Barany noga z gazu . 3 wypadki w dwa dni prawie w tym samym miejscu …

 3. Świadek

  5 września 2020 12:29

  Tyle wypadków. Samochody w

  Tyle wypadków. Samochody w poślizg wpadają przez plamy oleju pozostawionych po wypadkach i się rozbijają. Nie trzeba jechać szybko żeby stracić panowanie nad samochodem. Jeżeli ktoś się tym w końcu nie zainteresuje to będzie ich jeszcze więcej. Dobrze, że ucierpiał płot, a nie człowiek. 

 4. Dyrektor

  5 września 2020 16:38

  Lipa brak zbrojenia w

  Lipa brak zbrojenia w słupkach.

  Dobrze że nikogo nie było na podwórku.

 5. Tutejszy

  5 września 2020 16:47

  Ciekawy jestem kiedy w końcu

  Ciekawy jestem kiedy w końcu zabiorą za ten odcinek drogi… Oby nie dopiero gdy ktoś prędzej straci tam życie… 

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Już w październiku będzie można szybciej i sprawniej zapłacić za parkowanie w Świeciu.

Wiadomości

- Kiedy przyjeżdżam na grób babci, łzy same płyną mi do oczu, kiedy widzę tragiczny stan cmentarza, na którym jest pochowana – mówi Brygida...

Wiadomości

Około 2 mln zł ma kosztować rozbudowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świeciu wraz z wymianą dachu nad starą częścią budynku. Inwestycja ma ruszyć w 2024...

Wiadomości

Ta inwestycja nie ma szczęścia do wykonawców. Najpierw był kłopot z jego wyłonieniem. Gdy w końcu znalazł się kolejny, okazało się, że nie jest...

Reklama