Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Jak przygotować wniosek, żeby dostać pieniądze. Szkolenie dla organizacji pozarządowych

W najbliższy piątek odbędzie się szkolenie online dla organizacji pozarządowych, które chciałyby wziąć udział w otwartych konkursach ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w roku 2021.

Udostępnij
jak-korzystac-z-generator-engo-1

Od przyszłego roku powiat zmienia metodę przyjmowania wniosków w otwartych konkursach ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych. Zostanie uruchomiony generator wniosków, który uprości ich składanie i ocenę.

Zdalne szkolenie z zakresu obsługi wspomnianego generatora odbędzie się 27 listopada o godz. 16.00. Zajęcia poprowadzi Jacek Kiełkowski, ekspert w zakresie obsługi generatora wniosków. Aby wziąć udział w zajęciach należy zainstalować oprogramowanie Zoom Meetings. Dane dostępu:

Meeting ID: 873 9780 0055
Passcode: 458357

Można też kliknąć tutaj.

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu, wystarczy zeskanować na urządzeniu mobilnym poniższy kod QR.

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

Świecie zajęło pierwszą pozycję wśród najzamożniejszych miast powiatowych w województwie kujawsko-pomorskim i wysoką lokatę w skali całego kraju.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Reklama