Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

"Jestem zdruzgotana. Jak tak można?" W domu pani Anny powybijano szyby w oknach

Policja szuka sprawcy, który w nocy z poniedziałku na wtorek wybił szyby w dwóch oknach domu przy ul. Słowackiego w Świeciu. Dlaczego kamienie poleciały akurat w tym kierunku?

Udostępnij
okno-3

REKLAMA

Gdy wybijano szyby w oknach, pani Anny wraz z rodziną nie było akurat w domu przy ul. Słowackiego w Świeciu. O tym, co się stało w nocy z poniedziałku na wtorek została powiadomiona telefonicznie. Gdy pojawiła się na miejscu, była zdruzgotana widokiem potłuczonych szyb w oknach.

Reklama
Reklama

- Do tej pory chuligani wyżywali się na koszach na śmieci, ławkach czy znakach drogowych - mówi mieszkanka Świecia. - Nie przypominam sobie, aby komuś wybijano szyby. Nie mam pojęcia, co o tym myśleć? Nie mam z nikim żadnych zatargów, dlatego nie biorę pod uwagę, że ktoś mógł to zrobić w akcie zemsty. Jestem przekonana, że to zwykły wybryk, a cel był przypadkowy.
REKLAMA

Jeśli tak, to sprawca dobrze to przemyślał. Dom stoi w miejscu, z którego można było się szybko oddalić w kilku różnych kierunkach. Monitoring miejski też nie obejmuje tej części miasta. Istniało więc duże prawdopodobieństwo, że pozostanie niezauważony.

Reklama
Reklama

Tak się jednak nie stało. W środę z naszą Czytelniczką skontaktował się jeden z sąsiadów, który w poniedziałek 9 sierpnia o godz. 23.56 widział ubranego na czarno wysokiego mężczyznę, który uciekał ulicą Słowackiego w kierunku ul. Krasickiego.  

- Być może hałas, jaki z pewnością wywołało tłuczone szkło, zbudził kogoś jeszcze w pobliżu mojego domu - zastanawia się pani Anna. - Jeśli tak, to proszę o pomoc.  
REKLAMA

Reklama
Reklama

Do uszkodzenia szyb użyto trzech kamieni. Prawdopodobnie przyniesiono je z innego miejsca, bo w najbliższym otoczeniu domu nie ma takich. Sprawa została zgłoszona policji.  

Mieszkanka ul. Słowackiego prosi ewentualnych świadków o poinformowanie policji.       

a.bartniak@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (65)

 1. Sąsiadka

  12 sierpnia 2021 08:40

  Owszem Pani nie ma z nikim

  Owszem Pani nie ma z nikim zatargów, ale zapomniała wspomnieć, że mąż się awanturuje z sąsiadami o parking. Niejednokrotnie zastawiał samochody, żeby „przemówić do rozumu” kierowcom. 

  • Anonim

   12 sierpnia 2021 08:54

   I wszystko jasne.

   I wszystko jasne.

  • Anonim

   12 sierpnia 2021 08:58

   I to usprawiedliwia

   I to usprawiedliwia niszczenie czyjegoś mienia po bandycku? Ludzie co się z wami dzieje!

 2. Sąsiad

  12 sierpnia 2021 09:04

  Cała prawda bo Państwo

  Cała prawda bo Państwo Musiało stać pod oknami a najlepiej cały parking dla nich.. 

  A to w nocy nie mieli kamery w oknie wstawione żeby nagrać?. Dziwne bardzo dziwne. Bo zawsze nagrywali kto stawł samochodem. 

  • Anonim

   12 sierpnia 2021 09:20

   I dlatego musiałeś wybić im

   I dlatego musiałeś wybić im szyby w oknach?

   • Sąsiad

    12 sierpnia 2021 09:58

    Chyba nie wiesz co mówisz.  I

    Chyba nie wiesz co mówisz.  I kogo oskarżasz.  A może to ty?

 3. Sąsiadka

  12 sierpnia 2021 09:29

  Żadnych zatargów? Pół osiedla

  Żadnych zatargów? Pół osiedla terroryzują, bo przecież ludzie stawiają auta na ich „posesji”, ale absolutnie nie bierze pod uwagę działania w akcie zemsty? Brawo dla tej pani.

  Tylko okien szkoda 

  • Sasiad

   12 sierpnia 2021 09:38

   Dokładnie tak , jak im się

   Dokładnie tak , jak im się chce wlasnej posesji na parkingu spółdzielni to niech sobie działkę kupią i tam zrobią swoje miejsce parkingowe . Zero szacunku mają do ludzi to ktoś im pokazał swój brak szacunku do nich .

   • widz

    12 sierpnia 2021 10:04

    jestem ciekaw co Ty bys

    jestem ciekaw co Ty bys zrobil sąsiedzie drogi życze Ci tego zeby Ci wszystkie okna wybili za takie podejscie do ludzi 

    • Do widza

     12 sierpnia 2021 10:19

     Co bym zrobiła w jakiej

     Co bym zrobiła w jakiej sytuacji ? W sytuacji w ktorej parking należy do wszystkich mieszkanców ? Na pewno nie terroryzowalabym ludzi ze to mój własny parking , niejednokrotnie byłam świadkiem obelg rzucanych do osób ze strony tych państwa . Nigdy nie zrozumiem takiego zadufania w sobie jakie występuje u nich . Jak chcą własnego parkingu, na parkingu, który należy do wszystkich mieszkancow osiedla to niech sobie to plotem odgrodzą , jednak nie mogą bo to nie ich teren . Nie usprawiedliwiam zachowania sprawcy w żadnym wypadku .

     Ktoś ma mi wybić okna za napisanie prawdy? I to z moim podejsciem do ludzi jest coś nie tak ? życze Panu więcej życzliwości bo w moim przypadku nie ma powodów do wybijania mi okien. 

 4. Tak się ktoś boi prawdy?

  12 sierpnia 2021 10:05

  Czemu znikają komentarze?

  Czemu znikają komentarze? Ktoś się boi prawdy co sąsiedzi wkoło o nich myślą? 

 5. Do administratora

  12 sierpnia 2021 10:07

  Prosimy nie usuwać komentarzy

  Prosimy nie usuwać komentarzy pod postami co to ma byc ze ludzie wrażają swoją opinie a wy je usuwacie . Pozdrawiam 

  • Sąsiadka

   12 sierpnia 2021 10:10

   Dokładnie, jak ktoś

   Dokładnie, jak ktoś skomentuje jak sytuacja wygląda w rzeczywistości to nagle komentarze znikają, ktoś w nich pisał coś obraźliwego? Bo nie zauważyłam powodu do zgłaszania nadużycia

  • antyPiS

   12 sierpnia 2021 10:21

   Cenzura komuś widać się marzy

   Cenzura komuś widać się marzy.

 6. Anonim

  12 sierpnia 2021 10:09

  Karma 

  Karma 

 7. Karny k

  12 sierpnia 2021 10:22

  Dlaczego mój komentarz został

  Dlaczego mój komentarz został usunięty?

  • Do karnego k

   12 sierpnia 2021 10:24

   Bo twój komentarz boli panią

   Bo twój komentarz boli panią pokrzywdzoną 🙂 liczyła na lament i współczucie a nie spodziewała się lawiny prawdy xD

 8. Nie wierzę

  12 sierpnia 2021 10:29

  Pani pokrzywdzona niech się

  Pani pokrzywdzona niech się dwa razy zastanowi zanim coś palnie. Ktoś z nudów wysilił się, żeby 3 kamulce rzucić im prosto w okna, kiedy parking poniżej w tym czasie był pełen aut?

  Karma.

  A administrację uprzejmie proszę o pozostawienie komentarza, bo może dzięki odpowiedniej argumentacji ci państwo połączą kropki. 

  • Sąsiadka

   12 sierpnia 2021 10:36

   Dokładnie. Przecież to nie

   Dokładnie. Przecież to nie jest możliwe żeby się komuś narazili tymi chamskimi odzywkami, awanturami, naklejkami, zastawianiem swoim samochodem, groźbami.. jak ktoś wcześniej powiedział było sobie postawić płot jeśli to prywatna działka, tyle że jak spółdzielnia kładła kostkę pod oknami to jakoś prywatna posesja to nie była nagle xD i jak pieska trzeba wyprowadzić to robi wszędzie na całym osiedlu tylko nie na „prywatnej działce” 🙂 

   • Ooo

    12 sierpnia 2021 12:14

    A co to za naklejki, bo u nas

    A co to za naklejki, bo u nas na działkach też ktoś tak robi, że nalkeja karne ku.t. sy, jak się zaparkuje nie po swojej stronie działek, wstyd dorosli ludzie, a zachowanie rodem z przedszkola, naprawdę tym ludziom to tylko współczuć, sami sobie winni, niszcząc najpierw czyjeś mienie zastanówcie się dwa razy, bo karma wraca… 

 9. heniek

  12 sierpnia 2021 10:35

  Patrząc jak moderacja tego

  Patrząc jak moderacja tego portalu usuwa komentarze, w których nie ma wulgaryzmów czy innych nieodpowiedznich rzeczy, nasuwa się pytanie: dlaczego?

  • Odważni

   12 sierpnia 2021 11:10

   Ty a weź napisz to samo na

   Ty a weź napisz to samo na fejsie z imienia i nazwiska. Napiszesz? Nie. Jeśli kogoś pomawiasz o groźby wobec innych i łamanie prawa to wiedz zę za to jest paragraf. Nic dziwnego że usuwają. Daj wpis na fejsbuku pokaż jakiś odważny.

   • Napisz

    12 sierpnia 2021 11:31

    pierwszy

    pierwszy

    • Anonim

     12 sierpnia 2021 11:56

     Ale co pierwszy. Ja tam nie

     Ale co pierwszy. Ja tam nie mieszkam. Ty im stawiasz zarzuty – to śmiało pisz otwarcie pod artkułem na fejsie. Ale nie czekaj… Tam by wiedzieli, ze to ty i mogliby cię do sądu podać za znieważenie. Odważny jesteś.

 10. Sasiad

  12 sierpnia 2021 10:47

  Trzeba robić screeny zaraz po

  Trzeba robić screeny zaraz po dodaniu komentarza. Chyba Pani poszkodowana musi wisiec na telefonie z portalem żeby usuwali komentarze bo ją boli prawda . Trzeba było nie zwyzywac połowy osiedla i innych przyjezdnych, nie zastawiać aut i nie nasyłać policji, która ma już was po dziurki w nosie . Zwykle chamstwo 

  • Cienias

   12 sierpnia 2021 11:11

   Ale na facebooku ze swojego

   Ale na facebooku ze swojego profilu już n ie napiszesz? Tu anonimowo? No pokaż jaki jesteś bohater heheh. No bo tam jakbyś kogoś pomówił o łamanie prawa jak tych ludzi to byś miał sprawę w sądzie, a tu odważny jesteś? Cienias.

   • Cienias

    12 sierpnia 2021 11:16

    Gdyby komentarze pod postem

    Gdyby komentarze pod postem nie były usuwane to nie byłoby problemu . 

    • Mądrala

     12 sierpnia 2021 11:33

     Aha czyli tu możesz napisać

     Aha czyli tu możesz napisać że P. jest taki i owaki, ale na fejsie już nie bo boisz się sądu?

     • Czytanie ze zrozumieniem

      12 sierpnia 2021 12:12

      A gdzie było napisane ze P.

      A gdzie było napisane ze P. jest taki i owaki ? Przeczytaj komentarz jeszcze raz ze zrozumieniem . Ilosc komentarzy o czymś świadczy . Od słowa sąd nikt nie będzie trząsł portkami 

 11. Mm

  12 sierpnia 2021 11:09

  Co trzeba mieć w głowie żeby

  Co trzeba mieć w głowie żeby niszczyć cudze mienie. Nie ma żadnych argumentów żeby usprawiedliwić wandalizm. Ten kto to zrobił to zwykły wandal bez odwagi, bo musi składać się po nocach. A co do waszych komentarzy typu „karma wraca” brak słów. Co jest z wami, zero empatii!!!! Nie życzę nikomu aby  czegoś takiego  doświadczył.

  • Do mm

   12 sierpnia 2021 11:14

   Tak więc pan/pani nie

   Tak więc pan/pani nie doświadczył/a bezczelności i chamstwa jaśniepokrzywdzonych. Oni nie mają empatii, również uciekają się do wandalizmu oklejając cudze samochody. Szkoda okien, to małe pieniądze nie są, wiadomo, jednak gdyby zachowywali się inaczej może okna byłyby całe? 

   • Karny k

    12 sierpnia 2021 11:18

    Oklejanie samochodowych szyb

    Oklejanie samochodowych szyb trudno usuwalnymi naklejkami to taki sam wandalizm jak wybicie szyb w oknach. Tu i tu trzeba zapłacić za usunięcie szkód. Szkoda, że nikt o tym nie pisze. 

 12. Maxi-Kazik

  12 sierpnia 2021 11:19

  Mój komentarz też został

  Mój komentarz też został usunięty! Precz z cenzurą! A nie, czekaj – toć jeszcze nic nie napisałem 🙂

 13. zyx

  12 sierpnia 2021 11:23

  No i się w końcu ktoś wkurzył

  No i się w końcu ktoś wkurzył… Teraz wielki lament a to, że pół parkingu zajmują i się awanturują jak ktoś postawi auto to nie widzą. Mąż Pani Anny jest bardzo niekulturalny wobec innych mieszkańców, więc teraz wielce niech nie szukają pomocy wśród sąsiadów, jeżeli prędzej byli wobec nich nie w porządku.

 14. Jan

  12 sierpnia 2021 11:25

  Wolne media nie usuwać

  Wolne media nie usuwać komentarzy! Konstytucja kontytucja!!!

  • Anonim

   12 sierpnia 2021 11:32

   Napisz to na fejsbuku zwe

   Napisz to na fejsbuku zwe swojego profilu, tam nie usuwają, ale ty nie napiszesz bo wtedy mógłbyś w sądzie skończyć. Jeslikomuś stawiasz konkretne zarzuty karane przez prawo musisz się z tym liczyć. Ale łatwiej tu anonimowo nie? Bohater

   • Napisz

    12 sierpnia 2021 11:34

    pierwszy, kozaku

    pierwszy, kozaku

    • Anonim

     12 sierpnia 2021 11:38

     A co mam pisać? Ja do nich

     A co mam pisać? Ja do nich nic nie mam nawet ich nie znam. Ale ty coś masz pisz śmiało.

     • Jezu

      12 sierpnia 2021 12:24

      Ty gościu przestań z tym

      Ty gościu przestań z tym fejsem, sam piszesz „anonim” co prawda boli? Myslisz, że wszyscy FB mają? To dziecinada, a z tych komentarzy co wypisyjesz czuć lament ola Boga, bo wszyscy się dowiedzą jakim jestem człowiekiem… Dobrze, że piszą, zawsze są dwie strony medalu, niestety 

   • Co?

    12 sierpnia 2021 11:35

    Tam Nie usuwają ? Śmieszne .

    Tam Nie usuwają ? Śmieszne . Usuwają z predkoscia światła 

    • Bohater

     12 sierpnia 2021 11:42

     Jedyny jaki tam widziałem i

     Jedyny jaki tam widziałem i potem był usunięty to był z lewego konta pełen chamstwa. Też mi bohater. Założył lewe konto na fejsie i wali. Ze swojego prawdziwego napisz profilu bohaterze 🙂

     • Fake konto

      12 sierpnia 2021 12:16

      Mam screena osoby która

      Mam screena osoby która napisała komentarz i nie było to fake konto . Jeszcze nikomu nie zabroniono pisac komentarzy pod artykulem 

 15. Sąsiad

  12 sierpnia 2021 11:34

  Nagle Pani poszkodowana

  Nagle Pani poszkodowana oczekuje empatii od komentujących ? Szkoda ze nie miała empatii do osób parkujących na parkingu należącym do spoldzielni a nie do niej, zastawiając swoim autem inne auta, wyzywając ludzi a o jej mężu rzucającym się na ludzi próbujących bronić swoich praw to już nie wspomne 

 16. Somsiad

  12 sierpnia 2021 11:35

  Wszyscy komentują pod

  Wszyscy komentują pod pseudonimem a nikt nie potrafi powiedzieć tego prosto w twarz jak to się mówi: Kozak w necie, piz** w świecie… Rzucanie kamieniami w okna no nie jest w porządku. Zastanówcie się trochę jeśli ktoś by był w domu i został uderzony przez ten kamień??! Co by wtedy mogło się stać?? Jestem bardzo ciekaw co byście zrobili jeśli wam by ktoś coś takiego zrobił… 

  • Drogi Somsiedzie

   12 sierpnia 2021 11:54

   Jak się cieszę, że Pan się

   Jak się cieszę, że Pan się podpisał, Panie Somsiedzie. 

   Owszem, wydatek straszny, nieprzyjemna sytuacja, bo na pewno rodzina najadła się strachu. Nikt nie pisze „ha, dobrze im tak”, tylko wspominają, że ci państwo wcale nie są tak nieskazitelni na jakich się w artykule kreują, a brak zatargów to bujda na resorach. Zresztą, jeśli ktoś mieszka na tym osiedlu to doskonale ich zna, bo nikt tak często nie wzywa policji, żeby popatrzeć na znak drogowy i pouczyć biedaka, który ośmieli się naruszyć oponą rzekomy teren tych państwa. O wydzieraniu się na ludzi z okna nie wspomnę. 

   Poza tym, ilość osób, która pisze podobnie chyba o czymś świadczy. Pozostaje mieć nadzieję, że sprawcę złapią, a oni dostaną pieniądze z ubezpieczenia. 

  • XDDDDDDDD

   12 sierpnia 2021 12:42

   Podpisać się? Widzimy co

   Podpisać się? Widzimy co dzieje się z komentarzami ludzi którzy mówią prawdę, więc jeśli ktoś się podpisze to za 2 dni będzie miał on okna wybite albo zniszczony samochód bo śmiał się w internecie odezwać i pokazać że nie tacy oni wspaniali jak ich extraświecie maluje 

 17. Sąsiadka z naprzeciwka.

  12 sierpnia 2021 11:48

  W sylwestra kolo sąsiadki

  W sylwestra kolo sąsiadki samochodu odpalił specjalnie petardy żeby już nie stawiała samochodu. Czy to jest rozum. Chyba nawet go nie ma. A potem straszy sądem.  Bo co to nie Oni. 

 18. AK

  12 sierpnia 2021 12:09

  Szkoda że kiedyś tacy fajni

  Szkoda że kiedyś tacy fajni skoromni ludzie ,dziś śą tak skonfliktowani z sąsiadami .

 19. Mm

  12 sierpnia 2021 12:48

  Podsumowując tok rozumowania

  Podsumowując tok rozumowania większości komentujących: „jak denerwują cię sąsiedzi wybij mu szyby niszcz mienie”.  Reszta dobrych i nieskazitelnych  i może zazdrosnych sąsiadów przebije Ci brawa. 

  • xxx

   12 sierpnia 2021 13:54

   Życie…

   Życie…

 20. głowa do góry

  12 sierpnia 2021 13:13

  mam nadzieję, że POLICJA i

  mam nadzieję, że POLICJA i STRAZ MIEJSKA mają zdjęcia z pobliskiego monitoringu i namierzą sprawcę szybko 

 21. Ktostam

  12 sierpnia 2021 13:18

  Nie znam sytuacji ale patrząc

  Nie znam sytuacji ale patrząc z boku coś musi być na rzeczy. Oczywiście niszczenie mienia komuś jest karygodne i bezdennie głupie ale wygląda na to że na chamstwo ktoś odpowiedział chamstwem. Wątpię że wielu osobom by się chciało pisać wyssane z palca dyrdymały na temat nieznanych im osób a tym bardziej jednemu hejterowi. I jeszcze sytuacja ze zgłaszaniem i kasowaniem nieprzychylnych komentarzy. Może redakcja się ustosunkuje do tego? Życzę żeby sprawca został ukarany a jeśli choć część z tych zarzutów jest prawdziwa to powinno to państwu dać do myślenia. 

 22. ANIA

  12 sierpnia 2021 16:05

  My już wiemy kto to zrobił,

  My już wiemy kto to zrobił, wiedzieliśmy od razu. Że to Ty, tylko do takich rzeczy jesteś zdolny. Masz dwa dni żeby się do Nas zgłosić, inaczej pójdziemy na policję… Pozdrawiamy 

 23. Szmatlawiecl

  12 sierpnia 2021 16:36

  Gazetka extra smieci nie od

  Gazetka extra smieci nie od dzis usowa komentarze, robia to notorycznie, wystarczy nie kupowac gazety 

  • Ja nie mogę

   12 sierpnia 2021 16:38

   Twój wpis pokazuje, że jesteś

   Twój wpis pokazuje, że jesteś nieogarnięty, bo to portal internetowy, oni nie wychodzą jako gazeta papierowa 🙂

 24. Olo

  12 sierpnia 2021 18:12

  Po tym akcie obawiam się, że

  Po tym akcie obawiam się, że ci państwo będą jeszcze gorsi w obejściu. To ich nic nie nauczy…..

 25. Czytelnik portalu

  12 sierpnia 2021 19:41

  Nie interesuje mnie co Ci

  Nie interesuje mnie co Ci ludzie Pani z wybitymi szybami zrobili innym , są dobrzy , źli czy obojętni ale wybić komuś szyby po nocy w tajemnicy i teraz chować się jak szczur to wyjątkowa niegodziwość.Skoro to bydle miało żal do ludzi to dlaczego nie odwzajemnili  to w twarz przy świetle dziennym. Dać w pysk albo posłać wiązkę a nie jak najgorszy tchórz zemscic się na martwym przedmiocie. Zawsze pogardzam kanaliami ,które w nocy ukradkiem komuś auto porysują , przebiją opony albo podpala śmietnik wiedząc że strach by im nie pozwolił zrobić to przy właścicielu . Tchórzu schowaj się do mysiej nory i nigdy stamtąd nie wychodz.

 26. Jjj

  12 sierpnia 2021 21:16

  Jak wiedziałaś to po co szłaś

  Jak wiedziałaś to po co szłaś  do gazety się ośmieszać. Dziwisz się że takie coś wam  zrobili,ciesz się że tylko  to .Jak tacy podli jesteście dla sąsiadów to się nie dziwię.Nasrać jeszcze wam na wycieraczkę dobrze że wypad robicie z miasta 

 27. Nnnn

  12 sierpnia 2021 21:17

  Wszystkie niewygodne

  Wszystkie niewygodne komentarze kasują, co za głupia gazeta

  • M.

   12 sierpnia 2021 21:59

   To portal, nie gazeta.  

   To portal, nie gazeta.  

  • Pytanie

   12 sierpnia 2021 22:09

   A co rozumiesz jako

   A co rozumiesz jako niewygodny komentarz? Czy jak kasują komentarze w stylu, że ktoś nasra komuś na wycieraczkę i wybije pozostałe okna to według ciebie normalne? Wcale się nie dziwę że kasują Artykuł jest o wybitych oknach, o przestępstwie a wy jak już tu ktoś napisał szambo wylewacie. Trzeba było samemu zgłosić extraswiecie że macie problem z sąsiadami to by opisali jak to walczycie z nimi. Ale nie po co. lepiej okna nocą wybić i anonimowo błotem rzucać. Nie znam tych ludzi, mieszkam w innej części Świecia, ale to co wy robicie to szajba jakaś. Macie problem z sąsiadami to są inne sposoby niż wybijanie okien.

 28. RONIN

  12 sierpnia 2021 22:50

  Wojenka ze spółdzielnią

  Wojenka ze spółdzielnią mieszkaniową o znaki drogowe, sprawy w sądzie o własność gruntu to chyba część informacji o poszkodowanej. Wybicie nocą szyb kamieniami to draństwo i działanie bezmózgowca,w tym wszystkim jedynym niewielkim pocieszeniem jest to,że nikt nie doznał obrażeń i są tylko szkody materialne. Sprawcę pragnę poinformować, że wyrządzone szkody mogą trafić do konserwatora zabytków-zdziwiony?, budynek ma ponad 100 lat i zgodę na na jego odnowienie musiał wydać wspomniany konserwator. Warunki do spełnienia były trudne i kosztowne,więc…

 29. Qwe

  13 sierpnia 2021 09:16

  Nie napisałem nic obraźliwego

  Nie napisałem nic obraźliwego, a dzisiaj widze ze komentarz usunięty… 

 30. Normalny

  13 sierpnia 2021 09:38

  Ci Państwo raz mi

  Ci Państwo raz mi powiedziedzieli, że to działka należy do mieszkańców kamienicy, że nie chcą samochodów pod oknem, bo opary lecą im do mieszkania jest znak, że właściciele mogą stawiać pod oknem i nie miałem problemu już nie stawiać samochodu im pod oknami, a inni wciąż nagminnie,  jak się nie denerwować. Dobrze , że już nie mieszkam w tym bloku.

 31. Palec

  13 sierpnia 2021 16:14

  Jak pomimo znaków tam

  Jak pomimo znaków tam stawiają samochody to co się dziwić ze ludzie walczą o prawo! Nieważne jacy są. Oby takich samozwańczych mścicieli co im przeszkadzają szyby w oknach szybko spotkała adekwatna kara

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

To już niemal tradycja. Zmotoryzowane Mikołaje ze Świecia przygotowały niespodziankę dla dzieci. Spotkanie było nie tylko okazją do poczęstunku, ale także zrobienia wyjątkowego zdjęcia.

Wiadomości

Do wypadku w Kozłowie doszło wcześnie rano. Kierująca samochodem kobieta trafiła do szpitala.

Wiadomości

Ten bieg wymaga siły, wytrzymałości i determinacji. Starszy aspirant Dawid Janus z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu uczestniczył w Maratonie Komandosa. Z sukcesem.

Wiadomości

Spadki temperatur są szczególnie uciążliwe - a mogą okazać się śmiertelne - dla osób bezdomnych, koczujących w trudnych warunkach. Niedawno już doszło do tragedii.

Wiadomości

Dwudziestu wystawców zaprezentowało swoją ofertę na Jarmarku Mikołajkowym, który w niedzielę po południu odbywał się przed Parkiem Wodnym w Świeciu.

Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

To już niemal tradycja. Zmotoryzowane Mikołaje ze Świecia przygotowały niespodziankę dla dzieci. Spotkanie było nie tylko okazją do poczęstunku, ale także zrobienia wyjątkowego zdjęcia.

Wiadomości

Na sesji w czwartek 30 listopada radni gminy zdecydują, czyje imię będzie nosił stadion Klubu Sportowego Wda Świecie. Sprawa wydaje się raczej przesądzona.

Wiadomości

Do wypadku w Kozłowie doszło wcześnie rano. Kierująca samochodem kobieta trafiła do szpitala.

Wiadomości

Na ul. Tucholskiej w Świeciu samochód dostawczy uderzył w latarnię. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, szybko wyszło na jaw, co było powodem braku koncentracji...

Wiadomości

Za czyją sprawą woda w strumieniu przepływającym przez Warlubie przybrała mleczną barwę? Miejscowa firma mleczarska zapewnia, że nie ma z tym nic wspólnego.

Wiadomości

Właściciele i szefowie firm będą biznesowymi doradcami gminy Świecie. Właśnie zainicjowano czteroletnią kadencję Społecznej Rady Gospodarczej. Czym się będzie zajmowała?

Wiadomości

Radni przyjęli nowe stawki podatku od nieruchomości, które zaczną obowiązywać w 2024 r.

Wiadomości

Na czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Świeciu złożono podziękowania i gratulacje posłance Iwonie Karolewskiej, która do niedawna była sekretarzem powiatu i radną gminy.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama