Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

"Jestem zdruzgotana. Jak tak można?" W domu pani Anny powybijano szyby w oknach

Policja szuka sprawcy, który w nocy z poniedziałku na wtorek wybił szyby w dwóch oknach domu przy ul. Słowackiego w Świeciu. Dlaczego kamienie poleciały akurat w tym kierunku?

Udostępnij
okno-3

REKLAMA

Gdy wybijano szyby w oknach, pani Anny wraz z rodziną nie było akurat w domu przy ul. Słowackiego w Świeciu. O tym, co się stało w nocy z poniedziałku na wtorek została powiadomiona telefonicznie. Gdy pojawiła się na miejscu, była zdruzgotana widokiem potłuczonych szyb w oknach.

Reklama
Reklama

- Do tej pory chuligani wyżywali się na koszach na śmieci, ławkach czy znakach drogowych - mówi mieszkanka Świecia. - Nie przypominam sobie, aby komuś wybijano szyby. Nie mam pojęcia, co o tym myśleć? Nie mam z nikim żadnych zatargów, dlatego nie biorę pod uwagę, że ktoś mógł to zrobić w akcie zemsty. Jestem przekonana, że to zwykły wybryk, a cel był przypadkowy.
REKLAMA

Jeśli tak, to sprawca dobrze to przemyślał. Dom stoi w miejscu, z którego można było się szybko oddalić w kilku różnych kierunkach. Monitoring miejski też nie obejmuje tej części miasta. Istniało więc duże prawdopodobieństwo, że pozostanie niezauważony.

Reklama
Reklama

Tak się jednak nie stało. W środę z naszą Czytelniczką skontaktował się jeden z sąsiadów, który w poniedziałek 9 sierpnia o godz. 23.56 widział ubranego na czarno wysokiego mężczyznę, który uciekał ulicą Słowackiego w kierunku ul. Krasickiego.  

- Być może hałas, jaki z pewnością wywołało tłuczone szkło, zbudził kogoś jeszcze w pobliżu mojego domu - zastanawia się pani Anna. - Jeśli tak, to proszę o pomoc.  
REKLAMA

Reklama
Reklama

Do uszkodzenia szyb użyto trzech kamieni. Prawdopodobnie przyniesiono je z innego miejsca, bo w najbliższym otoczeniu domu nie ma takich. Sprawa została zgłoszona policji.  

Mieszkanka ul. Słowackiego prosi ewentualnych świadków o poinformowanie policji.       

a.bartniak@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij
65 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Owszem Pani nie ma z nikim

Owszem Pani nie ma z nikim zatargów, ale zapomniała wspomnieć, że mąż się awanturuje z sąsiadami o parking. Niejednokrotnie zastawiał samochody, żeby „przemówić do rozumu” kierowcom. 

Cała prawda bo Państwo

Cała prawda bo Państwo Musiało stać pod oknami a najlepiej cały parking dla nich.. 

A to w nocy nie mieli kamery w oknie wstawione żeby nagrać?. Dziwne bardzo dziwne. Bo zawsze nagrywali kto stawł samochodem. 

Żadnych zatargów? Pół osiedla

Żadnych zatargów? Pół osiedla terroryzują, bo przecież ludzie stawiają auta na ich „posesji”, ale absolutnie nie bierze pod uwagę działania w akcie zemsty? Brawo dla tej pani.

Tylko okien szkoda 

Czemu znikają komentarze?

Czemu znikają komentarze? Ktoś się boi prawdy co sąsiedzi wkoło o nich myślą? 

Reklama

Prosimy nie usuwać komentarzy

Prosimy nie usuwać komentarzy pod postami co to ma byc ze ludzie wrażają swoją opinie a wy je usuwacie . Pozdrawiam 

Karma 

Karma 

Dlaczego mój komentarz został

Dlaczego mój komentarz został usunięty?

Pani pokrzywdzona niech się

Pani pokrzywdzona niech się dwa razy zastanowi zanim coś palnie. Ktoś z nudów wysilił się, żeby 3 kamulce rzucić im prosto w okna, kiedy parking poniżej w tym czasie był pełen aut?

Karma.

A administrację uprzejmie proszę o pozostawienie komentarza, bo może dzięki odpowiedniej argumentacji ci państwo połączą kropki. 

Reklama

Patrząc jak moderacja tego

Patrząc jak moderacja tego portalu usuwa komentarze, w których nie ma wulgaryzmów czy innych nieodpowiedznich rzeczy, nasuwa się pytanie: dlaczego?

Trzeba robić screeny zaraz po

Trzeba robić screeny zaraz po dodaniu komentarza. Chyba Pani poszkodowana musi wisiec na telefonie z portalem żeby usuwali komentarze bo ją boli prawda . Trzeba było nie zwyzywac połowy osiedla i innych przyjezdnych, nie zastawiać aut i nie nasyłać policji, która ma już was po dziurki w nosie . Zwykle chamstwo 

Co trzeba mieć w głowie żeby

Co trzeba mieć w głowie żeby niszczyć cudze mienie. Nie ma żadnych argumentów żeby usprawiedliwić wandalizm. Ten kto to zrobił to zwykły wandal bez odwagi, bo musi składać się po nocach. A co do waszych komentarzy typu „karma wraca” brak słów. Co jest z wami, zero empatii!!!! Nie życzę nikomu aby  czegoś takiego  doświadczył.

Mój komentarz też został

Mój komentarz też został usunięty! Precz z cenzurą! A nie, czekaj – toć jeszcze nic nie napisałem 🙂

Reklama

No i się w końcu ktoś wkurzył

No i się w końcu ktoś wkurzył… Teraz wielki lament a to, że pół parkingu zajmują i się awanturują jak ktoś postawi auto to nie widzą. Mąż Pani Anny jest bardzo niekulturalny wobec innych mieszkańców, więc teraz wielce niech nie szukają pomocy wśród sąsiadów, jeżeli prędzej byli wobec nich nie w porządku.

Wolne media nie usuwać

Wolne media nie usuwać komentarzy! Konstytucja kontytucja!!!

Nagle Pani poszkodowana

Nagle Pani poszkodowana oczekuje empatii od komentujących ? Szkoda ze nie miała empatii do osób parkujących na parkingu należącym do spoldzielni a nie do niej, zastawiając swoim autem inne auta, wyzywając ludzi a o jej mężu rzucającym się na ludzi próbujących bronić swoich praw to już nie wspomne 

Wszyscy komentują pod

Wszyscy komentują pod pseudonimem a nikt nie potrafi powiedzieć tego prosto w twarz jak to się mówi: Kozak w necie, piz** w świecie… Rzucanie kamieniami w okna no nie jest w porządku. Zastanówcie się trochę jeśli ktoś by był w domu i został uderzony przez ten kamień??! Co by wtedy mogło się stać?? Jestem bardzo ciekaw co byście zrobili jeśli wam by ktoś coś takiego zrobił… 

W sylwestra kolo sąsiadki

W sylwestra kolo sąsiadki samochodu odpalił specjalnie petardy żeby już nie stawiała samochodu. Czy to jest rozum. Chyba nawet go nie ma. A potem straszy sądem.  Bo co to nie Oni. 

Szkoda że kiedyś tacy fajni

Szkoda że kiedyś tacy fajni skoromni ludzie ,dziś śą tak skonfliktowani z sąsiadami .

Podsumowując tok rozumowania

Podsumowując tok rozumowania większości komentujących: „jak denerwują cię sąsiedzi wybij mu szyby niszcz mienie”.  Reszta dobrych i nieskazitelnych  i może zazdrosnych sąsiadów przebije Ci brawa. 

mam nadzieję, że POLICJA i

mam nadzieję, że POLICJA i STRAZ MIEJSKA mają zdjęcia z pobliskiego monitoringu i namierzą sprawcę szybko 

Nie znam sytuacji ale patrząc

Nie znam sytuacji ale patrząc z boku coś musi być na rzeczy. Oczywiście niszczenie mienia komuś jest karygodne i bezdennie głupie ale wygląda na to że na chamstwo ktoś odpowiedział chamstwem. Wątpię że wielu osobom by się chciało pisać wyssane z palca dyrdymały na temat nieznanych im osób a tym bardziej jednemu hejterowi. I jeszcze sytuacja ze zgłaszaniem i kasowaniem nieprzychylnych komentarzy. Może redakcja się ustosunkuje do tego? Życzę żeby sprawca został ukarany a jeśli choć część z tych zarzutów jest prawdziwa to powinno to państwu dać do myślenia. 

My już wiemy kto to zrobił,

My już wiemy kto to zrobił, wiedzieliśmy od razu. Że to Ty, tylko do takich rzeczy jesteś zdolny. Masz dwa dni żeby się do Nas zgłosić, inaczej pójdziemy na policję… Pozdrawiamy 

Gazetka extra smieci nie od

Gazetka extra smieci nie od dzis usowa komentarze, robia to notorycznie, wystarczy nie kupowac gazety 

Po tym akcie obawiam się, że

Po tym akcie obawiam się, że ci państwo będą jeszcze gorsi w obejściu. To ich nic nie nauczy…..

Nie interesuje mnie co Ci

Nie interesuje mnie co Ci ludzie Pani z wybitymi szybami zrobili innym , są dobrzy , źli czy obojętni ale wybić komuś szyby po nocy w tajemnicy i teraz chować się jak szczur to wyjątkowa niegodziwość.Skoro to bydle miało żal do ludzi to dlaczego nie odwzajemnili  to w twarz przy świetle dziennym. Dać w pysk albo posłać wiązkę a nie jak najgorszy tchórz zemscic się na martwym przedmiocie. Zawsze pogardzam kanaliami ,które w nocy ukradkiem komuś auto porysują , przebiją opony albo podpala śmietnik wiedząc że strach by im nie pozwolił zrobić to przy właścicielu . Tchórzu schowaj się do mysiej nory i nigdy stamtąd nie wychodz.

Jak wiedziałaś to po co szłaś

Jak wiedziałaś to po co szłaś  do gazety się ośmieszać. Dziwisz się że takie coś wam  zrobili,ciesz się że tylko  to .Jak tacy podli jesteście dla sąsiadów to się nie dziwię.Nasrać jeszcze wam na wycieraczkę dobrze że wypad robicie z miasta 

Wszystkie niewygodne

Wszystkie niewygodne komentarze kasują, co za głupia gazeta

Wojenka ze spółdzielnią

Wojenka ze spółdzielnią mieszkaniową o znaki drogowe, sprawy w sądzie o własność gruntu to chyba część informacji o poszkodowanej. Wybicie nocą szyb kamieniami to draństwo i działanie bezmózgowca,w tym wszystkim jedynym niewielkim pocieszeniem jest to,że nikt nie doznał obrażeń i są tylko szkody materialne. Sprawcę pragnę poinformować, że wyrządzone szkody mogą trafić do konserwatora zabytków-zdziwiony?, budynek ma ponad 100 lat i zgodę na na jego odnowienie musiał wydać wspomniany konserwator. Warunki do spełnienia były trudne i kosztowne,więc…

Nie napisałem nic obraźliwego

Nie napisałem nic obraźliwego, a dzisiaj widze ze komentarz usunięty… 

Ci Państwo raz mi

Ci Państwo raz mi powiedziedzieli, że to działka należy do mieszkańców kamienicy, że nie chcą samochodów pod oknem, bo opary lecą im do mieszkania jest znak, że właściciele mogą stawiać pod oknem i nie miałem problemu już nie stawiać samochodu im pod oknami, a inni wciąż nagminnie,  jak się nie denerwować. Dobrze , że już nie mieszkam w tym bloku.

Jak pomimo znaków tam

Jak pomimo znaków tam stawiają samochody to co się dziwić ze ludzie walczą o prawo! Nieważne jacy są. Oby takich samozwańczych mścicieli co im przeszkadzają szyby w oknach szybko spotkała adekwatna kara

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Dziś rano na ulicy Cukrowników w Świeciu doszło do tragicznego w skutkach potrącenia.

Wiadomości

Dziś na granicy Sulnówka i Wyrwy koło Świecia doszło do zderzenia rolniczego ciągnika z samochodem osobowym.

Wiadomości

Osiem lat trwały poszukiwania mieszkańca Świecia, za którym wystawiono czerwoną notę Interpolu - międzynarodowy list gończy. W końcu wpadł za oceanem.

Styl życia

Sprawdziliśmy, ile dzieci przyszło na świat w Nowym Szpitalu w Świeciu i jak oceniany jest tutejszy oddział ginekologiczno-położniczy w rankingu Fundacji Rodzić po Ludzku.

Wiadomości

W piątek, podobnie jak w całym kraju, policjanci w powiecie świeckim prowadzili działania pod nazwą "Prędkość". Głównym celem akcji była poprawa bezpieczeństwa w ruchu...

Historia

Na cmentarzu menonicko-ewangelickim w Przechówku trwają prace porządkowe, remontowe i konserwatorskie. Ich zwieńczeniem ma być ustawienie tablicy opisującej historię nekropolii i ludzi, którzy mieszkali...

Reklama
Reklama

Wiadomości

Jak już informowaliśmy, w poniedziałek popołudniu niedaleko Świecia zderzyły się samochód osobowy i traktor. Policja podała ustalenia na temat okoliczności zdarzenia.

Wiadomości

Mł. asp. Marcin Ignatowski, policjant ruchu drogowego, w dniu wolnym od służby robił zakupy w markecie w Świeciu. Przy okazji zatrzymał sprawcę kradzieży.

Wiadomości

Nowymi zastępcami burmistrza Świecia zostali Marta Karolczak i Sławomir Siemaszko. Jak wygląda podział ich kompetencji?

Sport

Krzysztof Zieliński zastąpi na stanowisku prezesa Wisły Gruczno Mariusza Przesmyckiego, który żegna się z zasiadaniem we władzach klubu, po tym, jak został zawieszony przez...

Wiadomości

Mowa oczywiście o "Świeckim szturmie". Sam dystans 7 km nie jest wielkim wyzwaniem dla doświadczonych biegaczy. Znacznie istotniejsze jest to, z czym będą musieli...

Sport

Wda Świecie potrzebowała tylko jednego punktu, aby znaleźć się w trzeciej lidze. Wygrana z Cuiavią Inowrocław dała klubowi upragniony awans.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

Osiem lat trwały poszukiwania mieszkańca Świecia, za którym wystawiono czerwoną notę Interpolu - międzynarodowy list gończy. W końcu wpadł za oceanem.

Wiadomości

Jak już informowaliśmy, w poniedziałek popołudniu niedaleko Świecia zderzyły się samochód osobowy i traktor. Policja podała ustalenia na temat okoliczności zdarzenia.

Wiadomości

Nowymi zastępcami burmistrza Świecia zostali Marta Karolczak i Sławomir Siemaszko. Jak wygląda podział ich kompetencji?

Wiadomości

Mowa oczywiście o "Świeckim szturmie". Sam dystans 7 km nie jest wielkim wyzwaniem dla doświadczonych biegaczy. Znacznie istotniejsze jest to, z czym będą musieli...

Sport

Wda Świecie potrzebowała tylko jednego punktu, aby znaleźć się w trzeciej lidze. Wygrana z Cuiavią Inowrocław dała klubowi upragniony awans.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wideo