Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Jeżewo dostało ponad pół miliona. Co gmina zrobi za te pieniądze?

Hala sportowa w Jeżewie ma ponad 20 lat. Remont był już więc palącą potrzebą.

Udostępnij
halajezewo

REKLAMA

Na modernizację hali gmina Jeżewo dostanie 540 tys. zł Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu Sportowa Polska. Wspiera on rozwój lokalnej infrastruktury sportowej.

Wójt nie ukrywa zadowolenia, tym bardziej, że dzięki dofinansowaniu w mniejszym stopniu zostanie obciążony budżet gminy. Zamiast 1,4 mln zł, bo tyle wyniesie wartość inwestycji, Jeżewo wyda z własnej kasy jedynie 860 tys. zł.
REKLAMA

Jakie prace zaplanowano podczas modernizacji hali sportowej?

- Przede wszystkim docieplenie ścian i dachu. Zmodernizowana zostanie też instalacja centralnego ogrzewania – wylicza Maciej Rakowicz, wójt gminy Jeżewo. Pomieszczenia sanitarne będą w całości przebudowane a trybuny, parkiet i oprawy oświetleniowe wymienione.

- Oprócz tego wszystkie pomieszczenia zostaną odmalowane, dzięki czemu zyskają bardziej estetyczny wygląd – dodaje wójt.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (4)

 1. Wojt

  27 listopada 2020 09:26

  Pragnę poinformować że hali w

  Pragnę poinformować że hali w Laskowicach nie będziemy remontować, parku w Laskowicach też nie będziemy rewitalizować, dworca i terenu wokół też nie będziemy, nie będzie OSP dla Laskowic, nie będzie posteru ka policji dla Laskowic, nie będziemy inwestować w plażę Stelchno od Laskowic,Orlik powstanie w jezewie  całą kasa dla Jeżewa, bo jestem już jeżewiakiem

  • Jawor 2020

   27 listopada 2020 10:10

   Jak ci się nie podoba to

   Jak ci się nie podoba to wypierdalaj na kamczatkę a od obecnego wójta się odpierdol przylizasie Mietka Pikuły bo ten przez 20 lat urzedowania gminą niezłych wałków narobił.

  • Hmmm

   28 listopada 2020 07:30

   A wystarczyłoby  poczytać

   A wystarczyłoby  poczytać zanim napisze się bzdurny komentarz. 

 2. JEŻEWOAuschwitz

  27 listopada 2020 12:38

  Pewnie teraz gmina wybuduje

  Pewnie teraz gmina wybuduje molo nad Jeżewkiem pieniędzmi przeznaczonymi na Orlika w LA

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

Świecie zajęło pierwszą pozycję wśród najzamożniejszych miast powiatowych w województwie kujawsko-pomorskim i wysoką lokatę w skali całego kraju.

Wiadomości

W sobotę po raz trzynasty odbył się Kociewski Rajd Enduro. Wystartowało w nim 136 uczestników z całej Polski, w tym również zawodnicy z powiatu...

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Reklama