Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Już w sobotę bawimy się w Świeciu na Dniu Papiernika

Dzień Papiernika zawsze wiąże się z występem gwiazdy. Podobnie będzie w tym roku.

Udostępnij
4432

Dzień Papiernika to coroczne święto pracowników Mondi. Firma organizuje z tej okazji koncerty z artystami dużego kalibru dostępne dla wszystkich mieszkańców, nie tylko dla pracowników. Wstęp zawsze jest bezpłatny.

Również w tym roku nie będzie trzeba kupować biletów, kiedy 10 czerwca o godz. 20.30 na scenie pod zamkiem w Świeciu wystąpi Grzegorz Hyży.

Tego wokalisty, kompozytora, producenta i autora tekstów nie trzeba chyba nikomu bliżej przedstawiać. Grzegorz Hyży ma na swoim koncie setki koncertów i dwie trasy klubowe, a jego utwory nie schodzą z radiowych playlist.

"Kochanie to ja!", "I ten numer na lato", "Sztos", "Król nocy", "O Pani!", "Na chwilę" czy "Wstaję" można usłyszeć o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli dodać do tego kawałki filmowe, "Podatek od miłości" oraz "Pech to nie grzech", to mamy pełen obraz jego muzycznego portfolio.

Złotych, platynowych i multiplatynowych płyt za single i albumy długogrające ma już na koncie dziesiątki.

Grzegorz Hyży w charakterystycznym dla siebie stylu, z lekkością, odrobiną humoru i przede wszystkim z przebojowością, zagra w Świeciu swoje największe hity.

Organizatorem jest Mondi Świecie S.A.

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Już w październiku będzie można szybciej i sprawniej zapłacić za parkowanie w Świeciu.

Wiadomości

- Kiedy przyjeżdżam na grób babci, łzy same płyną mi do oczu, kiedy widzę tragiczny stan cmentarza, na którym jest pochowana – mówi Brygida...

Wiadomości

Około 2 mln zł ma kosztować rozbudowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świeciu wraz z wymianą dachu nad starą częścią budynku. Inwestycja ma ruszyć w 2024...

Wiadomości

Ta inwestycja nie ma szczęścia do wykonawców. Najpierw był kłopot z jego wyłonieniem. Gdy w końcu znalazł się kolejny, okazało się, że nie jest...

Reklama