Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Katarzyna Lipowiec walczy z rakiem. Potrzebna jest pomoc

Zawsze uśmiechnięta, życzliwa i skora do pomocy, dziś sama potrzebuje naszego wsparcia. Katarzyna Lipowiec, kierownik biura Lokalnej Grupy Działania „Gminy Powiatu Świeckiego” zmaga się z ciężką chorobą. Jej przyjaciele w akcie solidarności postanowili zorganizować zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehabilitację.

Udostępnij
lipowiec-1

REKLAMA

Chyba nikt nie mówi o niej inaczej, jak pani Kasia. Nigdy nie robiła tajemnicy ze swojej choroby. Wręcz przeciwnie. Aktywnie działała w Stowarzyszeniu Kobiet Amazonki Ziemi Świeckiej, dając wsparcie paniom, które tak jak ona doświadczyły udręki walki z podstępnym nowotworem.

Niestety, w ostatnim czasie nastąpił nawrót choroby. W czerwcu zdiagnozowano u niej wznowienie w postaci przerzutów do mózgu.

Obecnie Katarzyna Lipowiec jest po operacji. Czeka ją dalsze intensywne leczenie, a później kosztowna rehabilitacja. Stąd zbiórka pieniędzy i apel jej współpracowników i przyjaciół o pomoc.
REKLAMA

Jak można pomóc?

  • przekaż cegiełkę lub weź udział w licytacji na Facebooku Nadzieja dla Kaśki
  • przyjdź na wydarzenie charytatywne Bałabun dla Kasi 20 września (szczegóły niebawem)
  • przekaż darowiznę:

- do puszki podczas Blues na Świecie Festival (11-12 września) i Bałabun dla Kasi (20 września)
- lub na konto organizatora zbiórki:
Fundacja Makowo
86-100 Świecie, ul. Mickiewicza 27
nr konta: 29 1020 5040 0000 6402 0180 7817
z dopiskiem: „dla Kasi Lipowiec”

a.bartniak@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

We wtorek jedna z firm wypożyczających w Świeciu elektryczne hulajnogi poprosiła straż miejską o pomoc przy wydobyciu jej ze Struchawy. To nie pierwszy podobny...

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Reklama