Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Kolejne lokale rozrywkowe zawieszają działalność. Które?

Obawa przez zarażeniem koronawirusem zatacza coraz szersze kręgi.

Udostępnij
miami

REKLAMA

W środę Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu poinformował, że ze względów bezpieczeństwa zamyka od 12 marca do odwołania klubokawianię Kultura.

W czwartek taką samą decyzję podjęto również w innych lokalach rozrywkowych w Świeciu.

Reklama
Reklama

- Na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie naszych klientów, dlatego zamykamy do odwołania kręgielnię i Chocolate Club na hali oraz Carmel Club przy ul. Mickiewicza. Wszystkie planowane tam imprezy zostają odwołane. Poinformujemy mieszkańców o ponownym uruchomieniu lokali – zapowiada właściciel Klaudiusz Sikorski.
REKLAMA

12 marca na swojej stronie na Facebooku wydał oświadczenie inny popularny lokal w Świeciu, Miami Club:

W związku z występującym w naszym kraju koronawirusem, podjęliśmy decyzję o odwołaniu nadchodzących wydarzeń w naszym klubie. Mamy nadzieję, że sytuacja zostanie rozwiązana i będziemy mogli wrócić do wspólnego imprezowania w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych - czytamy w komunikacie.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA


Udostępnij

Komentarze (0)

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

Radni przyjęli nowe stawki podatku od nieruchomości, które zaczną obowiązywać w 2024 r.

Wiadomości

Na ul. Tucholskiej w Świeciu samochód dostawczy uderzył w latarnię. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, szybko wyszło na jaw, co było powodem braku koncentracji...

Wiadomości

Właściciele i szefowie firm będą biznesowymi doradcami gminy Świecie. Właśnie zainicjowano czteroletnią kadencję Społecznej Rady Gospodarczej. Czym się będzie zajmowała?

Wiadomości

Na czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Świeciu złożono podziękowania i gratulacje posłance Iwonie Karolewskiej, która do niedawna była sekretarzem powiatu i radną gminy.

Wiadomości

Za czyją sprawą woda w strumieniu przepływającym przez Warlubie przybrała mleczną barwę? Miejscowa firma mleczarska zapewnia, że nie ma z tym nic wspólnego.

Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

- Dotarliśmy do punktu krytycznego – mówi z goryczą Eugeniusz Kłopotek, wójt gminy Warlubie.

Wiadomości

We wtorek po południu doszło do wypadku na drodze krajowej nr 91 w Głogówku Królewskim.

Wiadomości

Przejezdność dróg powiatowych będzie zabezpieczać 12 pługo-piaskarek. Jeśli zima będzie śnieżna, dołączą kolejne dwie. To wszystko ma swoją cenę. Liczoną w milionach.

Wiadomości

Jak już informowaliśmy, Świecie ma dostać w ciągu trzech lat około 28 mln zł dofinansowania na kilkanaście inwestycji. Jedną z nich jest zagospodarowanie terenu...

Wiadomości

Zapadła decyzja w sprawie świątecznego drzewka, które stanie się główną ozdobą świąteczną Dużego Rynku w Świeciu. Ta informacja z pewnością wielu przypadnie do gustu.

Wiadomości

Policjanci z posterunku w Bukowcu zatrzymali 37-letniego kierowcę volkswagena, który spowodował kolizję, mając w organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Chcąc uniknąć odpowiedzialności, obiecał mundurowym...

Wiadomości

Na sesji w czwartek 30 listopada radni gminy zdecydują, czyje imię będzie nosił stadion Klubu Sportowego Wda Świecie. Sprawa wydaje się raczej przesądzona.

Wiadomości

Nieoczekiwany finał miało poszukiwanie zabytkowych przedmiotów na terenie gminy Dragacz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama