Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Koło ronda w Dolnej Grupie zderzyły się dwa seaty

Przez blisko 1,5 godziny na drodze krajowej nr 91 były utrudnienia w ruchu po zderzeniu dwóch aut osobowych.

Udostępnij
wypadek_przysiersk

REKLAMA

O godz. 10.49 straż pożarna dostała wezwanie do Dolnej Grupy (gmina Dragacz). Doszło tutaj do czołowo-bocznego zderzenia dwóch seatów leonów tuż koło ronda.

- Samochodami podróżowali tylko kierowcy. Żaden z nich nie odniósł poważniejszych obrażeń - informuje asp. Marcin Klemański z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu.

Przez blisko 1,5 godz. ruch odbywał się wahadłowo. Straty oszacowano na 68 tys. zł (jednego z seatów właściciel odebrał z salonu dopiero kilka miesięcy temu). Obydwa auta były na grudziądzkich rejestracjach.
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (8)

 1. anonimek

  2 października 2019 14:28

  Ci kierowcy w taka pogode

  Ci kierowcy w taka pogode zwlaszcza to chyba nigdy nie zmądrzeją

 2. Świadek

  2 października 2019 15:46

  Oba Seaty jechały z

  Oba Seaty jechały z pasażerami. Jeden był na grudziądzkich rejestracja, a drugi na świeckich. Ponadto były to Seaty Leon i Altea. Zdarzenie było na drodze wojewódzkiej nr 272 w Dolnej Grupie koło ronda, a nie na drodze nr 91. Lepiej sprawdzajcie informacje. Amatorka.

  • julka

   2 października 2019 15:56

   Geniuszu, a gdzie napisano,

   Geniuszu, a gdzie napisano, ze zdarzenie miało miejsce na drodze nr 91? Stoi, jak byk, że w wyniku kolizji, na drodze nr 91 wystąpiły utrudnienia, co jest chyba oczywiste.

   • Świadek

    2 października 2019 18:30

    Julka geniuszko tytuł dla

    Julka geniuszko tytuł dla tych których tam nie było wskazuje na DK 91. Ponadto żadnych utrudnień na 91 nie było ponieważ na dw 272 nie ma takiego ruchu żeby korkowała się 91. Dodatkowo o 11.49 jak pisze autor to służby już odjeżdżały z miejsca zdarzenia bo doszło do niego około 10.00. 

  • Anonim

   2 października 2019 16:08

   – Samochodami podróżowali

   – Samochodami podróżowali tylko kierowcy. Żaden z nich nie odniósł poważniejszych obrażeń – informuje asp. Marcin Klemański z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu.

   To wypowiedź ze strazy. Więc chyba sprawdzili informacje. To że źle im ktoś podał ze straży jak twoierdzisz to już akurat nie wina dziennikarza.

 3. Anonim

  2 października 2019 16:57

  Zderzyły się no i co z tego 

  Zderzyły się no i co z tego  ?wielka sensacja!

  Każdego dnia zdarza się kilka kolizji i jakoś nikogo to nie obchodzi 

 4. JPRDL

  2 października 2019 22:12

  Extraswiecie rzetelnie to

  Extraswiecie rzetelnie to tylko komentarze usuwa XD

  • ...

   2 października 2019 22:42

   Prawda ciągle moje kasują.

   Prawda ciągle moje kasują..zachowują  się jak Prostaki….coś nie pasuje to kasują 

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

Policjanci ukarali wysokim mandatem kierowcę, który na parkingu w Świeciu prezentował moc silnika i hałaśliwe dźwięki tłumika swojego samochodu. Policja zapowiada "zero tolerancji".

Wiadomości

W największej świeckiej szkole ponadpodstawowej niemal zawsze jest tłoczno. Jednak dziś na korytarzach ZSP było wyjątkowo dużo młodych ludzi. Wszystko za sprawą ósmoklasistów chcących...

Wiadomości

W wyniku zderzenia motocykla z samochodem osobowym, mężczyzna prowadzący jednoślad trafił do szpitala. Do porannego wypadku doszło w centrum Świecia.

Extra Nowe

Zbigniew Kloska, dyrektor Gminnej Przychodni w Nowem, po ponad 42 latach pracy przechodzi na emeryturę. Ale z placówką się nie rozstaje. - Jeśli będę...

Wiadomości

Do 3 lat więzienia grozi kobiecie i mężczyźnie zatrzymanym w weekend przez policję.

Reklama
Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Skład nowej rady może być dla niektórych pewnym zaskoczeniem. Znikło kilka dobrze znanych nazwisk związanych z samorządem od lat.

Wiadomości

W wyborach na urząd burmistrza Świecia niemal na pewno wygrał Krzysztof Kułakowski. Wciąż jednak czekamy jeszcze na oficjalne informacje z Państwowej Komisji Wyborczej.

Wiadomości

Szczególne powody do zadowolenia może mieć Koalicja Obywatelska. Prawdziwym liderem w rankingu popularności okazał się radny Sebastian Glaziński.

Wiadomości

Chyba największym zaskoczeniem jest to, że do rady nie weszła starosta Barbara Studzińska. Najwięcej głosów dostał zastępca burmistrza Świecia Paweł Knapik.

Wiadomości

Poznaliśmy wyniki głosowania na wójtów w kolejnych czterech gminach powiatu świeckiego.

Wiadomości

Krzysztof Kułakowski zdecydowanie wygrał z Dariuszem Woźniakiem wybory na burmistrza.

Wiadomości

Znamy już wyniki wyborów na burmistrza Pruszcza oraz na wójta gminy Lniano.

Wiadomości

Oprócz burmistrzów i wójtów oraz radnych gmin i powiatu, mieszkańcy powiatu świeckiego wybierali też radnych sejmiku województwa. Wiadomo już, kto nimi będzie z naszego...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama