Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Kombajn zawisł nad skarpą. Utrudnienia w ruchu na S5

Chwilę po godz. 11.00 odebrano wezwanie o pomoc dla kombajnu, który zawisł nad skarpą.

Udostępnij
wypadek-znak-kolizja-kopia

Do zdarzenia doszło na odcinku między Grucznem a Dworzyskiem. Na razie nic więcej nie wiadomo. Należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu, które pojawią się w trakcie akcji ratowniczej.

a.bartniak@extraswiecie.pl   

Udostępnij

Komentarze (19)

  1. Kierowca

    13 sierpnia 2021 17:46

    w jaki sposób kombajn wjechał

    w jaki sposób kombajn wjechał na S5?Moim zdaniem kombajnista powinien dostać 1000pktow dożywotnio na wszystkie urządzenia mechaniczne i 5 lat kopania rowów melioracyjnych!Urządzenia rolnicze typu kombajn nie mogą poruszać się po trasach szybkiego ruchu.Niech ktoś mnie poprawi.

    • On

      13 sierpnia 2021 17:54

      trasa po której niby się

      trasa po której niby się poruszał nie jest jeszcze droga kategorii S , jest to zwykle DK 

    • Xx

      13 sierpnia 2021 21:05

      Jebnij się w łeb i posłuchaj

      Jebnij się w łeb i posłuchaj czy dzwoni pajacu

    • Tomala29

      13 sierpnia 2021 22:17

      A którędy miał jechać jak

      A którędy miał jechać jak wszystko rozjebane. Chleb to chcesz jeść to kombajn też musi jakoś dojechać. 

    • .

      13 sierpnia 2021 22:25

      „Szybkiego ruchu” a to dobre

      „Szybkiego ruchu” a to dobre

    • Gość

      14 sierpnia 2021 01:34

      Pierdolnij sie w czerep

      Pierdolnij sie w czerep

    • Anonim

      14 sierpnia 2021 05:13

      Nasrępny spec co jeżdzi tiko

      Nasrępny spec co jeżdzi tiko w kapeluszu i osądza wazystkich niewie jak było a się wypowiada

    • Nikodem

      15 sierpnia 2021 09:42

      Nie kombajnista jest mega

      Nie kombajnista jest mega spoko znam go 

  2. Kierowca

    13 sierpnia 2021 17:59

    To Twoim zdaniem nie mógł

    To Twoim zdaniem nie mógł pomyśleć i jechać droga między Grucznem a Topolnem?Ludzie włączycie myślenie!

    • Bombowca

      13 sierpnia 2021 18:38

      Goguś, a nie pomyślałeś że

      Goguś, a nie pomyślałeś że rolnik mógł mieć pole po drugiej stronie dk5? Chyba że widziałeś latające kombajny? Śmieszny jesteś. A może stałeś w korku swoją Favoritką i łzy leciały ci aż z czoła?

      • Goguś

        13 sierpnia 2021 19:34

        Jasne, że widziałem, robią

        Jasne, że widziałem, robią takie w Białoruskich Zakładach Mechanicznych na Północnokoreańskiej licencj, w Rosji to nawet latające czołgi robili, nazywały się A40KT.

        • Anonim

          14 sierpnia 2021 05:09

          Wróć na ziemie z obłok i z

          Wróć na ziemie z obłok i z twoim tokem rozumowania udaj się do specjalisty może psyciatra

          • Goguś

            14 sierpnia 2021 16:45

            Poprawię to, co napisałeś,

            Poprawię to, co napisałeś, tak, ażeby było zrozumiałe dla czytających: „Zejdź z obłoków na ziemię, a z Twoim tokiem myślenia udaj się do specjalisty. Może psychiatra?”

  3. Jasia

    13 sierpnia 2021 18:19

    10,58 zaczęły wyć syreny ,a

    10,58 zaczęły wyć syreny ,a nie po 11 

    • Wow

      13 sierpnia 2021 20:55

      O chooj to zmienia postać

      O chooj to zmienia postać rzeczy! Masakra. 

    • Anonim

      13 sierpnia 2021 22:20

      O 11 to Straż juz była za 

      O 11 to Straż juz była za  rondem w Przechowie 

  4. Widz

    13 sierpnia 2021 21:24

    Ale wy macie naj.bane w

    Ale wy macie naj.bane w główkach… człowiek czyta komentarze i nie wierzy. Obojętnie co by się nie stało to wszyscy wiedzą wszystko lepiej i to dowalanie jeden drugiemu. 

  5. Widz

    13 sierpnia 2021 21:55

    Przejeżdżałem dzisiaj S5 i

    Przejeżdżałem dzisiaj S5 i widziałem co się stało i faktycznie kombajn sunął się z skarpy ale nie na S5 tylko na wyjeździe z drogi gruntowej na drogę dojazdową która powstaje w zdłuz S5 były dwa zastępy straży pożarnej w tym jeden specjalny ratownictwa technicznego ktory wciągał kombajn na drogę a koparka podtrzymywała kombajn z boku aby się nie przewrocil 

  6. xxx