Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Komendant wojewódzki docenił pracę bryg. Pawła Puchowskiego

Zwykle strażacy odbierają nagrody w dniu swojego święta. Tym razem zrobiono wyjątek. Rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu uhonorowano przy okazji wizytacji.

Udostępnij
puchos

W minioną środę siedzibę Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu wizytował zastępca kujawsko-pomorskiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Sławomir Herbowski wraz z zastępcą łódzkiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Zbigniewem Łyszkowicz.

Komendant powiatowy PSP w Świeciu st. bryg. Piotr Tkaczyński zaprezentował gościom obiekty komendy oraz pojazdy i sprzęt znajdujący się na jej wyposażeniu. Spotkanie było również okazją do wręczenia dowódcy JRG bryg. Pawłowi Puchowskiemu wyróżnienia przyznanego przez kujawsko-pomorskiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Jacka Kaczmarka za zaangażowanie i wzorowe wykonywanie zadań służbowych.

redakcja@extraswiecie.pl     

Udostępnij

Komentarze (16)

 1. Jan

  14 października 2021 17:22

  Gratulacje!!!! 

  Gratulacje!!!! 

 2. Budowlaniec

  14 października 2021 17:39

  Czym tu się podniecać że

  Czym tu się podniecać że facet wykonuje swoje obowiązki za które bardzo dobrze mu płacą a pewnie za 5 lat pójdzie na emeryturę jak jego roczniki będą dalej zasuwać. Napiszcie lepiej o panu Henryku co od 20 lat pracuje w piekarni zarabia niemla najniższa krajową a nigdy nie przypalił naszego chleba powszedniego. To jest bohater co się nie pcha na afisz. 

  • XDd

   14 października 2021 18:17

   Weź się puknij w łep 

   Weź się puknij w łep 

  • Tobi

   14 października 2021 18:26

   Zamilcz kasztanie jak niemasz

   Zamilcz kasztanie jak niemasz nic sensownego do powiedzenia..

  • Prawda

   14 października 2021 20:29

   Budowlaniec ma racje .A ci co

   Budowlaniec ma racje .A ci co się odzywają to pewnie strażacy .Połowa to pierdzi w stołki w ciepłym i zato dostaje kupe kasy i jeszcze za to nagrody a poczciwy budowlaniec to musi do 67 i nie wiadomo czy dozyje .

   • Zawiść

    14 października 2021 20:44

    Jeden został strażakiem inny

    Jeden został strażakiem inny budowlańcem jeszcze inny sprzątaczką czy menelem. Im dłużej strażacy pierdzą w stołek tym mniej tragedii spotyka innych. Czy to takie trudne do zrozumienia? Zawistni nieudacznicy, którzy obwiniają innych za to że nic w życiu nie osiągnęli i to oni przepierdzieli swoje życie na kanapie z browarem w łapie. 

    • Hehe

     14 października 2021 21:09

     Ale co mniej ??Bo nie czaje ?

     Ale co mniej ??Bo nie czaje ??I tak jak jest na strażaków to i tak idzie pod dywan i niby że nie dało się nic zrobic i  ktos umarł .Jak jest pożar to i tak jak jest okazja to ktoś z cywili już uratowal daną osobę albo sama się uratowała .Jak jest wypadek to straż roscina auto i już jeSt ambulans i ratuje osobę .Po za tym ludzie idà do straży bo jest szybko emerytura ,jak by straż miała tak jak zwykły obywatel to jestem ciekawy czy tak by było ciężko się dostać do strazy 

     • Anka

      15 października 2021 18:35

      Panie Hehe obyś nigdy nie

      Panie Hehe obyś nigdy nie potrzebował pomocy strażaków!!! Wtedy okaże się czy sam zdążysz się uratować lub uratować swoich bliskich.

 3. Strażak

  14 października 2021 20:42

  Zapraszam do wspólnego

  Zapraszam do wspólnego pierdzenia!

 4. Janek Kos

  14 października 2021 23:09

  Nagrody dla strażaków, za grę

  Nagrody dla strażaków, za grę w siatkówkę i relaks w jacuzzi w godzinach pracy. Śmiech na sali.

  • Krysia

   15 października 2021 06:27

   Po co ta złość. Każdy może

   Po co ta złość. Każdy może zostać strażakiem, a nagrodę dostał za wzorowe wykonywanie swoich obowiązków a nie jak Pan twierdzi za sport. Proszę czytać ze zrozumieniem!!!

   • Hmm

    15 października 2021 10:23

    Nie każdy może .W Świeciu

    Nie każdy może .W Świeciu tylko po układzie co z resztà widać 

    • Krysia

     15 października 2021 18:40

     Ciekawa ta Pana teoria.Tylko

     Ciekawa ta Pana teoria.Tylko ludzie którzy nie mają pojęcia jak naprawdę wygląda nabór do służby  mogą mówić o układach.

 5. Michał Biniecki

  15 października 2021 00:39

  Gratulacje p. Pawle

  Gratulacje p. Pawle

 6. Strażak osp

  15 października 2021 02:27

  Co co tutaj tak krytykują

  Co co tutaj tak krytykują pewnie tak naprawdę nie mają pojęcia ile Pan Paweł ma obowiązków na głowie tak że darujcie sobie bo G…. Wiecie w nogach śpicie . Gratulacje dla Pana Pawła szacunek za oddanie służbie

 7. tenktoss

  15 października 2021 08:30

  Gratulacje Panie Pawle. Zycze

  Gratulacje Panie Pawle. Zycze dalszych sukcesów

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

We wtorek jedna z firm wypożyczających w Świeciu elektryczne hulajnogi poprosiła straż miejską o pomoc przy wydobyciu jej ze Struchawy. To nie pierwszy podobny...

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Reklama