Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Konkurs Extra Walentynki. Na zwycięzców czeka nagroda o wartości 700 złotych

Spędźcie razem romantyczne chwile z okazji Święta Zakochanych. Zapraszamy do udziału w konkursie Extra Walentynki! Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Udostępnij
zolty-rower-1

PATRONEM KONKURSU JEST ŻÓŁTY ROWER BED&FOOD W TLENIU

Komfortowy pokój w Żółtym Rowerze czeka na laureatów Extra Walentynek

Zasady są proste. Prześlijcie zdjęcia przedstawiające Was oboje (maksymalnie trzy fotografie), podajcie swoje imiona i nazwiska, nazwę miejscowości, z której pochodzicie oraz koniecznie krótki opis, za co kochasz Ją/Jego, jak się poznaliście itd.

Prosimy też o podanie (tylko do wiadomości redakcji) dat urodzenia, ponieważ konkurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich oraz numeru telefonu (w celu kontaktu w przypadku wygranej).

Wśród osób, które prześlą swoje zgłoszenia do 30 stycznia na adres redakcja@extraswiecie.pl Czytelnicy wybiorą na podstawie opublikowanych zdjęć i opisów najsympatyczniejszą parę w konkursie Extra Walentynki.

  • Głosowanie będzie odbywało się poprzez wysłanie SMS-a (koszt 2,46 zł z VAT) i potrwa od 1 do 10 lutego.
  • Para, która zdobędzie najwięcej głosów, wygrywa pobyt w hotelu w Tleniu, obejmującego nocleg, kolację i śniadanie w ośrodku Żółty Rower oraz 2-godzinny dostęp do basenu, jacuzzi i sauny w hotelu Evita. Wartość nagrody wynosi 700 zł.


Na zwycięzców czekają też pyszne kolacja i śniadanie w Żółtym Rowerze

Kolejna atrakcja to pobyt w strefie wellness hotelu Evita

Zobaczcie też wideo:

  redakcja@extraswiecie.pl

Regulamin konkursu 

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Już w październiku będzie można szybciej i sprawniej zapłacić za parkowanie w Świeciu.

Wiadomości

Podczas czwartkowej sesji burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski uhonorował Oliwię Raniszewską, która znalazła się w gronie 50 najlepszych uczniów na świecie oraz Katarzynę Wenerską, siatkarkę,...

Wiadomości

Około 2 mln zł ma kosztować rozbudowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świeciu wraz z wymianą dachu nad starą częścią budynku. Inwestycja ma ruszyć w 2024...

Reklama