Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

"Król" ulicy Tucholskiej. Prawie cała ulica była jego. Wpadł na parkingu

Kierowca volkswagena passata był tak pijany, że jechał zygzakiem całym pasem jezdni. Kiedy zajęli się nim policjanci, okazało się, że nie tylko to ma na sumieniu.

Udostępnij
policja-21

W poniedziałek o godz. 19.00 policjanci podczas patrolu zauważyli na ul. Tucholskiej w Świeciu podejrzanie poruszający się samochód.

- Kierowca jechał lawirując od prawej krawędzi do osi jezdni. Na widok radiowozu skręcił na parking, zatrzymał się i przesiadł na miejsce pasażera – relacjonuje podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Policjanci nie dali się nabrać. Podczas kontroli okazało się, że 32-letni mieszkaniec gminy Pruszcz miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

To nie był koniec problemów kierowcy volkswagena passata, bo przy okazji wyszło na jaw, że prowadził mimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień.

- Za jazdę w stanie nietrzeźwości i cofniętych uprawnień może trafić do więzienia nawet na 2 lata. Sąd może również orzec zakaz prowadzenia pojazdów do 15 lat – wyjaśnia Joanna Tarkowska.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (7)

 1. Federalny.

  22 marca 2022 15:58

  Brawo, może policja się w

  Brawo, może policja się w końcu weźmie za tą hołotę z tucholskiej. Same ćpuny i alkoholicy tam mieszkają. Na palcach jednej ręki można policzyć normalnych tam ludzi. Stoją pod tym sklepem z tanim piwskiem i myślą że rządzą osiedlem. Sami poganiacze zielska i amfy. Cały blok b7 do prześwietlenia. W weekend tam dopiero jazdy są. 

  • 22 marca 2022 16:14

   Przeczytaj artykuł jeszcze

   Przeczytaj artykuł jeszcze raz i dokładnie 

   • Federalny.

    22 marca 2022 16:16

    Ciekawe co robił już pijany

    Ciekawe co robił już pijany na tucholskiej, pewnie na obiadek do mamusi przyjechał z Pruszcza i mama go pijanego puściła. 

    • Omg

     22 marca 2022 16:36

     Do Mamusi nie , do speluny,

     Do Mamusi nie , do speluny, która robi „Pani” W . To Auto to częściej przeswietlujcie parę osób jeździ nim beż uprawnień 

 2. Mieszkaniec

  22 marca 2022 17:13

  Żeby tych testerów motorów co

  Żeby tych testerów motorów co w niedzielę ćwiczą na Wojska Polskiego policja by wyłapała

 3. Lechu

  22 marca 2022 21:32

  I to walenie z dupy anonimowo

  I to walenie z dupy anonimowo w komentarzach xD 

 4. Anonim

  23 marca 2022 13:18

  Brawo! Czas najwyższy zrobić

  Brawo! Czas najwyższy zrobić z takimi porządek. Przydałoby się jeszcze więcej kontroli. Po przechowie też jeździ Mercedes czarny i kierują nim osoby bez uprawnień! Jak kogoś zabija to może wtedy policja się zainteresuje!

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama