Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Ludzie umierają w samotności

W miniony weekend czterokrotnie wzywano straż pożarną do otwarcia mieszkań. Niestety w  dwóch przypadkach pomoc przyszła za późno. Obydwa zdarzenia miały miejsce w niedzielę.

Udostępnij
strazaki2_0

REKLAMA

Jak podaje Ministerstwo Zdrowia, od początku grudnia w powiecie świeckim zmarło 15 osób na ko

Najpierw w niedzielę krótko przed godz. 13.00, wpłynęło zgłoszenie ze Świecia. Pomoc wezwali brat i bratanek mężczyzny mieszkającego w budynku wielorodzinnym przy ul. Wojska Polskiego. Strażacy wyważyli drzwi za pomocą hooligana.
REKLAMA

W środku zastano leżącego martwego mężczyznę na podłodze. Po dokonaniu rozpoznania podjęto decyzję o odstąpieniu od czynności medycznych z uwagi na widoczne plamy opadowe oraz stężenie pośmiertne. Na razie nie wiadomo, kiedy zmarł mieszkaniec Przechowa.

O godz. 17.33 podobne zgłoszenie wpłynęło z Bukowca. Tym razem kogoś zaniepokoił dziwny spokój w jednym z mieszkań przy ul. Dworcowej. Na miejscu okazało się, że nie ma potrzeby wyważania drzwi, ponieważ nie były zamknięte na klucz. Niestety i w tym przypadku nie dało się już nic zrobić dla 67-letniej kobiety.

redakcja@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (5)

 1. Ej

  14 grudnia 2021 04:44

  Jak się niema o czym pisać,

  Jak się niema o czym pisać, to się pisze o niczym. Ludzie umierają i rodzą się codziennie,naturalna sprawa.

 2. GDY

  14 grudnia 2021 06:52

  Pierdoły pierdoły piszesz,

  Pierdoły pierdoły piszesz, napisz jak powstaje śnieg lód do czego służy gumka recepturka lub coś sensownego o historii Świecia osiedli Kościuszki i jak powstawały Marianki. 

  • Świecianka

   14 grudnia 2021 13:24

   To nie pierdoły.Chyba brak

   To nie pierdoły.Chyba brak wzajemnej sąsiedzkiej troski o drugiego człowieka.Twoje propozycje o czym ma pisać dziennikarz to zagłuszanie swojego sumienia.

   • GDY

    14 grudnia 2021 16:29

    Ja utrzymuję kontakt z

    Ja utrzymuję kontakt z sponsorami, tylko gary nie wiedział co jest z ich sąsiadki i sąsiadami. A ty szkoda PiSać

 3. KAMIKAZE

  14 grudnia 2021 07:46

  Sami nie wiemy kiedy i jak

  Sami nie wiemy kiedy i jak pożegnamy ten świat, tym którzy „zaglądają w garnki sąsiadom” ale z wyczuciem należy być wdzięcznym za interesowanie się osobami samotnymi.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Reklama