Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Magdalena Kaczmarek z Jeżewa gra w serialu "Na Wspólnej". Możemy jej pomóc, aby została w nim dłużej

- Urodziłam się w Świeciu i wychowałam w Jeżewie, gdzie do tej pory mieszkają moi rodzice i bliscy. Odkąd pojawiła się moja córka chcę, żeby wiedziała, gdzie są jej korzenie – mówi Magdalena Kaczmarek. Od niedawna możemy ją oglądać w serialu "Na Wspólnej".

Udostępnij
Magdalena Kaczmarek z Jeżewa gra w serialu doktor Łucję Agier / Fot. Aleksandra Skowron

Zostałaś jedną z bohaterek popularnego serialu „Na Wspólnej”. W jaką rolę się wcieliłaś?
Widzowie mogą mnie oglądać na ekranach od dwóch tygodni. Gram kardiochirurg Łucję Agier, która dołączyła do zespołu na zaproszenie Tomasza Adamskiego.

Łucja jest ambitną, młodą lekarką, która przyjechała z Wiednia. Mogę zdradzić, że na pewno będzie wprowadzać ożywienie i nową energię do szpitala. Mam nadzieję, że widzom się spodoba.

Magdalena Kaczmarek z córką nad jeziorem Stelchno / Fot. archiwum prywatne

To epizod czy zostaniesz w serialu na dłużej?
Na pewno będzie można mnie oglądać do lutego. Co dalej, zobaczymy. Widzowie i czytelnicy Extra Świecie mogą mi jednak pomóc, abym została na dłużej.

Reklama
Reklama

W jaki sposób ?
Jeżeli czytelnicy oglądają serial, to zachęcam do głosowania w cotygodniowych omnibusach na ulubione wątki. Liczę, że historia Łucji przypadnie im do gustu i zechcą właśnie na nią oddać swój głos. W sobotę 18 listopada na profilach społecznościowych Na Wspólnej TVN i na Instagramie pojawiło się głosowanie.

Numer 1 to wątek Lwa Nalepy, granego przez Przemysława Sadowskiego, w którym się pojawiam. Można nas zobaczyć na wspólnym zdjęciu. W kolejnych tygodniach będą się pojawiały kolejne wątki z moim udziałem.

Chodzi o to, aby widzowie w komentarzach w pozytywny sposób wyrazili swoją opinię o tym wątku. Jeżeli twórcy widzą, że dana postać, w tym przypadku Łucja Agier, cieszy się sympatią i zainteresowaniem widzów, to układają dla niej kolejne historie.

Reklama
Reklama

Głosowania są w każdą sobotę, wtedy też można obejrzeć na TVN od godz. 11.30 odcinki z całego minionego tygodnia. A w tygodniu od poniedziałku do czwartku od godz. 20.15.

Aktorstwo nie jest twoim jedynym zajęciem.
Drugi zawód, który bardzo lubię, również polega na pracy z ludźmi. Na Uniwersytecie Warszawskim prowadzę warsztaty z autoprezentacji i wystąpień publicznych oraz dykcji i emisji głosu.

Kursy są ogólnodostępne, nie ogranicza nikogo wiek czy status studenta. Jeśli ktoś z mieszkańców powiatu świeckiego chciałby spróbować, zapraszam. Jest również edycja online. To są naprawdę ciekawe kursy, a wszyscy wykładowcy to pasjonaci i eksperci w swoich dziedzinach.

Reklama
Reklama

Jak udaje ci się łączyć grę w serialu i zajęcia na uniwersytecie z wychowywaniem córki?
Macierzyństwo w moim zawodzie nie jest łatwe i właściwie nigdy nie ma na nie odpowiedniego momentu. Jednak zawsze można znaleźć jakieś rozwiązania.

W ostatnich miesiącach ciąży i przez pierwszy rok pracowałam głównie głosem przy reklamach i dubbingu. Można mnie usłyszeć w różnych produkcjach.

Teraz, kiedy córka ma prawie dwa latka, mogę już wrócić do bardziej dynamicznej pracy. Choć czasami, gdy zdarzają się choroby, zwłaszcza o takiej porze roku jak teraz, trzeba się nieźle nagimnastykować, żeby połączyć opiekę nad chorym dzieckiem i pracę. Myślę, że wielu rodziców doskonale wie, o czym mówię.

Reklama
Reklama

Znajdujesz odrobinę czasu, aby wracać do Jeżewa, w swoje rodzinne strony?
Od kilku lat mieszkam w Warszawie i bardzo lubię stolicę, ale zawsze z radością wracam w rodzinne strony. Urodziłam się w Świeciu i wychowałam w Jeżewie, gdzie do tej pory mieszkają moi rodzice i bliscy.

Odkąd pojawiła się na świecie moja córka chcę, żeby wiedziała, gdzie są jej korzenie. Z sentymentem odwiedzam znane mi miejsca i pokazuję je córce. Ma też tutaj najbliższe kuzynostwo w podobnym wieku, więc radość i hałas podczas tych spotkań są nie do opisania.

Chcecie, aby Magdalena Kaczmarek została w serialu dłużej? Zagłosujcie na graną przez nią doktor Łucję Agier: Na Wspólnej TVN.

redakcja@extraswiecie.pl

Zdjęcie: Aleksandra Skowron

Udostępnij
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

pewnie się zdziwisz ale każdy aktor czy aktorka zaczynali od epizodów i drobnych ról a nie od razu od głównych ról w wysoko budżetowych produkcjach czy to u nas czy w Stanach

Trzeba podziwiać a nie pisać złośliwe komentarze

Życzę powodzenia. A złośliwe komentarze najczęściej piszą osoby zazdrosne. Także polecam zrobić coś ze swoim życiem zamiast marnować je na złośliwości wobec innych.

Reklama

Nie, dziękujemy.

Dziekuje, ale nie

Zazdrość ludzka jak widać to norma w Polsce.

Reklama

Powodzenia Madzia w dalszych poczynaniach aktorskich. Trzymamy kciuki.

Z Jeżewa to ona była kiedyś, teraz jest wielkomiastowa.

Dlaczego nie dać szansy.
Czym jest gorsza,bo jest z Jezewa.
Powodzenia i trzymam kciuki.

Reklama

Gratuluję i życzę sukcesu. Rozwój to wspaniała rzecz. Pozostaje być dumnym, że ktoś z naszych stron może nas reprezentować.
Więcej empatii proszę Państwa.

Wspaniale Magda! Życzymy Ci wielu sukcesów i wszystkiego najlepszego! ?

Pięknie grasz to mój ulubiony serial jesteś bardzo pozytywną osobą i życzę obyś jak najdłużej grała rolę pani doktor życzę powodzenia

Reklama
Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Potwierdzają się wcześniejsze informacje portalu Extra Świecie o planowanej sprzedaży zakładu Schumacher Packaging w Polednie koło Bukowca. Wiadomo już, kto chce go kupić.

Wiadomości

W miniony wtorek wóz strażacki Ochotniczej Straży Pożarnej w Warlubiu zderzył się na łuku drogi z oplem corsą. Samochodem osobowym podróżowały dwie osoby.

Wiadomości

Policjanci z wydziału kryminalnego komendy powiatowej w Świeciu zatrzymali kolejnego mieszkańca miasta za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Wiadomości

Mieszkańcy Świecia otrzymali pierwszeństwo w zakupie dietetycznej mieszanki chlebowej Panarium.

Wiadomości

Do szpitala trafiło dwuletnie dziecko po tym, jak rodzice zauważyli, że otworzyło pudełko ze żrącą substancją.

Wiadomości

W piątek po południu doszło do groźnie wyglądającej kolizji na trasie S5 koło Świecia.

Reklama
Reklama

Wiadomości

- Przyjąłem założenie, że w ciągu każdego miesiąca, oczywiście jeśli tylko pozwoli na to pogoda, będzie 100 patroli pieszych i 20 rowerowych - mówi...

Wiadomości

Grupa Saica osiągnęła porozumienie z Schumacher Packaging w sprawie nabycia jej polskiej spółki zależnej. Porozumienie obejmuje całą działalność niemieckiej firmy w Polsce, w tym...

Wiadomości

Postępują prace na modernizowanym placu zabaw koło orlika i Szkoły Podstawowej nr 8 w Świeciu.

Wiadomości

Mieszkanka Świecia za namową osób podających się za pracownika banku i prokuratora wypłaciła gotówkę, po czym wpłaciła ją w bankomacie na wskazane rachunki.

Styl życia

Orkiestra Dęta Świecie była jednym z uczestników wielkiej, corocznej parady organizowanej przez Obywatelskie Stowarzyszenie Strzeleckie Iserlohn w Niemczech. W wydarzeniu biorą głównie udział zawodowe...

Wiadomości

Nie ma takiego drugiego sklepu w Świeciu, który oferowałby aż 60 tys. artykułów. Mowa oczywiście o Centrum Handlowym Super City, które w piątek 26...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

W piątek po południu doszło do groźnie wyglądającej kolizji na trasie S5 koło Świecia.

Wiadomości

Grupa Saica osiągnęła porozumienie z Schumacher Packaging w sprawie nabycia jej polskiej spółki zależnej. Porozumienie obejmuje całą działalność niemieckiej firmy w Polsce, w tym...

Wiadomości

Mieszkanka Świecia za namową osób podających się za pracownika banku i prokuratora wypłaciła gotówkę, po czym wpłaciła ją w bankomacie na wskazane rachunki.

Wiadomości

Historia zatoczyła koło. Po latach Festiwal Mocnych Brzmień im. Ryśka Bieńka znowu powrócił na plażę w Decznie. Gwiazdą tegorocznej edycji był włoski zespół Sadist.

Wiadomości

Alert Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Synoptycy zapowiadają dziś po południu w powiecie świeckim burze, ulewy i silny wiatr.

Reklama
Reklama
Reklama

Wideo