Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Masz pomysł na ciekawą imprezę? Powiat da ci pieniądze na jej organizację

Rusza nabór wniosków o dofinansowanie zadań kulturalnych i sportowych z budżetu powiatu świeckiego na rok 2021.

Udostępnij
kasa-na-imprezy-powiat

REKLAMA

Wnioski należy składać do 30 października osobiście w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Świeciu lub przesyłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Świeciu, ul. Gen. Hallera 9, 86-100 Świecie (liczy się data wpływu wniosku do starostwa).

Przed wysłaniem dokumentów warto zapoznać się z regulaminem przyznawania dofinansowania na organizację zadań sportowych i kulturalnych (w załączniku na dole).

W razie pytań można kontaktować się dzwoniąc pod numer: 52 56 83 165 lub mailowo promocja@csw.pl.
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

We wtorek jedna z firm wypożyczających w Świeciu elektryczne hulajnogi poprosiła straż miejską o pomoc przy wydobyciu jej ze Struchawy. To nie pierwszy podobny...

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Reklama