Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Mazda dachowała w rowie. Samochodem jechały dwie kobiety

Prawdopodobnie niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, było przyczyną kolizji w Trylu.

Udostępnij
tryl

REKLAMA

W sobotę 2 stycznia około godz. 22.00 siedząca za kierownicą kobieta straciła panowanie nad mazdą 3 i samochód dachował w przydrożnym rowie. Do zdarzenia doszło w Trylu (gmina Nowe).

Zanim przyjechała straż pożarna, kierująca autem i pasażerka zdołały już wyjść na zewnątrz o własnych siłach. Kobiety nie doznały większych obrażeń.

- Zajęli się nimi ratownicy pogotowia, ale nie było konieczności, aby zabierać je do szpitala – wyjaśnia młodszy aspirant Dariusz Sadowczyk z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

Straty wyceniono wstępnie na 5 tys. zł. Na miejscu działały jednostki OSP z Małego Komorska i Nowego. Postępowanie w sprawie kolizji prowadzi policja, która również była na miejscu zdarzenia.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Już w październiku będzie można szybciej i sprawniej zapłacić za parkowanie w Świeciu.

Wiadomości

Podczas czwartkowej sesji burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski uhonorował Oliwię Raniszewską, która znalazła się w gronie 50 najlepszych uczniów na świecie oraz Katarzynę Wenerską, siatkarkę,...

Wiadomości

Około 2 mln zł ma kosztować rozbudowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świeciu wraz z wymianą dachu nad starą częścią budynku. Inwestycja ma ruszyć w 2024...

Reklama