Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Mury zaczną piąć się do góry. Nowe będzie miało pierwszy blok z windą

Rozpoczęły się prace ziemne związane z budową bloku mieszkalnego w Nowem. To pierwszy tego typu budynek, jaki powstanie w mieście od blisko 30 lat.

Udostępnij
p1490800

Materiał sfinansowany przez KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni

Inwestorem i wykonawcą jest firma Roplast ze Świecia. Blok powstaje przy Alei 3 Maja, w pobliżu targowiska. Czteropiętrowy budynek będzie miał 30 mieszkań z balkonami. Powierzchnia lokali wyniesie od 45 do 78 m kw. W obydwu klatkach zostaną zamontowane windy.

Ruszyły już zapisy na mieszkania: Świecie, ul. Bydgoska 2, tel.: 502 324 746, e-mail: roplast2@onet.eu.

Reklama
Reklama

Tak będzie wyglądał nowy blok /wizualizacja Roplast

Materiał sfinansowany przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
Co o Tadeuszu Pogodzie, kadydacie do Sejmu z powiatu świeckiego, mówią m.in. starosta Barbara Studzińska i Czesław Woliński, burmistrz Nowego? [wideo]

Udostępnij

Komentarze (1)

  1. Jarek

    9 października 2019 16:19

    4 piętra.:)

    4 piętra.:)

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

Radni przyjęli nowe stawki podatku od nieruchomości, które zaczną obowiązywać w 2024 r.

Wiadomości

Na ul. Tucholskiej w Świeciu samochód dostawczy uderzył w latarnię. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, szybko wyszło na jaw, co było powodem braku koncentracji...

Wiadomości

Właściciele i szefowie firm będą biznesowymi doradcami gminy Świecie. Właśnie zainicjowano czteroletnią kadencję Społecznej Rady Gospodarczej. Czym się będzie zajmowała?

Wiadomości

Na czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Świeciu złożono podziękowania i gratulacje posłance Iwonie Karolewskiej, która do niedawna była sekretarzem powiatu i radną gminy.

Wiadomości

Za czyją sprawą woda w strumieniu przepływającym przez Warlubie przybrała mleczną barwę? Miejscowa firma mleczarska zapewnia, że nie ma z tym nic wspólnego.

Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

- Dotarliśmy do punktu krytycznego – mówi z goryczą Eugeniusz Kłopotek, wójt gminy Warlubie.

Wiadomości

We wtorek po południu doszło do wypadku na drodze krajowej nr 91 w Głogówku Królewskim.

Wiadomości

Przejezdność dróg powiatowych będzie zabezpieczać 12 pługo-piaskarek. Jeśli zima będzie śnieżna, dołączą kolejne dwie. To wszystko ma swoją cenę. Liczoną w milionach.

Wiadomości

Jak już informowaliśmy, Świecie ma dostać w ciągu trzech lat około 28 mln zł dofinansowania na kilkanaście inwestycji. Jedną z nich jest zagospodarowanie terenu...

Wiadomości

Zapadła decyzja w sprawie świątecznego drzewka, które stanie się główną ozdobą świąteczną Dużego Rynku w Świeciu. Ta informacja z pewnością wielu przypadnie do gustu.

Wiadomości

Policjanci z posterunku w Bukowcu zatrzymali 37-letniego kierowcę volkswagena, który spowodował kolizję, mając w organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Chcąc uniknąć odpowiedzialności, obiecał mundurowym...

Wiadomości

Na sesji w czwartek 30 listopada radni gminy zdecydują, czyje imię będzie nosił stadion Klubu Sportowego Wda Świecie. Sprawa wydaje się raczej przesądzona.

Wiadomości

Nieoczekiwany finał miało poszukiwanie zabytkowych przedmiotów na terenie gminy Dragacz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama