Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Na plantacji znaleziono narkotyki warte ponad 50 tysięcy złotych

Policja zlikwidowała plantację konopi indyjskich w gminie Nowe. Zatrzymano też 26-letniego „plantatora”.

Udostępnij
plantacja_nowe

REKLAMA

- Funkcjonariusze z komendy w Świeciu od pewnego czasu pracowali na sprawą nielegalnej uprawy konopi indyjskich znajdującej się na jednej z posesji w gminie Nowe. W poniedziałek 26 czerwca zapukali pod namierzony adres – informuje sierż. szt. Damian Ejankowski z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli 137 krzewów w różnej fazie wzrostu, z których można by uzyskać ponad 3 kg marihuany. Oprócz tego znaleźli woreczek z zawartością 150 gramów marihuany.
REKLAMA

- Kryminalni zabezpieczyli też ponad 60 gramów białego proszku. Substancja trafiła do badań – wyjaśnia Damian Ejankowski.

Zatrzymali 26-letniego mężczyznę, mieszkańca gminy Nowe. Usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz uprawy konopi. Decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA  

Udostępnij

Komentarze (11)

  1. Eryk

    1 lipca 2020 11:25

    Znowu kundlowa i jessuka się

    Znowu kundlowa i jessuka się odpaliły? Zaraz zaczną wyjaśnienia na fb pisać xd

    • Ja...

      1 lipca 2020 14:38

      Czyli kto to ?

      Czyli kto to ?

      • Of

        1 lipca 2020 15:03

        Od Buczka chyba

        Od Buczka chyba

        • Gal anonim

          1 lipca 2020 21:35

          Buczek? Kurde opisz kolesia

          Buczek? Kurde opisz kolesia bo cholerka nowas jest mały a człowieka nie znam.

          A Kolorowy kiedy zostanie zgarnięty? Szeroko się wozi na mieście 

          • Twój stary

            1 lipca 2020 22:57

            Myślisz że też siedzi w tym

            Myślisz że też siedzi w tym interesie? 😀 

          • Gal anonim

            2 lipca 2020 05:35

            Kolorowy?

            Kolorowy?

            Zapewne. Widać po jego zachowaniu. Rzadko jakąś osoba siedzi na parapecie i wietrzy się na czwartym piętrze. Ludzie lubią różne rzeczy. Jeden siedzi na oknie, drugi pali zielsko a trzeci ma plantacje….

  2. THC 24

    1 lipca 2020 17:04

    Za marihuanen kazać gorzej

    Za marihuanen kazać gorzej niż za przemoc wobec zwierząt, szkoda gadać 

  3. #@!

    1 lipca 2020 17:09

    Bardzo dobrze niech się za

    Bardzo dobrze niech się za robotę wezmą,  brawo policja!!!

  4. :)

    1 lipca 2020 21:25

    Ktoś tu konkurencję niszową

    Ktoś tu konkurencję niszową wykańcza. Taka skuteczność policji w ostatnim czasie no, no. A cynk daje pewnie ten co w setkach albo milionach zyski liczy. 🙂

  5. Budowlaniec

    2 lipca 2020 10:35

    To jest wysoce konkurencyjny

    To jest wysoce konkurencyjny biznes. Przetrwają tylko najlepsi. Nie ma się co denerwować. To nie jest robota dla cieniasów.

    • Inna

      2 lipca 2020 12:39

      Nie dla cieniasów,tylko dla p

      Nie dla cieniasów,tylko dla pierdolonych nierobów! 

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

Świecie zajęło pierwszą pozycję wśród najzamożniejszych miast powiatowych w województwie kujawsko-pomorskim i wysoką lokatę w skali całego kraju.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.