Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Naćpany kierowca tira zdemolował stację paliw i uszkodził inną ciężarówkę

Kierowca ciężarówki trafił najpierw do szpitala na badanie krwi, a potem na komendę policji po swoich "wyczynach" na stacji paliw w Grucznie (gmina Świecie).

Udostępnij
orlen-gg

REKLAMA

W ubiegły piątek informowaliśmy, że w czwartek 27 stycznia policja zatrzymała 32-letniego kierowcę ciężarówki renault magnum. Mężczyzna był pod wpływem narkotyków. Okazało się jednak, że mieszkaniec Gdańska ma na sumieniu coś jeszcze, na co zwrócili uwagę nasi Czytelnicy. Potwierdza to świecka policja.

- O godz. 7.15 dostaliśmy zgłoszenie o kolizji na stacji paliw w Grucznie. Kierowca tira najpierw uszkodził dystrybutor i filar podtrzymujący dach, a potem  ciężarową scanię – wyjaśnia podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.
REKLAMA

Zdarzenie miało miejsce na stacji Orlenu w Grucznie przy drodze krajowej nr 5.

Alkomat nie potwierdził, aby kierowca renault magnum był pijany. Zachowanie 32-latka wydało się jednak funkcjonariuszom na tyle dziwne, że zabrali go do szpitala na badanie krwi.

- Okazało się, że jest pod wpływem amfetaminy. Oprócz tego znaleziono przy nim 3,6 grama tego samego narkotyku – informuje Joanna Tarkowska.
REKLAMA

Za prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających kierowcy renault magnum grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Dodatkowo 32-letni mieszkaniec Gdańska może dostać do 3 lat za posiadanie nieznacznej ilości narkotyków. Oprócz tego sąd może orzec zakaz prowadzenia pojazdów na okres nie krótszy niż 3 lata.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

 Mieszkania na osiedlu Marianki. Sprawdź ofertę Apartado Development [wideo]

Udostępnij

Komentarze (1)

  1. Wojciech S

    31 stycznia 2022 19:44

    Gdzie byli rodzice, ja się

    Gdzie byli rodzice, ja się pytam?

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama