Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Nagroda dla terapeutki ze szpitala psychiatrycznego

Joanna Kaleta, opiekująca się pacjentami Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu został jednym z laureatów nagród przyznawanych przez Urząd Marszałkowski w Toruniu.

Udostępnij
nagrody_terapeuci_fot_mikolaj_kuras-20

REKLAMA

Zaangażowani, empatyczni, skuteczni, dochowujący w pracy najwyższych standardów etycznych i zawodowych – tacy są specjaliści terapii zajęciowej uhonorowani w tym roku specjalnymi nagrodami zarządu województwa.

W gronie pięciu nagrodzonych osób znalazła się Joanna Kaleta, ktora co dzień opiekuje się pacjentami Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu.
REKLAMA

- Terapeuci zajęciowi są niezbędni w procesie leczenia i rehabilitacji osób, które przeszły ciężkie choroby - podkreślił członek zarządu Sławomir Kopyść. - Bez pomocy takich specjalistów, jak dzisiejsi nagrodzeni, mieliby oni problem z codziennym funkcjonowaniem. Wyróżnienia są wyrazem naszego szacunku wobec ich pracy i podziękowaniem za zaangażowanie, poświęcenie i odpowiedzialność. 

 Kandydatury w konkursie zgłaszały podmioty prowadzące placówki integracji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych oraz organizacje pozarządowe, a także instytucje pomocowe kościołów i związków wyznaniowych.

redakcja@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama