Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Najlepszy pracodawca będzie z Jędrzejewa, Laskowic, Świecia czy Dworzyska? A może będzie niespodzianka?

Dziś ostatni dzień głosowania w plebiscycie Extra Pracodawca Powiatu Świeckiego. Która z firm otrzymała do tej pory najwięcej głosów i jest najbliżej zdobycia tego tytułu? Faworytów jest czterech, ale do północy wszystko może się jeszcze zdarzyć. Podajemy dane procentowe.

Udostępnij
36413122_s

 REKLAMA

Extra Pracodawca Powiatu Świeckiego to plebiscyt, którego celem jest wyłonienie pracodawców najlepiej ocenianych przez pracowników i lokalną społeczność.

Która firma docenia pracowników poprzez przyzwoite zarobki, ale także dobre warunki pracy, pakiet socjalny, inwestowanie w rozwój zawodowy? Która angażuje się w życie lokalnej społeczności? Przekonamy się o tym, kiedy poznamy wyniki plebiscytu.

Najwięcej SMS-ów zdobył jak dotąd producent opakowań, firma GMD Plus z Jędrzejewa koło Lniana. Firma wyprzedziła początkowego lidera, producenta mebli z Laskowic, spółkę OKK Otlewski.

REKLAMA

Na trzecim miejscu plasuje się firma Corex ze Świecia, producent wyrobów z tektury, a na czwartym Agnes Agnieszka Wróbel z Dworzyska, zajmująca się konserwacją samochodów.

Plebiscyty z poprzednich lat pokazały, że w ostatnim dniu sytuacja potrafi ulec gwałtownej zmianie, więc faworyci do końca głosowania nie mogą czuć się zbyt pewnie.

Głosowanie SMS-owe trwa do 28 października do północy. Każdy uczestnik może oddać dowolną liczbę głosów.
REKLAMA


Wygra ten pracodawca, który zdobędzie ich najwięcej. Przyznane zostaną też drugie i trzecie miejsca. Wyniki podamy w piątek 29 października.

Nagrodą dla zwycięzców będą miesięczne kampanie reklamowe na portalu Extra Świecie: za pierwsze miejsce o wartości 600 zł netto, za drugie - 400 zł i za trzecie 200 zł. Otrzymają także pamiątkowe wyróżnienia.

W ciągu dnia opublikujemy dane z konkretnymi liczbami głosów przypadającymi na poszczególnych uczestników plebiscytu.
REKLAMA

Aby wziąć udział w głosowaniu, wyślij pod numer 73480 SMS o treści TYP.EP.X (bez odstępów i dużymi literami). W miejsce X wpisujemy cyfrę od 1 do 46 przypisaną danemu pracodawcy. Koszt wysłania SMS-a to 3,69 zł z VAT.

Regulamin plebiscytu Extra Pracodawca Powiatu Świeckiego tutaj.

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama