Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Najpierw pożar budynku, a potem rozbity samochód. Dwie osoby poszkodowane [zdjęcia]

Rano w Bąkowie spłonął budynek gospodarczy razem z przechowywanym tam sprzętem. Po południu w Górnych Morgach samochód dostawczy wjechał w ogrodzenie.

Udostępnij
czolowka

REKLAMA

We wtorek o godz. 9.45 strażacy dostali wezwanie do pożaru w Bąkowie (gmina Warlubie). Palił się drewniany budynek o powierzchni około 15 m kw. Spłonęła jedna ze ścian i część dachu oraz większość składowanego wewnątrz sprzętu elektronicznego o wartości 20 tys. zł. W sumie straty oszacowano na 30 tys. Strażacy uratowali mienie o wartości 10 tys. zł.

W akcji uczestniczyły jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Warlubia i Wielkiego Komorska oraz z komendy powiatowej w Świeciu.

Z kolei tuż po godz. 15.00 doszło do wypadku w Górnych Morgach (gmina Nowe). Jak informuje OSP w Nowem, jadący trasą nr 91 kierowca dostawczego citroena stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a potem uderzył w przydomowe ogrodzenie. Pogotowie zabrało do szpitala kierowcę i pasażera citroena.
REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

zdjecia OSP Nowe i OSP Warlubie

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (1)

  1. To i owo przeczytane

    11 marca 2021 20:50

    Jaka w tym prawda nie wiem. W

    Jaka w tym prawda nie wiem. W innych mediach piszą że sam komendant i dowódca jednostki ratowniczo gasniczej brali udział a nawet że sami gasili pożar w Bąkowo. To już szczyt wszystkiego. To takie zagrożenie było że aż sam komendant swoją obecność uczynił na miejscu zdarzenia. A gdzie jego strażaki hmm. 

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama