Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Niepotrzebnie wyważono drzwi do mieszkania. Chciał dobrze, a naraził się na wydatek

Mieszkaniec bloku przy ul. Piłsudskiego w Świeciu, zaniepokojony ciszą w mieszkaniu znajomej, powiadomił policję i straż pożarną.

Udostępnij
drzwi-2

REKLAMA

Strażackie interwencje polegające na wyważaniu drzwi do mieszkania są dość częste. Zwykle jest to jedyny sposób, aby dostać się do środka, gdy lokator z jakiegoś powodu nie może samodzielnie otworzyć drzwi. Dzięki czujności sąsiadów nierzadko udaje się uratować życie komuś, kto miał zawał czy stracił przytomność.

Troską o bliźniego w minioną sobotę chciał się również wykazać jeden z mieszkańców Świecia. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, chodziło o jego byłą partnerkę.

- Mężczyzna zgłosił, że w zamkniętym mieszkaniu może przebywać kobieta, z którą od piątku nie ma kontaktu - relacjonuje młodszy brygadier Paweł Puchowski, rzecznik prasowy świeckiej straży pożarnej.
REKLAMA

Chwilę potem pod wskazanym adresem pojawili się strażacy ze sprzętem burzącym i hydraulicznym oraz policjanci. Kilkukrotnie nawoływali kobietę, ale w mieszkaniu panowała cisza. Próbowano skontaktować się kobietą nią telefonicznie. Również bezskutecznie. W tej sytuacji przystąpiono do wyważenia drzwi. Po dostaniu się do środka okazało się, że mieszkanie jest puste.

Prawdopodobnie koszty wymiany drzwi weźmie na siebie mężczyzna, który zgłosił interwencję.

a.bartniak@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (6)

 1. Elo Elo ba ba lulu

  14 października 2020 21:36

  Czy to ta co tak tańczy przy

  Czy to ta co tak tańczy przy byle muzie hi hi

 2. Gymzi la la

  14 października 2020 21:44

  Może chciał po…gruchac ale

  Może chciał po…gruchac ale się nie odzywala bo miała Focha i poszła z innym w tango…eh już pewnie nie będzie tak jak kiedyś no i kłopoty w raju mają 

 3. Mmmmm

  14 października 2020 22:10

  Tyle sprzętu do wyważenia

  Tyle sprzętu do wyważenia drzwi??? Śmiechu warte 

  • ***** ***

   15 października 2020 05:03

   A co nogami mieli kopać, od

   A co nogami mieli kopać, od tego mają sprzęt. Jak pojadą kogoś ratować z płonącego wraku to też zabiorą sprzęt a nie butelki z wodą 

 4. Czytelnik

  15 października 2020 08:36

  To tylko zdjęcie poglodowe. A

  To tylko zdjęcie poglodowe. A nie z przeprowadzonej akcji.

 5. Ehhh

  15 października 2020 10:06

  jeśli pod zdjęciem jest

  jeśli pod zdjęciem jest napisane ,, ilustracyjne” to znaczy, że jest to zdjęcie tylko i wyłącznie poglądowe, jeśli natomiast jest to zdjęcie z przeprowadzonej akcji, napisane jest pod nim coś związanego z ta akcją. W tej sytuacji jest to zdjęcie ilustracyjne, więc to tylko poglądowe foto z jakiejś innej akcji. 

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama