Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Nowy gabinet dietetyczny w Świeciu. Bezpłatna konsultacja w dniu otwarcia!

Właściwa dieta ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia. W jej ustaleniu warto polegać na pomocy fachowca. Znajdziecie go w Centrum Usług Medycznych Optima Care w Świeciu.

Udostępnij
dieta

Od 19 kwietnia w poniedziałki w godz. 10.00-18.00 w Centrum Usług Medycznych Optima Care przy ul. Wyszyńskiego 15 w Świeciu zacznie działać gabinet dietetyczny. Zapraszamy do zapisów, tel. 786 310 230.

W dniu otwarcia zapraszamy na bezpłatną konsultację polegającą na analizie składu masy ciała wraz z omówieniem wyników i planem postępowania dla pacjenta.

Analiza składu ciała jest wykonana specjalistycznym, medycznym analizatorem. Potrafi dokładnie określić zawartość w organizmie, między innymi takich parametrów jak masa mięśni szkieletowych, masa tkanki tłuszczowej, zawartość wody w organizmie, wiek metaboliczny, podstawową przemianę materii.

Analiza składu ciała trwa niecałą minutę, jest badaniem nieinwazyjnym, bezbolesnym, które można powtarzać wielokrotnie. Dzięki analizie składu ciała, dowiesz się jaka jest wyjściowa wartość parametrów oraz jak zmieniają się one na przykład w czasie zmiany diety czy rozpoczęcia treningu. Badanie to może również zasugerować Ci wykonanie innych, specjalistycznych testów, ze względu na stan chorobowy, który rozwija się w organizmie.

Do końca sierpnia wizyta w gabinecie dietetycznym w promocyjnej cenie 99 zł. Od września koszt wizyty wyniesie 120 zł.

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

Świecie zajęło pierwszą pozycję wśród najzamożniejszych miast powiatowych w województwie kujawsko-pomorskim i wysoką lokatę w skali całego kraju.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Reklama