Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Oto zwycięzcy konkursu Extra Para! Gabriela i Patryk Witek zdobyli najwięcej głosów!

Wiadomo już, kto wygrał nagrodę o wartości 700 zł i spędzi romantyczne chwile w Tleniu.

Udostępnij
witek

Partnerem konkursu Extra Para jest restauracja i ośrodek Żółty Rower w Tleniu [wideo]

Konkurs Extra Para podzielony był na trzy etapy. W pierwszym czekaliśmy na zgłoszenia par, natomiast w drugim zaprezentowaliśmy wszystkich uczestników.

W trzecim etapie, trwającym od 27 listopada do 14 grudnia, nasi Czytelnicy wybierali swoich faworytów w głosowaniu SMS-owym. Początkowo w konkursie uczestniczyło 16 par, ale po rezygnacji jednej z nich, na placu boju pozostało 15.

W tym czasie zmieniali się liderzy i do końca nie można było być pewnym, jaka para, spośród tych, które zdobyły największą sympatię Czytelników, wysunie się na prowadzenie tuż przed zakończeniem głosowania 14 grudnia o północy.

Łącznie na wszystkich 15 uczestników oddano 2 626 głosów.


REKLAMA
Oto 12 wigilijnych potraw, które prosto z restauracji Żółty Rower w Tleniu mogą trafić na Wasze stoły.

Wystarczy zadzwonić pod nr tel. 507 674 330, bądź złożyć zamówienie na bialakoszula.tlen@gmail.com.

Zamówienia przyjmujemy do 20 grudnia.

Odbiór zamówień w restauracji ośrodka Żółty Rower w Tleniu przy ul. Bydgoskiej 9:

  • 23 grudnia od godz. 15.00
  • 24 grudnia do godz. 15.00

Najwięcej, aż 918 głosów, otrzymali Gabriela i Patryk Witek z Sulnowa. I to właśnie oni zostali zwycięzcami konkursu Extra Para! Gratulujemy!

Na zwycięską parę czeka nagroda o wartości 700 zł: nocleg w komfortowym pokoju w ośrodku Otworzy się w nowym oknieŻółty Rower w Tleniu z kolacją, śniadaniem i obiadem oraz 2 godziny relaksu w strefie wellness z basenem, sauną i jacuzzi.

Przypomnijmy, co pisali o sobie Gabriela i Patryk Witek, kiedy zgłaszali swój udział w konkursie:

Nasza historia zaczęła się w jednym z zakładów pracy w Sulnowie, a dokładnie 25 listopada 2013 r. Wtedy to poznałem piękną blondyneczkę o imieniu Gabrysia, która zaczęła praktyki zawodowe w firmie, gdzie ja już pracowałem. Zauważyłem to chodzące piękno po hali i od razu pomyślałem "fajna"!

Zapoznaliśmy się, krótkie pogawędki, wymiana uśmiechu itp. Przyszedł czas, że praktyki się skończyły i Gabrysia odeszła.


 REKLAMA
Lubicie dobrze zjeść? W restauracji ośrodka Żółty Rower - bed & food w Tleniu świetni kucharze zadbają, abyście byli w pysznych nastrojach. Polubcie stronę Żółty Rower - bed & food. Dzięki temu będziecie na bieżąco z kulinarnymi nowościami restauracji.


Zastanawiałem się, jak nawiązać z nią kontakt. Udało się przez popularną wtedy Naszą Klasę, ale niestety na krótko i kontakt się urwał.

Minęły trzy lata i ta sama blondyneczka pojawiła się w pracy. Ogromnie się ucieszyłem! Wtedy już byłem pewny, że to jest ta kobieta. Bardzo dużo rozmawialiśmy w pracy, no ale jak to w pracy, trzeba pracować a nie zagadywać. Pamiętam, jak raz szukał mnie brygadzista i znalazł… u Gabi przy stanowisku pracy… Trochę pomarudził "dlaczego tam latasz?". Brygadzista odszedł, a ja wróciłem dokończyć rozmowę z moją obecną drugą połową.

Mijały tygodnie i miesiące i to wszystko przerodziło się w wielką miłość. Obecnie jesteśmy cztery lata po ślubie i mamy dwójkę cudownych dzieci: Zuzię i Bartka.

Na koniec jeszcze dodam, że dzięki mojej kochanej żonie mam bliżej do pracy. Mieszkamy w Sulnowie, więc mam 1 km, a nie 31… Dziękuję za wszystko, kochanie!

Dziękujemy wszystkim parom za uczestnictwo w konkursie oraz naszym Czytelnikom za tak liczny udział w głosowaniu!

Poniżej wyniki głosowania SMS-owego, uzyskane przez wszystkich uczestników.
REKLAMA

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama