Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Pan Młody, Panna Młoda, Chochoł i Wernyhora wpadli do biblioteki na „Wesele”

Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu ponownie włączyła się w ogólnopolską akcję Narodowego Czytania.

Udostępnij
wesele-9

W sobotę w niezwykle efektownie zaaranżowanej sali konferencyjnej, dokąd przeniesiono imprezę ze względu na aurę, rozbrzmiewały słowa dramatu Stanisława Wyspiańskiego „Wesele”. Czytanie jednego z największych dzieł Młodej Polski rozpoczął Tadeusz Pogoda, burmistrz Świecia. Po nim kolejno na honorowym miejscu siadało 15 osób, czytając fragmenty książki.

REKLAMA
Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieJubiler Corleone

Udostępnij

Komentarze (1)

  1. Tobi

    5 września 2017 10:19

    W szkole to powinni robić, to

    W szkole to powinni robić, to by chociaż młodzież skorzystała. Wiadomo, że nikt teraz nie czyta lektur tylko opracowania

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Reklama