Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Piknik w Stuletnim Sadzie przeniósł się do Pruszcza [zdjęcia]

W tym roku Piknik w Stuletnim Sadzie nie odbył się w Topolnie, jak to było w poprzednich latach.

Udostępnij
dsc_6864

- Ze względu na kilkudniowe opady deszczu byliśmy zmuszeni przenieść jabłkową imprezę na plac przy domu kultury w Pruszczu. Sad i łąka są terenami podmokłymi, w ostatnim czasie przesiąknięte deszczami, dlatego nie mogły zapewnić komfortowych warunków dla kilkuset osób - tłumaczą organizatorzy.

REKLAMA
Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieJubiler Corleone

W niedzielę na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury stanęły stragany pełne lokalnych specjałów, działała polowa kuchnia, a grupa rekonstrukcyjna Dominus zaprezentowała możliwości historycznej broni od lat powstającej w Pruszczu. 

Zdaniem wielu uczestników zmiana lokalizacji tej imprezy nie wyszła jej na dobre. Wielu wyrażało nadzieję, że w kolejnych latach powróci ona do jabłkowego sadu w Topolnie. Bieg o złote jabłko odbędzie się w innym terminie.

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Reklama