Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Pił piwo w pociągu i tym zwrócił na siebie uwagę policjantów. Wieczór spędził już w więzieniu

police-train

Wczoraj policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego z komendy w Świeciu zabezpieczali przejazd pociągu na trasie Laskowice Pomorskie – Bydgoszcz.

Podczas kontroli zauważyli mężczyznę, który spożywa alkohol, a na dodatek na widok patrolu stał się bardzo nerwowy. Mundurowi postanowili zainterweniować.

Ustalili tożsamość pasażera. Był nim 27-letni mieszkaniec Nowego Tomyśla. Za popełnione wykroczenie został pouczony, ale na tym się nie skończyło.

Reklama
Reklama

- Podczas prowadzonych czynności okazało się, że jest poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności na podstawie wydanych za nim, przez Sąd Rejonowy w Poznaniu i Sąd Rejonowy w Koszalinie, dwóch nakazów - tłumaczy podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Mężczyzna został zatrzymany, a swoją podróż zakończył w zakładzie karnym.

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (1)

  1. EkSra Świecie

    28 października 2022 18:55

    Świetnie! Artykuły do tej

    Świetnie! Artykuły do tej gazety pisze POLICJA. Ciekawe czy sprostowania tak szybko piszą. 

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

Policjanci ukarali wysokim mandatem kierowcę, który na parkingu w Świeciu prezentował moc silnika i hałaśliwe dźwięki tłumika swojego samochodu. Policja zapowiada "zero tolerancji".

Wiadomości

W największej świeckiej szkole ponadpodstawowej niemal zawsze jest tłoczno. Jednak dziś na korytarzach ZSP było wyjątkowo dużo młodych ludzi. Wszystko za sprawą ósmoklasistów chcących...

Wiadomości

W wyniku zderzenia motocykla z samochodem osobowym, mężczyzna prowadzący jednoślad trafił do szpitala. Do porannego wypadku doszło w centrum Świecia.

Extra Nowe

Zbigniew Kloska, dyrektor Gminnej Przychodni w Nowem, po ponad 42 latach pracy przechodzi na emeryturę. Ale z placówką się nie rozstaje. - Jeśli będę...

Wiadomości

Do 3 lat więzienia grozi kobiecie i mężczyźnie zatrzymanym w weekend przez policję.

Reklama
Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Skład nowej rady może być dla niektórych pewnym zaskoczeniem. Znikło kilka dobrze znanych nazwisk związanych z samorządem od lat.

Wiadomości

W wyborach na urząd burmistrza Świecia niemal na pewno wygrał Krzysztof Kułakowski. Wciąż jednak czekamy jeszcze na oficjalne informacje z Państwowej Komisji Wyborczej.

Wiadomości

Szczególne powody do zadowolenia może mieć Koalicja Obywatelska. Prawdziwym liderem w rankingu popularności okazał się radny Sebastian Glaziński.

Wiadomości

Chyba największym zaskoczeniem jest to, że do rady nie weszła starosta Barbara Studzińska. Najwięcej głosów dostał zastępca burmistrza Świecia Paweł Knapik.

Wiadomości

Poznaliśmy wyniki głosowania na wójtów w kolejnych czterech gminach powiatu świeckiego.

Wiadomości

Krzysztof Kułakowski zdecydowanie wygrał z Dariuszem Woźniakiem wybory na burmistrza.

Wiadomości

Znamy już wyniki wyborów na burmistrza Pruszcza oraz na wójta gminy Lniano.

Wiadomości

Oprócz burmistrzów i wójtów oraz radnych gmin i powiatu, mieszkańcy powiatu świeckiego wybierali też radnych sejmiku województwa. Wiadomo już, kto nimi będzie z naszego...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama