Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Plotka czy prawda? Strach w gminie Lniano. Czy naprawdę ktoś chce porwać dzieci?

Od kilku dni mieszkańcy gminy Lniano żywo komentują informacje o rzekomych próbach porwania dziewczynek idących do szkoły. Rodzice przestrzegają przed białym busem.

Udostępnij
lniano-wies-3

REKLAMA

W miniony piątek na profilu Spotted: Lniano i okolice pojawił się wpis, w którym jedna z kobiet poinformowała o próbie porwania jej córki w drodze do autobusu szkolnego. Miała za tym stać osoba lub osoby poruszające się białym busem.

Reklama
Reklama

To ostrzeżenie wywołało falę komentarzy. Z ich treści wynika, że nie był to odosobniony przypadek. Do podobnych incydentów miało już dochodzić w Jędrzejewie i Lnianie. Ktoś inny twierdził, że identyczne próby podejmowano także m.in. w Serocku i Osiu.
REKLAMA

Zaniepokojeni mieszkańcy kontaktowali się również z redakcją Extra Świecie.

Reklama
Reklama

Sprawa wydaje się poważna. Jest jednak pewne "ale".

- Nie odnotowaliśmy żadnej informacji na temat tego typu zdarzeń - informuje podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Jak dodaje, nie można oczywiście wykluczyć, że coś takiego miało miejsce.
REKLAMA

Reklama
Reklama

- Z drugiej jednak strony trudno uwierzyć w to, że rodzic, któremu próbowano porwać dziecko nie zgłosiłby tego policji, chociażby telefonicznie. Przecież mowa o bardzo poważnym przestępstwie - mówi Joanna Tarkowska.

Jeżeli informacje na Spotted: Lniano i okolice są prawdziwe, policja prosi o kontakt osoby mające jakąkolwiek wiedzę na temat podejrzanego zachowania kierowcy białego busa.

a.bartniak@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (17)

  1. ...

    20 grudnia 2021 13:48

    Skoro policja nic o tym nie

    Skoro policja nic o tym nie wie to proste że to bajka

    • Daredevil

      20 grudnia 2021 14:04

      Teraz każdy biały bus będzie

      Teraz każdy biały bus będzie podejrzany… czy były tu kiedys porwania ??? Hmm albo próby?? …. próby gdyby porywacz chciał porwać to by porwał A teraz boguducha niewinni kierowcy będą uważani przez ludzi jako porywacze…. masakra i to przed świętami …a zdjecie super:) nawiązuje do tematu … temat rzeka 

  2. Asia

    20 grudnia 2021 14:27

    Jeżeli sytuacja miała miejsce

    Jeżeli sytuacja miała miejsce próby porwania to dlaczego rodzic nie zgłosił tego na policję? Tylko wypisują to na portalach. Nie rozumiem postępowania ludzi.

  3. Marek 63

    20 grudnia 2021 14:30

    No cóż kiedyś czarna Wołga,

    No cóż kiedyś czarna Wołga, dzisiaj biały bus. Efekt pewnie taki sam. 

  4. Ula

    20 grudnia 2021 14:34

    Niech ta pani się wypowie co

    Niech ta pani się wypowie co to rozpowiada!!!!

    • Ania

      20 grudnia 2021 14:55

      A kto to właśnie taki mądry ?

      A kto to właśnie taki mądry ?

  5. SamOn

    20 grudnia 2021 14:45

    U konkurencji zachwyt nad

    U konkurencji zachwyt nad przerobionym zdjęciem trąby powietrznej, a tu artykuł o plotce. Dno. Nie macie o czym pisać to zamknijcie ten pseudo portal.

    • Daniken

      20 grudnia 2021 16:21

      To po jakiego uja tu

      To po jakiego uja tu wchodzisz i komentujesz??? Widać temat cię zaciekawił bo był na twoim poziomie. 

      • SamOn

        20 grudnia 2021 21:01

        Heros w necie p*** w świecie.

        Heros w necie pizda w świecie.

        • Ziom

          21 grudnia 2021 17:21

          Ten szmatławiec od zawsze był

          Ten szmatławiec od zawsze był poniżej dna

  6. hania

    20 grudnia 2021 15:11

    Z białego busa ryby na

    Z białego busa ryby na Mariankach sprzedaja.

  7. Kk

    20 grudnia 2021 16:29

    Białego busa sprzedam

    Białego busa sprzedam

  8. Lol :)

    20 grudnia 2021 18:25

    Mnie w tym roku na wakacjach

    Mnie w tym roku na wakacjach w Egipcie porwały dwie grube Niemki do swojego pokoju a potem w ramach rekompensaty dostałem 10 euro i czekolade. Nie żebym się żalił ale żonie się trochę to nie podobało 🙂

    • Tobi

      20 grudnia 2021 20:59

      Tani jesteś. Tyle w temacie.

      Tani jesteś. Tyle w temacie. Za czekoladę to nawet tirowka nie idzie

    • Smakosz

      20 grudnia 2021 21:07

      Nussberaisser? Tą z orzechami

      Nussberaisser? Tą z orzechami w okienku? Zazdroszczę!

  9. Dr. Trutka

    20 grudnia 2021 20:44

    Chodzą słuchy, że to

    Chodzą słuchy, że to nieoznakowana karetka covidowa  krąży po okolicy i na szczepienie porywają ludzi

    • Olo