Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Policja zakończyła poszukiwania zaginionej mieszkanki Drzycimia

Przez prawie miesiąc trwały poszukiwania Joanny Żak z Drzycimia. Z pomocą policji pospieszyli też nasi Czytelnicy.

Udostępnij
joanna-zak_0

REKLAMA

Jak już informowaliśmy, 45-letnia Joanna Żak po raz ostatni była widziana 24 lipca o godz. 20.15 na drodze Drzycim-Sierosław, wkrótce po opuszczeniu domu. Potem urwał się po niej wszelki ślad. Bliscy powiadomili policję.

Na apel świeckiej komendy odpowiedziała nasza redakcja, która zamieściła zdjęcie i rysopis zaginionej. Pomogli także Czytelnicy Extra Świecie, którzy udostępniali artykuł swoim bliskim i znajomym.

Wspólna akcja funkcjonariuszy, mediów i Czytelników przyniosła rezultaty. 19 sierpnia policja otrzymała informację z Człuchowa, niedaleko Chojnic (województwo pomorskie).
REKLAMA

- Mieszkańcy zauważyli kobietę, która odpowiadała publikowanemu rysopisowi – wyjaśnia sierż. szt. Damian Ejankowski z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Doniesienia okazały się prawdziwe. Joanna Żak jest już w domu. Policja nie informuje, dlaczego kobieta postanowiła go opuścić, nie podając bliskim, dokąd się udaje.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (9)

 1. Janek Kos

  27 sierpnia 2021 21:51

  Jeśli wyjechała z własnej

  Jeśli wyjechała z własnej woli, to jej wybór i nikomu nic do tego.

  • Mecenas Anna

   28 sierpnia 2021 02:49

   Pisałam to już rano lecz

   Pisałam to już rano lecz idioci z tego portalu bawią sie w cenzure. Mam nadzieję, że  niedlugo rozwiąźą ten plotkarski „portal” złożyłam juz odpowiednie pismo do Wojewody. Panni Joannie doradzam proces cywilny ,ponieważ ewidetnie naruszono Pani dobra osobiste. Wrazie coś slużę dokumentacją techniczną. Mam nadzieje ,że przeczyta Pani to zanim znów usuną wpis.

   • Kloc

    28 sierpnia 2021 19:35

    To ja poproszę o tą

    To ja poproszę o tą dokumentację techniczną ile minut gotować jajka żeby skorupka ładnie odchodziła i były ugotowane na twardo?

   • Anna

    28 sierpnia 2021 20:46

    W razie piszemy oddzielnie

    W razie piszemy oddzielnie pani Mecenas

   • 28 sierpnia 2021 23:20

    Taka z ciebie mecenas jak z

    Taka z ciebie mecenas jak z koziej dupy trąba. Zanim weźmiesz się za naukę prawa, weź lekcje języka polskiego.

   • Ela lala

    29 sierpnia 2021 16:34

    Złóż też do wojewody wniosek

    Złóż też do wojewody wniosek o rozwiązanie policji w Świeciu za udzielanie takich informacji. Dość naruszania praw obywateli. Złapią kogoś z 10 g trawki i zaraz publikują jego zdjęcie 

  • abc

   28 sierpnia 2021 08:44

   Jak chciala wyjechac, do

   Jak chciala wyjechac, do czego miala prawo, to moga dac znac chociaż jednej osobie. Po co poszukiwania i stres najblizszych? 

   • 28 sierpnia 2021 23:16

    Każdy kto jest pełnoletni ma

    Każdy kto jest pełnoletni ma prawo wyjechać gdzie chce i kiedy chce bez powiadamiania kogokolwiek.

    • Bc

     29 sierpnia 2021 09:14

     Niby tak, tylko minimum

     Niby tak, tylko minimum jakiejs przyzwoitosci nakazuje powiedziec komus, ze się wyjezdza. Przez takich dzbanow organizowane sa najrozniejsze poszukiwania. Po co tracic czas na taka osobe? I pieniądze podatnikow? Wystarczy powiedziec, spadam, mam was dosyc, nie chce tu mieszkac, albo jade na wakacje. Niech sobie jedzie i na antarktyde. Teraz ludzie ciagle mowia jakie maja prawa, wszystko sie nalezy, zapominajac o swoich obowiazkach. 

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama